Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Ако се чудите кой и защо отменя полети на България Ь - открийте разликите  :P

 

post-810-0-96564300-1437261867_thumb.jpg

 

post-810-0-06995700-1437261830_thumb.jpg

 

 

То хубаво, че рекламната им агенция спи, ама бива ли на съседни страници да го показват :lol:

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Миналата седмица по новините чух за разгневен депутат, който не можал навреме да излети от Бургас за София и замалко да пропусне важно събитие. Името на АК не се спомена.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Миналата седмица по новините чух за разгневен депутат, който не можал навреме да излети от Бургас за София и замалко да пропусне важно събитие. Името на АК не се спомена.

 

Няма нужда от споменаване - тя се знае. :) Стандартно за тази авикомпания е хората да пропищят, дори малко пищят. Същата вчера (19.07) имаше закъснение при 10 от полетите:

 

8 полета със закъснение от над час

2 полета с над три часа закъснение

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Днес нямаше проблеми с Ембраерите. Сутринта всички излетяха навреме, даже напротив закъснения имаха една 319 - ка по полета за Амстердам със закъснение от 1:35 мин и полета за Франкфурт с А320 със закъснение от 1:25 мин.

Връзка към коментар

Сутринта и четирите бразилски птички са започнали със фалстарт. Нататък е ясно. Добре, че летях на Еърбъс

Хмм, за всичките закъснения да са причина машините?

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Днес нямаше проблеми с Ембраерите. Сутринта всички излетяха навреме, даже напротив закъснения имаха една 319 - ка по полета за Амстердам със закъснение от 1:35 мин и полета за Франкфурт с А320 със закъснение от 1:25 мин.

Бейрут и Тел Авив като правят почти винаги след това следват закъснения.

Така като гледам утре Бургас, Амстердам и Малага ще се влачат, a и единия Боинг се губи и FBB му изпълнява задълженията, та може и Мадрид и Лондон да закъснеят, а Бургас направо да го канселират. Баето ще ходи към Копенхаген

 

Хмм, за всичките закъснения да са причина машините?

Дали проблема е технически, с екипажа или организационен не знам - просто ми направи впечатление, че и четирите сутринта закъсняват, без преди това да са имали натрупано закъснение

Редактирано от adreno
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Закъсненията от/до София днес :

             

06:45 FB471    Мадрид    T2    България Ер      Излетял 10:08
07:15 FB461    Амстердам  T2  България Ер    Излетял 08:34    
10:30 FB301    Прага    T2    България Ер         Излетял 13:27    
16:00 FB851A    Лондон    T2    България Ер    Излетял 18:45
16:50 FB477A    БарселонаT2    България Ер   Излетял 18:33
17:55 FB407A    Брюксел    T2   България Ер    Излетял 19:28

 

09:45 FB972     Варна    T2    България Ер    Кацнал 12:09
11:55 FB982     Бургас    T2    България Ер    Кацнал 17:51

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Не знам защо, но сякаш НЕ четете какво съм написал... странна работа. На 20 - ти сутринта нито един ембраер не е имал закъснение, нали не смятате че 15 - 20 мин. са закъснение? Може съвсем спокойно да проверите на сайта на летище София точно в колко са излетели вчера ембраерите.( До 00:00 часа на 21.07.15, че след това няма да се виждат полетите за 20 - ти)

Връзка към коментар

Закъсненията са от 19-ти, когато и четирите правят час до четири закъснение, защо реши, че не четем?

 

А за днес картинката съм я познал на 90%, само не слагах в сметките, че и VAR ще закъснява, та се включиха и Варна,Прага и Брюксел в списъка. Малага е наваксал за сметка на Барселона

Връзка към коментар

Извинявам се, аз не съм вникнал в разговора. Hollywood е коментирал закъсненията на 19 - ти и ти след това си споменал за ембраерите, но коментарите са с дата 20 - ти и съм проспал нещата... Моя грешка. 

 

Иначе нещата се крепят на косъм тук, а един самолет да има проблем и всичко се обърква...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

хвърлям боб и гадая дали на 27 .07 ще ме доставят в софия навреме...

Еее, гледай по-ведро де ;) ;) ;) На 27 няма да има закъснения :)

И то, кво излиза - чиляк като тръгне нанейде по-надалечко, да си тури по сто часа между полетите, че да може да ги хване. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към коментар
Всяко чудо за три дни
Важна информация за полетите от/до Рим
24.07.2015
 

Уважаеми клиенти,

 

Бихме искали да Ви информираме, че считано от днес 24.07.2015 г. нашите полети от/до летище Фиумичино (FCO) в Рим се връщат на Терминал 3.

 

 

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Наистина гледам ведро на нещата.

Макар вече да имах билет за "маршрутката" за 27.07, вчера (26.07) си купих за всеки случай и един автобусен билет Варна- София.

След това се качих в автобуса и той ме откара в София.
Изчаках до 06:25 АМ за да попитам на информацията на Т1 дали полетът от Варна е пристигнал вече.
Служителката ми отговори, че това е комбиниран полет и е обявеното му вече закснение в 15 мин., очаква се да пристигне в 06:45.

Накратко : аз предпочетох да стигна до Бари днес, вместо да троша нерви и днес и утре...затова ми е ведро :)
 

Редактирано от bat.galin
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Гледам едни билети на Bulgaria Air за 28.09 еднопосочно Бургас-София в 5:00, а в 13:00 часа летя с Уиз, та се чудя с тази тяхната "сериозна" компания дали да рискувам и да летя, че да не закъснея и да изпусна полета. Някой, който е летял по отсечката да сподели опит, че гледам канселират и полети чак.

Редактирано от Zelen Burgas
Връзка към коментар

E това трудно може да се предвиди.

Сутрешен полет в понеделник, при това комбиниран не би трябвало да го отменят - още повече, че самолета, който го изпълнява прави неделя вечер комбиниран София-Варна-Бургас и нощува в Бургас. За да го отменят в същия ден трябва и предишния полет да не е стигнал в Бургас - тоест имаш някакво време за реакция преди 05:00. Остава вариант по технически причини да се забави излитане, но това ще направи и голяма дупка в графика - същия Ембраер после ще прави сутрешен полет я до Париж, я до Рим. Края на септември значи и по-малко редовни полети и чартъри. Има и резервен вариант - 08:55 от Варна

Аз лично не съм имал отменен полет по линията София/Бургас (петнайсетина последните две години), виж имаше веднъж едно почти 4 часово и едно час и половина закъснение

Връзка към коментар

До края на септември я камилата я камиларя, дотогава може да са оправили техническите проблеми и всичко да е точно, или да са затънали съвсем в блатото, не може да се каже лесно...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз се чудя нещо от известно време. Повечето традиционни авиокомпании предлагат отмяна на полета до 24 ч. след резервацията му, само България Еър не предлага такава услуга, нали? Никъде из сайта не мога да открия инфо по въпроса, но реших да питам и тук, за всеки случай, да зная за бъдещи пътувания.

Връзка към коментар

В щатите има такава услуга, но тя е наложена от регулатора им, а не е по тяхна инициатива.

В Европа коя компания си виждал да го прави ?

Връзка към коментар

В щатите има такава услуга, но тя е наложена от регулатора им, а не е по тяхна инициатива.

В Европа коя компания си виждал да го прави ?

Ами BA, LH, –мисля, че и KLM също, но не помня със сигурност), дори EasyJet. Просто им се обаждаш по телефона, казваш им, че не ти се лети или, че си направил грешка в резервацията и те ти правят пълен refund по картата с която си платил. Но това важи само в случаите, в които не са минали 24 часа от оригиналната резервация, иначе след това нормалните условия по билета започват да важат.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.