Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Имаме документ, на койъо пише "due to late arrival of incoming flight".

Да кажат спецовете, но на мен това ми изглежда като един много хубав документ, на който пише "парична компенсация" ;)

 

Как го получихте?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Първо се обадиха по телефона и когато попитах за причината, казаха това. После на летището поискахме документ и подчертахме, че сме говорили по телефона и така.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Да кажат спецовете, но на мен това ми изглежда като един много хубав документ, на който пише "парична компенсация" ;)

 

Как го получихте?

 

  Щом не пише 250Е, другото е без значение. :lol: Вие как я карате на летището? Може да направите The Mall ,и време за  кино имате .

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да не забравите да си поискате храна и напитки, които ви дължат за мотаенето, наред с компенсацията :)

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

Някакви промени се задават по Fly more май.

https://www.air.bg/bg/membership

 

Гледам нещо се пробват да обясняват, че сребърното им ниво е мега яко и понеже са ларж, ще ми го дават само ако имам MasterCard® Gold™, MasterCard® Platinum™, MasterCard® World™ или MasterCard® World Elite™, издадена в България.

Ако нещо не се е променило това май им е базовото членство и просто ти дават пластиката след петия полет.

 

Не ми звучи като голяма екстра даже да бяха решили да дават златна карта за MasterCard® Platinum™ и MasterCard® World Elite™. Така и така притежателите на тези карти си имат безплатен достъп до бизнес салоните по света, а другата екстра на златната им карта за два чекирани багажа тези хора ще я ползват в общия случай, ако въобще някога я ползват, веднъж на високосна.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На мен това ми изглежда като някакво партньорство с Мастеркард. Т.е. ако нямаш Мастеркард но си член на Fly More си важat другите условия

Сребърното ниво не е базовото:

 

 

Основно ниво (Basic Level) – началното ниво, от което започва набирането на точки. Клиентът получава временна карта със своя идентификационен код.
Сребърно ниво (Silver Standard Card) – след като клиента пролети 5 полета, получава постоянна членска карта. Притежателите на сребърна карта могат да разменят точките си за безплатни билети и допълнителни услуги.
Златно ниво (Gold Privilege Card) – това ниво се придобива при набиране на 30000 точки в рамките на 18 месеца. Притежателите на златна карта получават по-голямо количество точки за всеки свой полет и в допълнение получават и ред други предимства:
Връзка към коментар

На мен това ми изглежда като някакво партньорство с Мастеркард. Т.е. ако нямаш Мастеркард но си член на Fly More си важat другите условия

Сребърното ниво не е базовото:

 

Нищо ново.   Писахме го преди месеци , че спират картите Виза със самолетчето и пускат такива, но Мастеркард. Абе, същото увеселително заведение :biggrin:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

аз не схванах да имам каквато и да е полза, да членувам в тяхната програма, нито пък имат възможност да добавям точки от други АК или партньори, освен от някакви коли май беше

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравейте,

 

Бихте ли могли да ме посъветвате дали е твърде рисковано да се доверя на полет Варна-София, пристигащ в 6:30, при условие, че след това в 10:45 имам друг полет с Уиз на Терминал 1? На всичкото отгоре полетът ще е с техническо спиране в Бургас и продължителността ще е час и половина, вместо 50 минути.

 

Благодаря!

Връзка към коментар

Здравейте,

 

Бихте ли могли да ме посъветвате дали е твърде рисковано да се доверя на полет Варна-София, пристигащ в 6:30, при условие, че след това в 10:45 имам друг полет с Уиз на Терминал 1? На всичкото отгоре полетът ще е с техническо спиране в Бургас и продължителността ще е час и половина, вместо 50 минути.

 

Благодаря!

 

Има и вариант да летиш с FB982 в 8:55ч, ако отменят този в 5 часа, но ще имаш малко време, за да стигнеш терминал 1. Не знам имаш ли куфар/и.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Благодаря ви!

Освен куфар, ще имам и дете, и съпруг :) А полетът в 8:55 си е направо в последния момент, особено като се вземе предвид придвижването между двата терминала. 

По ваш съвет проверих автобусите на Етап/Груп. Имат два нощни автобуса Вн 22:30 - Сф 05:30 и Вн 0:45 - Сф 07:45. Автобусите спират и на двата терминала. Автобусният 6-7 часов преход не ми се нрави особено, но пък за детето вероятно ще е по-удобно да спи през това време /доколкото може да спи в автобуса/, пред алтернативата да я будя в 3 през нощта за летището. И ще останат съмненията и притесненията дали и кога ще се случи полетът до София.
Отдавна не съм им ползвала услугите, но Етап/Груп не се ли ползваха с лоша слава?

И друга опция обмислям - пътуване за Сф предния ден, нощувка в АТМ и ползване на паркинга им. Но този вариант засега ми е последна опция.

Редактирано от Sophie
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За мен най-комфортни са Биомет , после Етап/Груп  и накрая Ивкони.

Абе вършат работа не виждам какво толкова се чудиш на един автобус. Ако те устройва като часове давай.

Редактирано от stenk
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Заради мъглата точно този полет днес се издъни, но в обратен вид.

31/08/2015 06:30   FB986 Бургас/Варна T2 Bulgaria Air Закъснява

 

Закъсня и

 

31/08/2015 09:45   FB972 Варна T2 Bulgaria Air Кацнал 12:34
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

Заради мъглата точно този полет днес се издъни, но в обратен вид.

31/08/2015 06:30   FB986 Бургас/Варна T2 Bulgaria Air Закъснява

 

Закъсня и

 

31/08/2015 09:45   FB972 Варна T2 Bulgaria Air Кацнал 12:34

 

 

В какъв смисъл мъгла? Днес в Бургас мъгла нямаме и времето е перфектно и без облаци. :D 

Връзка към коментар

В какъв смисъл мъгла? Днес в Бургас мъгла нямаме и времето е перфектно и без облаци. :D 

 

В онзи смисъл на онова, което пречи на авиацията, и Бургас не е Варна. :lol:

 

Гъста мъгла пренасочи полети от Варна към Бургас

 

 

photo_verybig_1491161.jpg
© снимка: Дарик Варна,архив  
О

Гъстата мъгла над Варна тази сутрин стана причина за пренасочване и закъснение на общо 11 полета. Самолети от Хановер, Москва, Катовице, Вилнюс и Кьолн не са могли да кацнат заради намалената видимост и са били отклонени към аеропорта в Бургас. След подобряване на метеорологичната обстановка те все пак са пристигнали във Варна.

5 полета са изпълнение със закъснение, съобщиха за Дарик от пресслужбата на летището.

Гъстата мъгла тази стана причина за затварянето на варненското пристанище и всички канали.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Hollywood, този сутрешен полет вече сме го отписали :) За на връщане ще ни е по-спокойно. Ама сега чета едни теми във форума и май карти Diners и Maestro ще трябва да си правя :) /ако изобщо успея да разбера добре нещата/

Днес наистина имаше мъгла във Варна.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.