Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Иненадващо от 26-ти юни и България ер реши да пусне нова линия 4 пъти седмично между София и Будапеща. Цените са направо зверски! 300 евро за двупосочен билет

Сигурно се надяват по някаква неясна тяхна логика да смажат Уиз с тази цена  :biggrin:

Или по някое време да направят и с тях като схемата с АВ до Берлин, но засега не виждам как ще им се получи...

Интересно хрумване, наистина. Добре че от време на време избухват с някой такъв виц, да разбера и аз ползата от "национален" превозвач   :lol:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Сигурно се надяват по някаква неясна тяхна логика да смажат Уиз с тази цена  :biggrin:

Или по някое време да направят и с тях като схемата с АВ до Берлин, но засега не виждам как ще им се получи...

Интересно хрумване, наистина. Добре че от време на време избухват с някой такъв виц, да разбера и аз ползата от "национален" превозвач   :lol:

 

А може да става дума за обикновено пране.

Не на дрехи ;)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Миналият месец си направих една хубава екскурзия до Германия и кацнах на Франкфурт с България ер. Полетът ми излезе 160 евро в двете посоки. Иначе наистина всеки би искал да пътува евтино, но за съжаление не винаги може. Пък и си има голяма разлика между нискотарифна и нормална авиокомпания и тези цени бих сметнала за нормални. Но това е хубаво на конкуренцията, ако има авиокомпания, която може да си позволи по-ниска цена ще се разбере.

Връзка към коментар

Кажете сега за грозните стюардеси, скапаните сандвичи, липсата на видимост в ембреърите и да си дойдем на думата, че няколко месеца без хейт минаха и темата залиня...

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Линията на Уиз нали почва зимата, съмнявам се тази на България Ер да продължи до тогава, те по-скоро само ще обрулят каквото успеят от силният летен сезон. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Има по 200 лева на посока през юни бе, що лъжете?   :)

 

пп. даже и по 185 има отиване

 

От сутринта намалиха цените ;) Явно още ги гласят ;)

 

Аз очаквах една авикомпания да полети до Будапеща и то със субсидия, а се оказа че две авиокомпании ще летят на пазарен принцип ;) Сега скептиците може да ме черпят освен с бира и с шоколад LZ :lol:

 

zx250_1981186.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Кажете сега за грозните стюардеси, скапаните сандвичи, липсата на видимост в ембреърите и да си дойдем на думата, че няколко месеца без хейт минаха и темата залиня...

Дори не е нужно да ги хейтваме - те сами ще се закопаят с тази умопомрачителна политика.

 

Държа да отбележа, че последните 3 пъти когато летях с тях самолетите бяха запълнени на под 50%. Единият полет беше до Амстердам, който уж е от златните им яйца.

 

Иначе сандвичите имат леко подобрение :)

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

“Цените започват от 92 евро за еднопосочен и от 195 евро за двупосочен билет и са крайни с всички такси и включен ръчен багаж до 10 кг, чекиран багаж до 23 кг. и кетъринг на борда.“

 

България Ер ще лети до Будапеща от 20 юни

http://www.dnes.bg/business/2016/04/21/bylgariia-er-s-oshte-edna-nova-destinaciia-budapeshta.300219

 

Някой може ли да ми обясни защо два еднопосочни билета могат да струват 184 евро, а един двупосочен е 195 евро?

 

Връзка към коментар

Някой може ли да ми обясни защо два еднопосочни билета могат да струват 184 евро, а един двупосочен е 195 евро?

 

Дърт евреин продава дини на пазара. На табелката - една диня - 3 рубли. 3 дини - 10 рубли.

Минава някакъв и си купува една диня.

След малко пак минава и си купува още една.

Пак идва и си купува трета. Казва на дядката:

- Тчш!? ВидЕ ли - три дини си купих, пък платих 9 рубли. Не ставаш за търговец!

- Тъй, тъй - всички минават, купуват по три дини вместо една, после ме учат на търговия...

 

 

:P  :lol: 

Редактирано от chandni
  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Виждам, че може да падне до 160 евро... това е, което аз намерих. А това е мега много за 1часов полет. Явно наистина искат да ограбят колкото могат преди wizz да кацне от там.

Връзка към коментар

“Цените започват от 92 евро за еднопосочен и от 195 евро за двупосочен билет и са крайни с всички такси и включен ръчен багаж до 10 кг, чекиран багаж до 23 кг. и кетъринг на борда.“

 

България Ер ще лети до Будапеща от 20 юни

http://www.dnes.bg/business/2016/04/21/bylgariia-er-s-oshte-edna-nova-destinaciia-budapeshta.300219

 

Някой може ли да ми обясни защо два еднопосочни билета могат да струват 184 евро, а един двупосочен е 195 евро?

 

Същата цена беше през 2013. Авиокомпания традиционалист. :) Може групи да повозят, а каквото друго дойде е добре дошло.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Същата цена беше през 2013. Авиокомпания традиционалист. :) Може групи да повозят, а каквото друго дойде е добре дошло.

 

Традициите не са лошо нещо, но дано не следват и традициите за бързо закризаване на тази линия....

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

“Цените започват от 92 евро за еднопосочен и от 195 евро за двупосочен билет и са крайни с всички такси и включен ръчен багаж до 10 кг, чекиран багаж до 23 кг. и кетъринг на борда.“

 

България Ер ще лети до Будапеща от 20 юни

http://www.dnes.bg/business/2016/04/21/bylgariia-er-s-oshte-edna-nova-destinaciia-budapeshta.300219

 

Някой може ли да ми обясни защо два еднопосочни билета могат да струват 184 евро, а един двупосочен е 195 евро?

 

Никой не може да ти обясни.

 

Толкова пари съм им набутал на тия еърбг за билети до Амстердам.

Да бях я купил авиокомпанията - по-евтино щеше да ми излезе.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Кажете сега за грозните стюардеси

 

Ако имаш претенции към стюардесите, сега е моментът да препоръчаш тази реклама на познати девойки с по атрактивен външен вид ;)

 

12472651_1213627328662243_20468050301046

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Ако имаш претенции към стюардесите, сега е моментът да препоръчаш тази реклама на познати девойки с по атрактивен външен вид ;)

 

12472651_1213627328662243_20468050301046

 

Аз лично нямам проблем със стюардесите на "България Ер".

Нямам проблем и със сандвичите на "България Ер".

Още по-малко пък имам проблем с хигиената в самолетите на "България Ер", за разлика от някои полети с "Луфтханза", например.

От всичките ми полети с Е-190 на "България Ер" досега, май само веднъж съм имал проблем с видимостта от прозореца.

Всички закъснения на мои полети с "България Ер" са били обезщетени с безплатни билети.

Както разбираш, нямам причина да плюя по "България Ер".

Имам обаче причина да ненавиждам вродения нихилизъм и затова според някои съм на хранилка в "България Ер" и ПИБ, но това последното е за другата тема... ;)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

и аз нямам проблем с България Ер, просто не ги ползвам  :lol:  да видим обаче докога ще са, че се направиха едни нови фирмички... а летище София току-виж пийне една студена водичка...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз лично нямам проблем със стюардесите на "България Ер".

Нямам проблем и със сандвичите на "България Ер".

Още по-малко пък имам проблем с хигиената в самолетите на "България Ер", за разлика от някои полети с "Луфтханза", например.

От всичките ми полети с Е-190 на "България Ер" досега, май само веднъж съм имал проблем с видимостта от прозореца.

Всички закъснения на мои полети с "България Ер" са били обезщетени с безплатни билети.

Както разбираш, нямам причина да плюя по "България Ер".

Имам обаче причина да ненавиждам вродения нихилизъм и затова според някои съм на хранилка в "България Ер" и ПИБ, но това последното е за другата тема... ;)

Не знам за "нихилизма", но ето реални впечатления от полета Амстердам-София от вчера.

 

4 от шкафчетата за багаж бяха счупени и затворени, облепени с лепенки "Do not use". Съответно това доведе до проблем с пространството за куфарите и до изнервяне на пътниците. Изключително намръщените стюардеси отказваха да помогнат на когото и да е и с доста груб тон пращаха всеки за зелен хайвер "проверете назад дали има място" - като беше очевидно, че няма място. И не, до края на полета нито една от тях не се усмихна и наливаха напитките с поглед на сериен убиец.

 

Самолетът беше пълна кочина, половината седалки си седяха с боклуците от предния полет.

 

Имаше и още неприятни моменти, но хайде да не задълбавам повече за да не ме обвиниш в тенденциозен хейт :)

 

Извинявам се, но това е пълен ташак. Особено за парите, които искат. Усещането беше, че съм в селски автобус, а не в нещо с гръмкото название Национален превозвач.

 

Duke, ти по-скоро си някакво изключение или късметлия.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

 

Извинявам се, но това е пълен ташак. Особено за парите, които искат. Усещането беше, че съм в селски автобус, а не в нещо с гръмкото название Национален превозвач.

 

 

 

И това го казва човек със стотици полети, включително вътрешни в САЩ, които поне за мен като цяло покриват именно понятието "усещане, като че съм в селски автобус"... :O

 

Не знам дали съм късметлия, но знам, че основното предназначение на един полет е да те превози от точка "А" до точка "Б" в указаното време и условия. Не съм съгласен с мнението, че обезателно е необходимо да се изтъкват единствено негативни неща свързани с националния превозвач. Как пък никой не спомена, че нашите пилоти са едни от най-добрите в бранша и кацането с тях е истинско удоволствие, макар и в разрез с написаното в дебелите книги? Как пък никой не спомена, че на фона на цените на останалите традиционни компании, "България Ер" продължава да поддържа конкурентни цени за директни полети от София? Истината е, че процентно много повече българи пътуват с "България Ер", отколкото с която и да е друга традиционна компания (нискотарифните ги изключваме от уравнението) и това логично води до по-висок процент проблемни полети. Необходимо ли е обаче да бъдем тотални нихилисти, наистина не разбирам подобно отношение

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.