Прескочи до съдържание

Световно първенство по футбол - Бразилия 2014


Георги

Препоръчани мнения

E, поне чест им прави на бразилските журналисти, че могат да погледнат обективно фактите, а  и също че проявяват свежо чувство за хумор :

"Всичко е наше! Победата е наша! Неймар е наш! Купата е наша! Съдията е наш! Даже голът на Хърватия е наш"

:biggrin:

 

При нашите журналисти, например, това почти няма как да се случи. Винаги има световен заговор срещу нас, винаги съдиите ни прeцакват, а Блатер, Платини и Бекенбауер не заспиват, защото постоянно кроят планове как да съсипят националния и клубните отбори на KletaMaikaBalgaria

:biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Като сме на японска вълна ... :)

 

http://www.dnevnik.bg/sport/svetovno2014/2014/06/17/2324718_iaponskite_fenove_pochistili_sled_sebe_si_na_stadiona/

 

П.С. От сърце се смях на коментарите. Очевидно българина е тънък познавач на японската душевност , то гейши , съпруги , заплати , бой , изнасилвания , Втора световна война - хората нямат спирачка !

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не бива да се подценяват мексиканците, които направиха втори много добър мач на първенството. Очевидно Бразилия не играе добре и само чудо + външни фактори могат да ги направят световни шампиони. За мен е изключително любопитно какво ще се случи тази вечер на мача Испания - Чили. Съществува голяма вероятност за тотално компрометиране на шампионските амбиции на актуалния световен първенец. Отборът на Чили играе много интересен футбол и има големи шансове да продължи напред за сметка на испанците...

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Като сме на японска вълна ... :)

 

http://www.dnevnik.bg/sport/svetovno2014/2014/06/17/2324718_iaponskite_fenove_pochistili_sled_sebe_si_na_stadiona/

 

П.С. От сърце се смях на коментарите. Очевидно българина е тънък познавач на японската душевност , то гейши , съпругизаплати , бой , изнасилвания , Втора световна война - хората нямат спирачка !

 

и като откажеш да се възползваш от услугите на гейшите и се приема за кръвна обида, а? :biggrin: 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

E това е готин мач. Австралия - Холандия 2:3. Накефиха ме максимално. То си имаше всичко. Драма, екшън, удари голове. След старта на летящите холандци очаква че ще изядат с парцалите Австралия, но не би. Много симпатичният и борбен австралийски тим за малко да им подкастри лалетата. Браво на Австралия, но явно и с добра игра могат да запишат три загуби. А холандските "пенсионери" Робен и ван Перси направо ме изумяват. Не очаквах такова тичане и такъв хъс от старите кучета. Та те надбягват младоците!?!

Направо след снощните ялови мъки на Бразилия ми се напълни душата. Тия примадони заради които съм ревал 86 та сега киснат повече във фризьорските салони отколкото на тренировка. Звезделинчовци ги наричаше Ицо .

Сега ще стискам палци на Чили

Вива Чиле 

Редактирано от bay_kolio
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Заради такива мачове ( Австралия - Холандия ) я обичам тази игра. Държи те в напрежение от първата да последната минута. Жалко за Австралия ако отпаднат.

Австралия са вече аут,но се надявам да направят още един силен мач срещу Испания. ;)

Връзка към коментар

Австралия са вече аут,но се надявам да направят още един силен мач срещу Испания. ;)

На теория все още имат някакъв шанс, макар че, той е много, много малък.  ;) При победа днес на Испания и съответно победи в последният кръг на Холандия над Чили и на Австралия над Испания всичко ще реши головата разлика :) 

Връзка към коментар

Или пък днес e един хубав ден за българската демокрация. В случая един прекрасен мач на Чили. Може би това е тяхната 94та година. Заслужават го.

Редактирано от bay_kolio
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Въобще, завърза се първенството. Доста приятна игра от много от малките отбори, повечето големи пък не са чак такива мачкащи машини, шампионите вече стегнаха куфарите с потресаваща отрицателна разлика... аз например не бих се наел да прогнозирам осминафиналите от тези две групи, които изиграха вторите срещи. Всичко ми се струва възможно. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Абе хора я кажете сега какво мислите за Мексико - Хърватия? Кой кого? Дали ще има "Каква поредна футболна драма"? Много се завързаха нещата при тях. 

Според мен хърватите ще продължат : )

 

А днес очаквам англичаните да последват испанците:)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Абе хора я кажете сега какво мислите за Мексико - Хърватия? Кой кого? Дали ще има "Каква поредна футболна драма"? Много се завързаха нещата при тях. 

Лично аз ще подкрепям Хърватия - наши момчета са все пак :) Иначе кой кого? Не се знае. Както казва един приятел - " Топка - кръгла, пълна с въздух и от женски род. Можеш ли да и имаш доверие?" ;)

Редактирано от Костов
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

С най-голямо удоволствие утре сутрин ще изчета цялата британска преса :)

Леле, Суарез сега като отиде обратно в Liverpool трябва много да внимава, че ония като ги знам кви изроди са, може би ше му счупят главата. Той и без това в Англия направи достатъчно простотии вече. :D

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз от години слушам, че Англия е претендент и от същите тия години не мога да разбера защо. Едно и също, скучно, еднакво. Как да победиш?! Верно, желание има, английското първенство е силно и интересно, но от това не следва нищо. Няма идея, няма творчество... Все едно гледам парламентарен контрол. Как да получиш ерекция!  
Егати мъката. добре че си тръгват.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Егати мъката. добре че си тръгват.

 

Всъщност не е ли да имат още шансове? Ако Коста Рика и Уругвай паднат от Италия (очаквано) и в третия мач Англия бие Коста Рика, ще стане въртележка, кои показатели се гледат тогава, головата разлика предполагам...

Връзка към коментар

Слаб мач на англичаните. Не може да играеш на ниво само десет минути около изравнителното попадение и да очакваш да победиш. Браво на Суарес! За пореден път доказа, че в момента е най-добрият нападател в света. В същото време е редно да отбележим, че Суарес беше в засада при поемането на топката за втория гол. Иначе - Руни вън от националния отбор на Англия!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.