Прескочи до съдържание

Здравейте!


Препоръчани мнения

Здравейте и от мен! Казвам се Цвети и щом съм тук е ясно, че съм пристрастена към пътуванията. До сега съм била само в Европа и ЮАР. Много си мечтая за Южна Америка, някои части на Азия и Австралия. И тъй като вярвам, че когато искаш нещо много силно, то ще се случи, съм сигурна, че ще стигна до там. Най най най- желаните ми места са известни и неизвестни водопади. Да си призная искам да отида до Бразилия и Аржентина преди всичко заради Игуасу...

Имам си обаче един проблем. Мъжа ми е труден за навиване. Като кажа, че ще ходим някъде се почва едно мрънкане, едно не искам , не си е работа. Разбира се винаги сме заедно и винаги е доволен, но ми скъсва нервите преди пътуване. Освен, че знае в кой град кацаме, нищо друго не му е известно, просто не го интересува. А за мен по- голяма част от удоволствието на пътуването е планирането. Та така.... За това чета пътешественически /еха! каква дума/ форуми и пътеписи, но така и не написах нищо за моите пътувания, но съм си обещала да се поправя.

Пожелавам на всички много нови отметки върху картата! Усмихнат ден!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ма то това си е бонус направо, цялото планиране си е за теб и никой не ти се бърка после :) А мъжа ти може да го прилъжеш с някой футболен мач в Бразилия примерно, има световно догодина, може от сега да почнеш да обработваш :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ма то това си е бонус направо, цялото планиране си е за теб и никой не ти се бърка после :) А мъжа ти може да го прилъжеш с някой футболен мач в Бразилия примерно, има световно догодина, може от сега да почнеш да обработваш :)

 

Ако не кълве на мачове, може да пробва с турнир по капоейра, по самба, старт на F1... :) Умишлено не споменавам карнавала в Рио, защото това би било по-скоро издънка, в общия случай.

 

:)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Честно казано венецуелския водопад ми се струва недостижим. Просто Венецуела не е толкова "разорана целина" :D

А що се отнася за прилъгването на половинката, това с мачовете и Формула 1 ми е първият довод, защото той е луд фен. Дай боже да имаме възможност да осъществим такова пътуване, той считам, че няма да се дърпа много.

Връзка към коментар

Венецуела два пъти сядам да я чета и като стигна до момента с отвличания на туристи, все се отказвам. Не ми е кеф все да се оглеждам. Някой друг път, иначе в Южна Америка има страхотни места.

Връзка към коментар

Любителите на водопади, не знам защо пренебрегвате най-високия водопад в света Angel Falls във Венецуела.

Не го пренебрегваме, ама някакси Игуасу ми е по-напред, но един ден и Анхел се надявам да видя.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.