Прескочи до съдържание

На добър път и от мен, пътешестващият ерген :)


Препоръчани мнения

Здравейте@

 

Казвам се Янко и обожавам да пътешествам. Радвам се, че срещам толкова много съмишленици тук и определено намирам сайта за интересен и полезен, като го следя някъде от средата на миналата година.   

Живял съм в красивата Сицлилия (Италия), космополитният Лондон (Англия), откраднатият п-в Крим (Украйна !!!) , азиатските Анталия, Кемер (Турция), принцовият Хелсиньор (Дания) и ако не се лъжа и в неповторимата България :)  

 

Обичам спорта, най-много футбола, танците, бирата, културата, защитата на човешките права, да уча нови езици и още много неща.....

 

Досега съм бил в около 1/5 от света (37 страни), като се надявам бройката да нараства, както и натрупаните емоции, впечатления и знания :) Някой ден се надявам да взезна в клуб 100, защо не и малко повече - до целият свят. :P

 

Предпочитам да видя много места от една страна и по-възможност да съм го организирал аз пътуването или пък приятели. Мога да пътувам сам, още по-добре с хубава компания, ако има и някой мач това си е направо бонус :) 

 

До нови срещи във виртуалното или реалното пространство ;)

 

 

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Добре заварили :) Е, аз съм си тук от доста време, но рядко съм писал коментари. Искам по-често да се включвам, но ме е страх че няма да спра хаха :)

Видях че има тема Сицилия, когато имам време ще попрочета това онова и ще коментирам задължително ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Добре заварили :) Е, аз съм си тук от доста време, но рядко съм писал коментари. Искам по-често да се включвам, но ме е страх че няма да спра хаха :)

Видях че има тема Сицилия, когато имам време ще попрочета това онова и ще коментирам задължително ;)

Ние тук много уважаваме пишещите, така че давай смело. Споделяй всичко, което считаш, че би могло да е от полза за другите, питай, за да ти бъдем ние от помощ или просто се забавлявай в темите с общи приказки.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравей Янко,

Прекрасно е, че си се престрашил да заговориш във виртуалния свят, а що се отнася до реалния - всъщност ние се познаваме :P, защото работим на едно място, но ето че пътешествията и форумите за тях разкриват повече от хората, всъщност дори неподозирани неща за колегите.

На мен ще ми е много интересно да чуя и за Япония, защото ми е голяма мечта :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

азиатските Анталия, Кемер (Турция)

Искам да попитам как се наема квартира в Турция за дълъг период (6 месеца).

Ще съм благодарна, ако можеш да дадеш някакви практически съвети.

 

Може и на лични.

 

 

 

ПП

 

И забравих да те поздравя: Venceremos!

Редактирано от но нейм
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искам да попитам как се наема квартира в Турция за дълъг период (6 месеца).

Ще съм благодарна, ако можеш да дадеш някакви практически съвети.

 

Може и на лични.

 

А може направо да пуснете нова тема "Дългосрочна квартира в Турция"...например :)

 

Добре дошъл, май световното те пречупи да се разпишеш :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте :) Благодаря на всички за позитивните коментари и посрещане! По-скоро комбинацията от много работа и бавен лаптоп вкъщи изигра решаваща роля, но обещавам да наваксам :P

Ето че имам и колеги тук, чудесно :)

 

За Сицилия започнах да чета, като си създам впечатление ще напиша и аз нещо. Като гледам знаете доста, така че и аз мога да науча нови неща за Bella Sicilia. Колкото до Турция, аз живях в служебен хотел, но мога да питам евентуално приятели. За кой конкретен град/място/регион става на въпрос?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 Колкото до Турция, аз живях в служебен хотел, но мога да питам евентуално приятели. За кой конкретен град/място/регион става на въпрос?

За Чанаккале.

 

Някъде бях чела, че комисионите на агенциите са един наем, а не половин, както е тук. Чудя се дали е възможно да се прескочат посредниците и да се контактува директно с наемодателя. Имат ли някакви сайтове от типа на нашия "Без посредник"?

Другото, което ме вълнува е как се отопляват, защото иде реч за зимен период - централно парно има ли, или всеки се спасява поединично?

Връзка към коментар

Питах приьтел, ето какво ми прати, дано ти свърши работа :)

 

http://www.sahibinden.com/kiralik-daire/canakkale-merkez

 

http://www.hurriyetemlak.com/konut-kiralik/canakkale-apartman_dairesi/listeleme?rsc=eRNA3xMId--o6NjOxkWPUd6fVSvxs6C2DnzPRB5r-iKEVbI7oFOJ0-vqw3im2JcsnAR0yt6qWOm0-7oXMo63rw==&new=1

 

http://www.emlakjet.com/kategori/kiralik/konut/daire/canakkale/index.html

 

има и на инглиш :) ако имаш въпроси, ще му ги препрать

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.