Прескочи до съдържание

Великденската разпродажба в Техномаркет


stanimir

Препоръчани мнения

Фирмата, която ползвам от няколко години си има реален адрес и склад в Англия, като аз си имам номер. Като пазарувам от разни сайтове, които нямат доставка до Бг давам адреса в Англия. До тях пратката пристига с безплатна доставка. Аз получавам СМС, че пратката ми е в склада там. После получавам такъв, като пристигне в склада в Бг. В сайта на фирмата мога да виждам теглото, цената и графика на доставките до тук. До сега не ми се е загубила или забавила пратка. Даже, понеже отдавна ползвам тази фирма, авно ме познават,  имаше случай, когато търговецът не беше написал номера ми, а само името, но те ми се обадиха по телефона и пак си я получих пратката.

Вчера поръчах в Ибей фотоапарата, мемори -карта 128 и резервна батерия. Около 14  април ще са в Англия, ще доложа като пристигнат тук.

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Вероятно го има минималния % риск , но и аз никога не съм имал оплаквания. Фирмите които са вече доста си имат реални адреси в UK ,гледам обикновенно в малки градчета заради по-ниските разходи , но то там логистиката си е перфектна :)

Единствената опасност за която съм се замислял е примерно катастрофа или обир на микробуса по пътя към България и тогава май просто горя :(

Поръчвал съм много книги и разни обемисти неща които не ми се мъкнат в багажа когато съм в Англия. По-удобно ми е направо доставка до БГ с тия фирми.

Най-скъпата ми поръчка е един телефон за около 350 лева.

Amazon обаче пращат електрониката с DHL и пристига в рамките на 3-5 дни като в тоя случай за малка сума отгоре предпочитам директна доставка от Амазон до БГ.

Сиурно има и застраховка де , не съм правил никога.

Връзка към мнение

Единствената опасност за която съм се замислял е примерно катастрофа или обир на микробуса по пътя към България и тогава май просто горя :(

 

На тези, които аз ползвам преди години им изгоря един камион. Таман ги бях препоръчал на познат. :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Е, риск винаги има. Както и да се прати, все го има. Пословични примери има за разни писма и пратки, дето пристигнали на адреса след години време. Дюк също е имал подобна случка.

Така преди време/ около 17 години/ почивахме заедно с едно семейство много мили руснаци в Бодрум. Татето беше професор в Унито в Москва по някаква инженерна дисциплина и носеше много квалитетна снимачна техника. Направи ни много общи снимки и обеща да ни ги прати. Да, ама не. Не ги прати. Какво ни беше изумлението, когато след 3 :blink: :blink: :blink: :blink: години ги получихме. И датата на изпращане си беше от преди трите години. Къде се беше мотало това писмо, не стана ясно.


На тези, които аз ползвам преди години им изгоря един камион. Таман ги бях препоръчал на познат. :lol:

И какво стана с пратките?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Въпросът е, че ако изгори камион на DHL или транспортна фирма на Amazon нямаш никакви грижи , а тук ще е доста сложно.

Аз не обявявам стойност на поръчките.

Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Вече се възползвах и съм доволна. Преди месец се чудех дали да взема един лаптоп за 800 лв. И се замотах. Вчера го купих за 629лв.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.