Прескочи до съдържание

Великденската разпродажба в Техномаркет


stanimir

Препоръчани мнения

Ако е време да смените старата камера , таблет ,  друга технологична джаджа или просто пералнята може да погледнете офертите.

Миналата година имаше добри попадения макар сега да не откривам нищо за себе си 

 

http://www.technomarket.bg/products/promo

 

 

Предполагам и Технополис ще реагират с нещо подобно , та този уикенд е момента за добра сделка !

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

някъде по вестниците ги бяха нахранили миналата година, че се отървават от залежали стоки...в което крайна сметка няма лошо, прогреса със сигурност не върви толкова бързо, колкото им се иска на компаниите...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И Карфур обявиха тотална разпродажба и намаление на 50% на цялата си техника.

Това е защото секцията за техника се държи от "Техномаркет".

Връзка към мнение
  • 11 месеца по-късно ...

Като гледах за нов телевизор около коледа, в другите форуми специализирани в тая част пишеше, че великденските намаления са единствените нормални. Т.е. правят се с цел да се разкара стара стока, за да се освободи място за новите модели, които обикновено идват началото на лятото. 

 

Докато коледните намаления са предимно проформа - предварително завишаване на цените, последвано от уж отстъпка. Така де, никой не иска да продава с намаление последно поколение техника. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И все пак може да си сигурен в по-изгодната цена от хопермаркети, най-малкото заради това, че взимат много бройки на едро и могат да си позволят по-ниска цена.

Връзка към мнение

Имаше някой добри неща , но просто нищо не ми трябва за момента , а да инвестираш в ненужна техника е безумие.  :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 11 месеца по-късно ...

Tъкмо го гледах. Трябва ми някой външен хард диск , но може да грабна и нещо друго :)


Ако пак има истински оферти разбира се.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Провери в UK Amazon или в Ebay, някой път са по-евтини там дори и от промоцията в Technomarket, Technopolis... Ако го намериш там на цена, която ти харесва, ще ти кажа после как да го доставиш до България за 2лв. :) 

Връзка към мнение

Провери в UK Amazon или в Ebay, някой път са по-евтини там дори и от промоцията в Technomarket, Technopolis... Ако го намериш там на цена, която ти харесва, ще ти кажа после как да го доставиш до България за 2лв. :)

Моля, сподели с нас за доставката за 2 лв., защото много пъти съм си харесвала пътеводители на DK Eyewitness, но цената на доставката ме е отказвала.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ще ти пратя сайтовете на лично съобщение, че да не стане реклама. Въпреки, че се оказаха доста известни, а аз не ги знаех до скоро.

Идеята е че ти дават адрес в UK и номер (ID). Ти поръчваш това, което си харесала на този адрес, като слагаш и номера (ID-то). Много от нещата от Аmazon, Ebay или който и да е друг сайт имат безплатна доставка до адрес в Англия (или има някаква малка сума за доставката до адрес в Англия). От този адрес, българската компания взима твоята поръчка и ти я доставя до техен офис в България. Цената е 1,99лв. за кг. Но като се има предвид, че неща като фотоапарати, телефони, тениски.... не са кой знае колко тежки, значи няма да е повече от 2-4лв. Ако не можеш да го вземеш от офиса им в България, може твоята пратка да бъде доставена с Еконт, до което и да е друго място. От Англия камионите тръгват всяка събота или неделя и са в България сряда или четвъртък. Което означава, че трябва поръчката да е направена така, че примерно в петък да е на адреса в Англия, за да могат камионите да го вземат веднага и да го донесат още същата седмица. Но в сайтовете е обяснено по-подробно. Аз съм пробвала само от Англия, но може и от Германия да поръчваш за 2,99лв. на килограм.

Примерно, фотоапарата, който взех RX100, беше на промоция в България за 800лв, а от там го взех за 620лв.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Благодаря за отговора!

Информацията е много полезна, защото миналия месец като пътувахме до Андалусия не можах да намеря нищо читаво тук като пътеводител, а не ми се купуваше електронен такъв. Накрая взехме нещо на място в Гранада.

Връзка към мнение

Благодаря, ама аз от бая години ползвам две такива фирми - при едната имам адрес в Лондон и по описана от теб схема си ги получавам. А другата е за асистирано пазаруване от Щатите и транспорт до тук. Ама има и кофти момент - има сайтове, от които пазарувам и те ми пращат каталози, които въобще не ми трябват. А тези от фирмите не знаят кое какво е, та се набутвам от време на време, щото те ги пращат безплатно до тях и те ми ги носят тук. Ама с доставката до в къщи излиза къде 10 лева мъничка пратка. Има търговци в Ибей, които пращат до България, аз пазарувам много неща, винаги с безплатна доставка и идват в пощата. Ама веднъж поръчах една бална роклА от ХК, та взе, та дойде на митницата. Че вадих ЕОРИ номер, 330 разправии :unsure: :unsure: :unsure:

Иначе - Нати,  много ти благодаря за идейката, намерих си фотото в Ибея, че даже кармазъ-бонбон, вече го заръчах и почвам да го чакам. ;) ;) ;)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Имам въпрос. Какво се случва ако пратката от Амазон, например, не пристигне в България? За повече от десетгодишно активно пазаруване това ми се е случвало само веднъж, но тогава осъзнах колко е важно да търгуваш дистанционно с правилния електронен търговец. След като попълних буквално за пет минути нарочната форма, още на следващия ден получих съобщение, че пратката е изпратена отново на посочения адрес за доставка и то с експресна препоръчана поща на DHL. Освен стандартните извинения в съобщението още беше казано, че ако междувременно първата пратка се получи съм свободен да правя с нея каквото си поискам и не е нужно да я връщам или да уведомявам Амазон. Няколко дни по-късно втората пратка пристигна, а две седмици по-късно пристигна и първата пратка, която междувременно се беше разходила до Африка. Честно да си призная ми стана малко гузно от случката и проявеното нетърпение...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Duke, аз лично, когато доста ми се забави пратка пиша на търговеца през контактната форма. Имала съм и от двата случая- пратка, която изобщо не е тръгнала(забравили да я изпратят) и пратка, която е изпратена, но аз не съм получила- изпратиха ми я още веднъж. :)

Връзка към мнение

Това ясно, но в горния случай става дума за фиктивен адрес. Пратката се доставя до този адрес и отговорността на Амазон отпада. Ако става дума за английски адрес, там има добре уредена система за удостоверяване на място, дата и час на доставяне на пратка. В този случай няма как да пишеш на търговеца, че не си получил пратката в............България... ;)

Връзка към мнение

Адреса в Англия не е фиктивен. Съвсем реален адрес на фирмата е. И има човек, който работи там. Аз като поръчвах, от филтрите в Амазон и Ибей си давах да ми показва артикули само от Англия, защото има много продавачи от Китай и там времето на доставка е дълго и често минава през митница в Лондон.... и дълга и широка :) Вътрешните доставки най-често са безплатни и в рамките на 2-3-4 дни. Като пристигне в офиса на фирмата за доставка до БГ - веднага получаваш мейл. И от друга страна - в сайта от който си поръчал, също се вижда, че е доставена, даже на една пратка ми бяха сложили и снимка на подписания документ при доставка. Беше приета от българка. Та мисълта ми е, че може в рамките на няколко дни да се разбере дали е пристигнало и да се предприемат действия ако не е.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.