Прескочи до съдържание

Германия - Чили ~270 €


Препоръчани мнения

При първото търсене относно транспорт из Чили попаднах на някакъв "бакпейкъркси" автобус доколкото солидните цени прилягат на такива  пътешественици.

Все пак не изглежда лоша опция :) 

 

http://www.pachamamabybus.com/

 

 

П.С. Запознатите да кажат какво е непростимо да пропуснеш в Чили ?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Великденските острови излизат ли ти на подобна цена някъде?

wilks преди малко каза, че ги няма, но … да каже сам, аз на сайта на иберия намирам само за няколко хиляди евро...

Връзка към коментар

За моите дати няма вече такава цена, но все още има дати за септември

напр.

Берлин - Сантяго де Чили

отиване 11 септември, връщане 29 септември/1 октомври

цена 260 евро

Връзка към коментар
Георги Матеев

Берлин TXL - Великденски острови IPC - Берлин TXL

 

Тръгване 30 Октомври или 01 Ноември, връщане 10 Ноември

 

В момента на http://www.airfasttickets.de/ излиза цена 495 евро, с ваучера за намаление ще стане 475 евро.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мислех да направя отделна тема за Чили, но вече започнахте да обсъждате тук. Та… чакам продължение...

:P

Направи, направи  :) . Иначе ще отцепвам аз 

Лошото на Чили е че е много дълго и интересните неща са в краищата, т.е. трябва да се лети дотам. А Сантяго само поне на мен не ми е интересно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Берлин TXL - Великденски острови IPC - Берлин TXL

 

Тръгване 30 Октомври или 01 Ноември, връщане 10 Ноември

 

В момента на http://www.airfasttickets.de/ излиза цена 495 евро, с ваучера за намаление ще стане 475 евро.

Айде, чакам да се похвалиш, че си купил билетите и да започвам да страдам от безсъние от завист! ;)

Връзка към коментар

 Берлин TXL - Великденски острови IPC - Берлин TXL

 

Тръгване 30 Октомври или 01 Ноември, връщане 10 Ноември

 

В момента на http://www.airfasttickets.de/ излиза цена 495 евро, с ваучера за намаление ще стане 475 евро.

След потвърждение дава цена  2 895 евро  :unsure:   01,11- 10,11 

 

 

30 Октомври - 01 Ноември цената още е 495 евро 

Редактирано от Mitko
Връзка към коментар
Георги Матеев

Кои дати ?  :)

 

Писах ги малко по-нагоре. Побързай, още са валидни.

 

Айде, чакам да се похвалиш, че си купил билетите и да започвам да страдам от безсъние от завист! ;)

 

Ще спиш спокойно, не се притеснявай :) Половинката току-що безмилостно ме отряза за Великденските острови. Добре, че все пак има някой да ми слага спирачки понякога...

 

Което обаче не ми пречи в момента да се тъпча с шоколад и депресирано да гледам екрана с полета  -_-

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
Георги Матеев

След потвърждение дава цена  2 895 евро  :unsure:

 

Току-що опитах отново, потвърдих, и сайта ми дава да взема билет за 475,12 евро (след като ползвам и талона за -20 евро). Със сигурност цената е валидна в момента.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Великденските острови излизат ли ти на подобна цена някъде?

За там не съм и гледал. Следях само Сантяго , а при поляците дето се вика в реално време гледам как се " изпразват" датите .

Мисля до утре сутрин целият пир ще е приключил , но с оглед на последните събития очаквам друга изненада от Иберия някъде из ЮА или Латинска Америка. Явно тоя сезон има нещо сбъркано при тях.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

На мен ми дава ето това:

Request not processed
Sorry, we are unable to process your request at this time. Please try again in a few minutes or contact Serviberia on the following phone no.901 111 500. We apologise for any inconvenience caused.
 

Преди да ми го даде намерих за 24.11 и връщане на 01.12 на цена 330 € Тъй като със сигурност няма да пътувам ако някой има желание да се възползва. Ако цената е все още тази де ;) Да уточня полета е от Берлин.до Сантяго

Редактирано от Костов
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.