Прескочи до съдържание

Германия - Чили ~270 €


Препоръчани мнения

Аз пък като търся полет BER-XCH изобщо не намирам резултати. :( Иначе 490 Евро до Австралия е просто супер! Особено с тоя stopover в Perth...

 

П.П. Ох, аз съм супер голям идиот, вие говорите за Великденските острови, а аз си мисля за Коледния Остров...

Редактирано от djgeorgie
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Гледам, че в отделената тема яко се хвали Torres del Paine, а той е много достъпен от Punta Arenas, който също участва в "промоцията". Бях го споменал по-рано в темата, но ако някой е пропуснал да има предвид. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Снощи за малко да ги купя билетите, но в един момент се замислих, че 10 дни са множко за Великденския остров. 

 

Сега пък малко ме е яд! Няма угодия! Тъпото е, че не отиграх варианта за две седмици до Чили и да вместя 4 дни на острова!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Снощи за малко да ги купя билетите, но в един момент се замислих, че 10 дни са множко за Великденския остров. 

 

Сега пък малко ме е яд! Няма угодия! Тъпото е, че не отиграх варианта за две седмици до Чили и да вместя 4 дни на острова!

 

Да не те е яд. Чили и острова в случая трябваше отделно да се посетят. Защото билетите от Чили до острова, често са на по-висока цена, от колкото тия билети от Европа до острова :) Варианта да ги видиш и двете може би е бил да си вземеш два отделни билета. Берлин - Сантяго - Берлин за 10 дни, после Берлин - Великденски остров - Берлин за 4, ако успееш да ги нагласиш веднага един след друг. Най-вече с цел събиране на мили в лоялната им програма също, които щяха да са достатъчни за 1-2 вътрешно европейски полети. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Всичко май свърши окончателно преди час :)

 

На всички - весело пътешествие !!!

За Сантяго отече някъде към 2.30 през нощта...

Тъкмо се самонавих и бях харесал едни октомврийски 10 дни за 280€ и свърши купона..., здраве да е! ;)

Честито на печелившите и хубава разходка! :)

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

За Сантяго отече някъде към 2.30 през нощта...

Тъкмо се самонавих и бях харесал едни октомврийски 10 дни за 280€ и свърши купона..., здраве да е! ;)

Честито на печелившите и хубава разходка! :)

 

Фичо, за да те успокоя - 10 дни - щеше да си в моето положение - кое по-напред  ;)

И мен ме е яд, че не си купих билети с престой 3-4 седмици, а после да мисля какво ще правя с отпуск / работа, но вече свърши. Ще има и други промоции.

Връзка към коментар

Да не те е яд. Чили и острова в случая трябваше отделно да се посетят. Защото билетите от Чили до острова, често са на по-висока цена, от колкото тия билети от Европа до острова :) Варианта да ги видиш и двете може би е бил да си вземеш два отделни билета. Берлин - Сантяго - Берлин за 10 дни, после Берлин - Великденски остров - Берлин за 4, ако успееш да ги нагласиш веднага един след друг. Най-вече с цел събиране на мили в лоялната им програма също, които щяха да са достатъчни за 1-2 вътрешно европейски полети. 

За Великденския остров οτ Берлин излизаше 440 евро, но само за 10 дневен период. Трябваше да купя за 2 седмици до Чили и вътрешен за 4 дни - в момента вътрешния излиза 437 евро - така пак щеше да излезе приемлива цена около 700-750 евро.

 

На следваща промоция се мятам с главата напред!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

За Сантяго отече някъде към 2.30 през нощта...

Тъкмо се самонавих и бях харесал едни октомврийски 10 дни за 280€ и свърши купона..., здраве да е! ;)

Честито на печелившите и хубава разходка! :)

 

Браво на печелившите и най-вече на решителните :) дето се осмелиха да купуват.

Фичо, като си го мислел толкова защо не направи резервацията само, а да решаваш после.

Аз вчера след сбирката се прибрах и букнах два билета за декември за Чили и сега ще мисля до 23 ч. дали ги искам или не.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Фичо, за да те успокоя - 10 дни - щеше да си в моето положение - кое по-напред  ;)

да, но все пак 10 е повече от 0 ;)

 

И мен ме е яд, че не си купих билети с престой 3-4 седмици

3-4 седмици не мога да си го позволя :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Хе, ако нямах деца (т.е. имах време за път), направо щях да отскоча до Европа и оттам до Великденския остров на тия цени.

Иначе няколко пъти го планирам оттук, ама все ще стане някой ден.

Някой не се ли сети да пробва multicity до там с престой в Сантяго?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Как става този фокус? От кой сайт ги букна?

Ами от сайта на Иберия. Като следваш стъпките една след друга в един момент пита дали искаш само да запазиш или да купуваш. Аз чекнах, че искам само да запазя и излиза съобщение с резервационен номер, както и после идва имейл, който е пак с резервационния номер и напомня, че трябва да платиш до еди-колко си часа берлинско време.

Редактирано от mililia
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

да, но все пак 10 е повече от 0 ;)

 

3-4 седмици не мога да си го позволя :)

Моята ситуация..

 

Все още има евтини билети до Сантяго - за 310 евро

отиване 2 септември

връщане 20 октомври

Някой със свободно време може да си направи чудна южноамериканска обиколка...

Връзка към коментар

Ами от сайта на Иберия. Като следваш стъпките една след друга в един момент пита дали искаш само да запазиш или да купуваш. Аз чекнах, че искам само да запазя и излиза съобщение с резервационен номер, както и после идва имейл, който е пак с резервационния номер и напомня, че трябва да платиш до еди-колко си часа берлинско време.

Пази ли ти цената? А какви варианти за плащане са възможни?

Връзка към коментар

От Великденския (IPC) има само 2 полета - до Сантяго (SCL)и до Папеете (PPT).

Случайно някой да се пробва да включи и Таити в търсенията, докато беше активна грешката?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
 

Аз вчера букнах два билета за декември за Чили и сега ще мисля до 23 ч. дали ги искам или не.

Браво! Даже може да се засечем, ако ги купиш в крайна сметка, и смяташ да обикаляш надолу из Патагония. Че и времето ще ти позволява - през декември вече ще е началото на лятото :)

 

От Великденския (IPC) има само 2 полета - до Сантяго (SCL)и до Папеете (PPT).

Случайно някой да се пробва да включи и Таити в търсенията, докато беше активна грешката?

Този от Папеете изобщо не го брой. Не е редовна линия, а само като пристигне голям круиз на Таити, организират полет за желаещите с малък самолет. Цените са по-внушителни и от на LAN от Сантяго. Както се среща в едни реклами "Само за платежоспособни господа" е полета от Папеете. ;)

От време на време има и някакъв сезонен, и много нередовен полет от НЗ. Но той даже май вече е спрян последните години.

Връзка към коментар

Браво на печелившите и най-вече на решителните :) дето се осмелиха да купуват.

Фичо, като си го мислел толкова защо не направи резервацията само, а да решаваш после.

Аз вчера след сбирката се прибрах и букнах два билета за декември за Чили и сега ще мисля до 23 ч. дали ги искам или не.

Как може да не ги искаш... 

Връзка към коментар

Този от Папеете изобщо не го брой. Не е редовна линия, а само като пристигне голям круиз на Таити, организират полет за желаещите с малък самолет. Цените са по-внушителни и от на LAN от Сантяго. Както се среща в едни реклами "Само за платежоспособни господа" е полета от Папеете. ;)

От време на време има и някакъв сезонен, и много нередовен полет от НЗ. Но той даже май вече е спрян последните години.

 

От Великденския о-в до Папеете си е редовна линия на ЛАН (продължение на тази от Сантяго), но е само 1 път седмично и цените са много сериозни.

От Лима беше сезонен, сега са го спрели.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.