Прескочи до съдържание

Германия - Чили ~270 €


Препоръчани мнения

Пази ли ти цената? А какви варианти за плащане са възможни?

Ами да, защото като влезна на сайта в резервации и ползвам кода, който ми изпратиха се показват имената ни, маршрута, часовник, който отброява до секунди времето, до което да платя и цената, която си е все същата. Предполагам, че плащането ще е с кредитна карта, но не съм го проигравала, така че не знам със сигурност.

 

Как може да не ги искаш... 

Оооооо, искам го и още как, ама има някои затруднения дето не са свързани само с отпуска и пари. А, и вторият човек стана много разглезен от офертите дето му казвам благодарение на форума, че започна  и с претенциите за дестинациите.

 

 

 

Браво! Даже може да се засечем, ако ги купиш в крайна сметка, и смяташ да обикаляш надолу из Патагония. Че и времето ще ти позволява - през декември вече ще е началото на лятото :)

 

Този от Папеете изобщо не го брой. Не е редовна линия, а само като пристигне голям круиз на Таити, организират полет за желаещите с малък самолет. Цените са по-внушителни и от на LAN от Сантяго. Както се среща в едни реклами "Само за платежоспособни господа" е полета от Папеете. ;)

От време на време има и някакъв сезонен, и много нередовен полет от НЗ. Но той даже май вече е спрян последните години.

Ами и аз гледах времето преди да избирам месеца, през който да купувам. Билетите са за 4-15 декември на цена 295 евро. Идея си нямам какво искам да видя и какво ще мога да видя, ако купя, ама ако стане ще почне правенето на маршрут и сигурно Патагония ще бъде включена.

Редактирано от mililia
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Този от Папеете изобщо не го брой. Не е редовна линия, а само като пристигне голям круиз на Таити, организират полет за желаещите с малък самолет. Цените са по-внушителни и от на LAN от Сантяго. Както се среща в едни реклами "Само за платежоспособни господа" е полета от Папеете. ;)

От време на време има и някакъв сезонен, и много нередовен полет от НЗ. Но той даже май вече е спрян последните години.

 

 

От Великденския о-в до Папеете си е редовна линия на ЛАН (продължение на тази от Сантяго), но е само 1 път седмично и цените са много сериозни.

От Лима беше сезонен, сега са го спрели.

 

Редовен си е полета, лети се с 767, но за цената - ясно, "рестриктивна" е :) Затова и се зачудих дали тази промоция би променила това. Иначе е идеален за гърмене на мили по далечните небета.

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

Аз пък си гледах отпуските и докато се чудех как да го нагодя с полетите до Берлин офертата приключи.

 

 

П.С. За пръв път от доста време гледам цените на Air Berlin и виждам , че нямат нищо общо с миналогодишните :)

Под 130 евро не видях за септември , а пък Wizz държар много сериозни цени към Франкфурт в този период та той изобщо не беше опция.

 

Тази сутрин бяха останали основно полети от Франкфурт , от Берлин имаше съвсем единични дати.

Като видях обаче как и те се изпариха за броени минути съм по-склонен да вярвам , че Iberia се усетиха и запушиха дупката  :)

Връзка към коментар

Е то със сигурност ще има , но аз гледах да мина най-тънко :)

Всъщност за някой дати нямаше при БГ Еър , аз мислех че летят всеки ден ?

Точно това ме изненада. Няма полет точно за датата, за която ми трябва. Т.е. няма полети в събота и четвъртък.

Връзка към коментар

Tъй като гледам БГ Еър летят всеки ден без вторник и събота .

Еаsy летят вторник /четвъртък/неделя/

След първата половина на септември цените са много ниски.

 

 

Аir Berlin са всеки ден , но ги е подгонила цифроманията  :mad:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ще е почти чудо ако някой успее да ги резервира сега :)

Според моята теория Иберия са коригирали грешката и затова накрая всичките дати изчезнаха почти едновременно.

Връзка към коментар

Ще е почти чудо ако някой успее да ги резервира сега :)

Според моята теория Иберия са коригирали грешката и затова накрая всичките дати изчезнаха почти едновременно.

А може да са се изчерпали билетите. Грешка толкова дълго - не ми се вярва...

Само не успях да разбера кой е щастливецът с билета Амстердам - Великденски остров за 79 евро (много упорито ми рекламираше тази цена)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Tъй като гледам БГ Еър летят всеки ден без вторник и събота .

Еаsy летят вторник /четвъртък/неделя/

easy летят до другото берлинско летище - Шьонефелд. 

Iberia, FB и AB до Тегел. Само отбелязвам... за всеки случай. Не че някой в този форум няма да отчете, и се съобрази с този факт. А трансферът от едното до другото летище отнема поне час и отгоре, плюс останалото необходимо време след кацане и преди излитане.

 

 

Преди малко гледах среднощната фиеста в Чили по случай победата и хората бяха по къс ръкав.

Явно е топличко в Сантяго   :)

на по няколко големи pisco, и заради еуфорията, няма как да не им е топличко, и хората да са по къс ръкав ;)

Гледам как се движат температурите в няколко града в Чили (Сантяго и на юг), от около 7-8 месеца насам.

Конкретно в Сантяго тези дни температурите падат до 6-8 градуса вечер. През деня стигат 14-17. Рядко по-високо.

Редактирано от wilks
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Само не успях да разбера кой е щастливецът с билета Амстердам - Великденски остров за 79 евро (много упорито ми рекламираше тази цена)

Къде се е рекламирала тази цена ?

 

 

Относно билетите рано сутринта още имаше относително много дати (най-вече от Франкфурт) и после за около 20 минути всичко от календара изчезна почти от раз ;)

Връзка към коментар

Къде се е рекламирала тази цена ?

 

Като отидех на сайта на иберия това ми даваше за изгодни полети, заедно с този до Чили за 260 евро, но не намерих дати.

 

Tъй като гледам БГ Еър летят всеки ден без вторник и събота .

Еаsy летят вторник /четвъртък/неделя/

След първата половина на септември цените са много ниски.

 

 

Аir Berlin са всеки ден , но ги е подгонила цифроманията  :mad:

Бихте ли избрали Easy или AirBerlin за полет сутринта-обяд на същия ден като полета за Мадрид/Чили

 

EasyJet: София - Berlin Schoenfeld 11:10-12:20

AirBerlin: София - всъщност не става, както и този на Bulgaria Air

 

Берлин - Мадрид - 19:50 - 22:55

 

или бихте отишли предния ден за по-сигурно, че няма да си изтървете полета Берлин-Мадрид-Чили?

 

След билета Берлин-Чили за 260 евро, София - Берлин за 150 евро ми се вижда скъп...

Връзка към коментар

Аз при всички положения бих отишъл предния ден. В Берлин нощувката не е скъпа , ден за разходка и най-вече спокойствие за полета към ЮА.

Видях , че на връщане има бонус няколко часа за разходка из Мадрид :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз при всички положения бих отишъл предния ден. В Берлин нощувката не е скъпа , ден за разходка и най-вече спокойствие за полета към ЮА.

Видях , че на връщане има бонус няколко часа за разходка из Мадрид :)

Мдам :-) и на мен ми се разхожда в Мадрид.

А за Берлин - ще имам 2 дни накрая

 

Въпросът е за риска - дали Easy или Iberia няма да сменят часовете на полетите, дали няма да има закъснение, ако се лети на един ден (и както отбеляза wilks, Easy кацат на Schoenfeld, докато Iberia излитат от Tegel)

Редактирано от Childish
Връзка към коментар

Аз не бих рискувала, времето е малко, а и ще сменяш летище. Много я мразя тази дилема, ако не съм била в даден град - лесно, просто се кефя, нощувам и използвам да го разгледам, но ако съм била се ядосвам на излишната нощувка.

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

От промоцията на LAN:

 

 

  • Сантяго - Гуаякил (Еквадор) --- La Paz (Боливия) - Сантяго за 206 EURO
     
  • Сантяго - La Paz (Боливия) --- Лима (Перу) - Santiago 135 EURO
     
  • Сантяго - Буенос Айрес (Аржентина) --- Sao Paulo (Бразилия) - Сантяго в 165  EURO
  • Сантяго - Асунсион (Парагвай) --- La Paz (Боливия) - Сантяго за 115  EURO
     
  • Сантяго - Буенос Айрес (Аржентина) --- Асунсион (Парагвай) - Сантяго за 145 EURO
     
  • Сантяго - Santa Cruz (Боливия) --- Лима (Перу) - Santiago  160  EURO
     
  • Сантяго - Santa Cruz (Боливия) --- La Paz (Боливия) - Сантяго за  130  EURO
     
  • Сантяго - Асунсион (Парагвай) --- Лима (Перу) - Santiago 165 EURO
     
  • Икике (Чили) - La Paz (Боливия) --- Лима (Перу) - Сантяго в 145  EURO
     
  • Сантяго - Сиудад дел Есте (Игуасу) --- La Paz (Боливия) - Сантяго за   135  EURO
     
  • Сантяго - Буенос Айрес (Аржентина) --- Монтевидео (Уругвай) - Santiago  165   EURO 
     
  • Сантяго - Sao Paulo (Бразилия) --- Рио де Жанейро (Бразилия) - Santiago 185  EURO 
     
  • Сантяго - Асунсион (Парагвай) --- Рио де Жанейро (Бразилия) - Santiago 175   EURO 
     
  • Сантяго - Galapagos (Еквадор) - Santiago  305  EURO

 

 

 

P.S. Взето от поляците.

Редактирано от stenk
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

От промоцията на LAN:

 

 

  • Сантяго - Гуаякил (Еквадор) --- La Paz (Боливия) - Сантяго за 206 EURO

     

  • Сантяго - La Paz (Боливия) --- Лима (Перу) - Santiago 135 EURO

     

  • Сантяго - Буенос Айрес (Аржентина) --- Sao Paulo (Бразилия) - Сантяго в 165  EURO
  • Сантяго - Асунсион (Парагвай) --- La Paz (Боливия) - Сантяго за 115  EURO

     

  • Сантяго - Буенос Айрес (Аржентина) --- Асунсион (Парагвай) - Сантяго за 145 EURO

     

  • Сантяго - Santa Cruz (Боливия) --- Лима (Перу) - Santiago  160  EURO

     

  • Сантяго - Santa Cruz (Боливия) --- La Paz (Боливия) - Сантяго за  130  EURO

     

  • Сантяго - Асунсион (Парагвай) --- Лима (Перу) - Santiago 165 EURO

     

  • Икике (Чили) - La Paz (Боливия) --- Лима (Перу) - Сантяго в 145  EURO

     

  • Сантяго - Сиудад дел Есте (Игуасу) --- La Paz (Боливия) - Сантяго за   135  EURO

     

  • Сантяго - Буенос Айрес (Аржентина) --- Монтевидео (Уругвай) - Santiago  165   EURO 

     

  • Сантяго - Sao Paulo (Бразилия) --- Рио де Жанейро (Бразилия) - Santiago 185  EURO 

     

  • Сантяго - Асунсион (Парагвай) --- Рио де Жанейро (Бразилия) - Santiago 175   EURO 

     

  • Сантяго - Galapagos (Еквадор) - Santiago  305  EURO

 

 

 

P.S. Взето от поляците.

Човек само време да има, това, което на мен ми липсва  :(

Връзка към коментар

От промоцията на LAN:

 

Сантяго - Galapagos (Еквадор) - Santiago  305  EURO

Това е изключителна възможност. Но и при мен няма повече време. А за Галапагос си трябват едни 10 дена, което в моя случай сега щеше вече да надвиши с доста и без това разтегнатия ми отпускарски зимен график.

Ще остане за следващо ходене само за Еквадор и Колумбия (евентуално).

Преди няколко дни говорих с един колумбиец във Виена (отначало мислех даже, че се бъзика нещо, някак не очаквах да срещна колумбиец точно във Виена), който ми нарисува много приятна, и коренно различна от представите ми картина за там. Колумбия направо ми влезе с летящ старт в приоритетния план за дестинации в близките 5 години! :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Aз пък бях в едно бунгало с колумбиец във Венеция ...  много се зарадва , че съм чувал за родния му град Меделин и Пабло Ескобар.

Останах с впечатление , че Ескобар си е истински герой за местните  , абе явно както нашите мутри са образец на подражание за куп народ  :huh:

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.