Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Георги Матеев
преди 2 часа, seagull_29 каза:

Аз да покажа само как ме “нахраниха” в Луфтханза. Само някой да каже после нещо за сандвича и шоколада в БГ еър хаха

CF8F967C-E1EA-48AF-90A3-6B03E995E0C0.jpeg

F37664BE-45DB-4265-8AEC-0A47B9FD4A87.jpeg

Ама поне е БИО... в крак с модата са 😂

  • Смея се 2
Връзка към мнение

Отмина времето, когато Луфти хранеха с банички с шунка и песто, мляко с ориз (сутляш) и други деликатеси 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Някой може ли да каже дали при кацане във Франфурт, пътниците излизат през ръкав, или са с автобусче? Ще имам 95 мин за прекачване, а като ги гледам, имат подобаващи закъснения всеки ден. Поне да си знам, да се подготвя за разходка из Франкфурт 😉
 

 

Връзка към мнение

Майка ми и баща ми няколко пъти пътуваха с Луфтханза от Букурещ до Ню Йорк с 50 минути прекачване. Първия път бяха на ръкав, втория и третия - с автобус. И в трите случая полетът от Букурещ имаше закъснение при излитане, след което понаваксваха малко, но никога не са изпускали връзката и не са отлитали без багажа си, така че едва ли ще ти се наложи да мислиш за разходка.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Разчитай най-вече на автобус, който спира на товарния апрон - западно от терминалния комплекс.

90 минути е много време. За 40-45 минути се правят връзките на ФРА.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Не успях да си хвана връзката. Пъривят полет закъсня с 25 мин и времето не стигна. Имах и допълнителни препятствия, като грешно обозначение на посоката, в която е гейта ми (пътят водеше до затворена врата). Нищо фатално- дадоха ми място за следващия възможен полет, и за щастие се разминах със стачката днес. 
Някои наблюдения:

 

-Луфтханза от София закъсняват ежедневно (може да се провери във флайтрадар)

-Полетът е претъпкан, отгоре на всичко пътниците са ужасно нервни. Такова блъскане не съм виждал и в нискобюджетните.

-Кацат на Терминал 1, както в зона А, така и в Б.

-Добре е да се пита от самото начало, защото се оказа, че има тунел между А и Б (но знаците ме насочваха по друг маршрут)

-Опашките по проверката на сигурността са огромни, няма бързи ленти. Трябва да се търсят бизнес входовете за тези проверки, които са някъде съвсем отделно.

-терминал 1 е огромен, има много ходене.

 

Определено няма повече да си причинявам прекачване на такова летище, когато мога да избера... Мюнхен.

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 13 минути , Nikolay Ivanov каза:

Не успях да си хвана връзката. Пъривят полет закъсня с 25 мин и времето не стигна. Имах и допълнителни препятствия, като грешно обозначение на посоката, в която е гейта ми (пътят водеше до затворена врата). Нищо фатално- дадоха ми място за следващия възможен полет, и за щастие се разминах със стачката днес. 
Някои наблюдения:

 

-Луфтханза от София закъсняват ежедневно (може да се провери във флайтрадар)

-Полетът е претъпкан, отгоре на всичко пътниците са ужасно нервни. Такова блъскане не съм виждал и в нискобюджетните.

-Кацат на Терминал 1, както в зона А, така и в Б.

-Добре е да се пита от самото начало, защото се оказа, че има тунел между А и Б (но знаците ме насочваха по друг маршрут)

-Опашките по проверката на сигурността са огромни, няма бързи ленти. Трябва да се търсят бизнес входовете за тези проверки, които са някъде съвсем отделно.

-терминал 1 е огромен, има много ходене.

 

Определено няма повече да си причинявам прекачване на такова летище, когато мога да избера... Мюнхен.

 

Бих препоръчал една легална хитрост...поръчваш си предварително Спешъл Асистанс , казваш, че те боли крака и освен, че ще минеш напряко и няма да се редиш пак на опашки при прекачване заради Шенген, ами и гарантирано тогава те са длъжни да те закарат с влакчето или с количка...безплатно 😉 е , но не трябва да се прекалява де 🙂 но при 45минутно прекачване и само 5 минути време си хванах така полета 🙂 Малко като националите младежките ама е вариант и чакат. Точно заради такива полети вероятно закъсняват, защото изчакват хора с прекачвания.

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 6 минути , vinidj каза:

при 45минутно прекачване и само 5 минути време си хванах така полета 🙂 Малко като националите младежките ама е вариант и чакат. Точно заради такива полети вероятно закъсняват, защото изчакват хора с прекачвания.

Не може да се разчита на това. Три пъти ми се е случвало да си изпусна връзката във Франкфурт. Веднъж дори заедно с над 30 португалски спортисти пътувахме от София. Всички бяхме за Лисабон, но никой не ни изчака за свързващия полет.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.