Прескочи до съдържание

Пекин-Пхенян Август 2014 за 9 $


Препоръчани мнения

Супер интересна грешка . Пробвах и работи ;)

Нямам идея дали ще канселират полетите,  дали там няма да ви вкарат направо в някой концлагер за назидание  и изобщо може ли така да се влезе в Северна Корея   :lol:

 

post-140-0-13200400-1403350433.jpg

 

http://www.airkoryo.com.kp/en

Редактирано от stenk
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

При всички случаи ще ти трябва виза, а без държавните екскурзии май няма да ти дадат.

Даже ония хора, които се бяха вмъкнали с влак имаха организирана екскурзия и виза оттам, и след като влязоха с влака по изненадващия маршрут бяха предупредили да ги чакат в Пхенян... то иначе не се знае, ама арестуване и изхвърляне от страната е най-малкото, което може да ти се случи

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Гледах ги онзи ден, че са на 0 .. Да разбирам ли, че плащането минава и билетът излиза валиден?

"Бизнес" класата също беше 0..

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз попълних само всички полета досами плащането , защото иначе не ми показваше цена.

То всъщност 10$ е таксата за обработка , та самият полет би трябвало да е безплатен или -1 $ ...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не им излизат полетите по системите (или поне аз не ги видях), че да се потърси за някой безплатен сегмент по 5тата свобода на авиацията.

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

Намерих цена и за $ 0. Въпроса тук е дори да си купя билети Как ще вляза в КНДР? И по-важният въпрос - Как ще изляза от КНДР. Иначе властите в КНДР могат да използват това за реклама на Комунистическата държава. Малък сценарий какво може да се случи: Купуват хората билети за по  $ 0 или за $ 9 кацат в Пхенян където ги чакат група от екскурзоводи - контра разузнавачи, развеждат ги из всички забележителности на Пхенян, съответно хората отново плащат символични цени за спане ядене и други. Накрая преди обратният полет излиза другаря Ким и казва на събралото се множество: " Ето така живеем ние в КНДР, Какво избирате да се върнете обратно или да станете наши граждани? Естествено голям процент от пътниците избират да останат -  спане, ядене и пиене почти без пари. Ток и вода безплатни ... и когато самолета излети полупразен за Пекин,  останалите в Пхенян разбират каква е разликата между емиграцията и екскурзията ;)

Да вземем да купим билети на нашите роми ли? Та да им оправят малко Комунизъма ... или той да оправи тях ...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Аз попълних само всички полета досами плащането , защото иначе не ми показваше цена.

То всъщност 10$ е таксата за обработка , та самият полет би трябвало да е безплатен или -1 $ ...

 

Е що не го плати? За десетина долара виж какъв сувенир получаваш!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Е що не го плати? За десетина долара виж какъв сувенир получаваш!

 

И аз това си мислех за сувенира, даже май Air Koryo все още е на хартиени билети... ама кой ще ти го достави тоя билет и как, не знам. За единия имейл някой ако дава 10 долара да свирка, ще му изпратя :)

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.