Прескочи до съдържание

Търся билет до Aalborg (Дания)


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Търся еднопосочен самолетен билет от София или Варна до Aalborg за 15 август (или 2-3 дни по-рано) . Нямам претенции относно компанията и прекачванията. Държа да кацна в Aalborg, дори и да е по-евтино, тъй като се ориентирам изключително трудно на нови места и предпочитам да кацна и директно да си хвана такси до квартирата. Ще пътувам с куфар + раница + чанта за лаптоп. Най-евтината оферта, която намерих, е  274 евро с компанията Vueling.

Връзка към коментар

На два отделни билета е 255 евро .. иначе може и по-евтино, но с 3 полета.

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

Забелязано, 2 отделни билета с багажите са 255 :)

 

През bravofly.com излиза 210 евро на един билет, и още 41 евро за багаж .. също е вариант, ако не цъфнат допълнителни таксички.

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

Имах предвид комбинацията с трите полета , която е само 174 евро , но багажа я обезмисля дори да се абстрахираме от липсата на сигурност за връзка между полетите :)

 

Наистина май няма реална алтернатива на испанците.

Редактирано от stenk
Връзка към коментар

Аз видях 

W7 + DY Sofia (SOF) Aalborg (AAL) 1 MMX-CPH Fri, 15 Aug 06:05 18:30 13 h 25 148.25 EUR
   Wizz Xclusive   Sofia (SOF)   Malmo (MMX) Fri, 15 Aug 06:05 07:40 2 h 35 79.05 EUR
   norwegian   Copenhagen (CPH)   Aalborg (AAL) Fri, 15 Aug 17:45 18:30 0 h 45 69.20 EUR
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А на 18 ти пада на 126 

W7 + DY Sofia (SOF) Aalborg (AAL) 1 MMX-CPH Mon, 18 Aug 06:05 15:00 9 h 55 126.55 EUR
   Wizz Xclusive   Sofia (SOF)   Malmo (MMX) Mon, 18 Aug 06:05 07:40 2 h 35 79.05 EUR
   norwegian   Copenhagen (CPH)   Aalborg (AAL) Mon, 18 Aug 14:15 15:00 0 h 45 47.50 EUR
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз евтиният вариант го смятам на 253 евро, без багажите.. а Малмьо - Копенхаген не е ли със спирка в Стокхолм?

 

Сайтът на Норвежците не дава да се вземе Малмьо - Аалборг на един билет, иначе падаше на 136 + 80 за София Малмьо (според kayak.dk). Без багаж.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Още вчера забелязах много прилична цена от турските авиолинии, обаче не можах да намеря сайт, който да я продава. Днес успях:

 

sofaal.jpg

 

Skytours не ми е познат, обаче 247 евро за два полета на турците, с включен багаж, би било най-силното предложение.

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

Благодаря за отговорите. Имам един въпрос за лаптопа. Досега съм летял само с Делта, винаги ме пускат с раница+чанта за лаптоп+още една чантичка. Но не знам нискотарифните компании дали позволяват това. Тази Vueling пишат, че допускат само 1 ръчен багаж, т.е раницата. Дали ще ме допуснат с допълнителна чанта за лаптоп?

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.