Прескочи до съдържание

Петата ракия


zaharieva175

Препоръчани мнения

Разказът е много хубав и исках да го споделя,да го прочетат повече хора.Темата е едно пътуване и 5 ракии,но при прикачането излиза съобщение,че такива файлове не могат да се прикачат-каквото и да значи това.Публикуван е в 24 часа и случайно попаднах на него и много ми хареса :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Разказът е много хубав и исках да го споделя,да го прочетат повече хора.Темата е едно пътуване и 5 ракии,но при прикачането излиза съобщение,че такива файлове не могат да се прикачат-каквото и да значи това.Публикуван е в 24 часа и случайно попаднах на него и много ми хареса :)

 

За в бъдеще просто пускаш връзката и не се занимаваш да прикачваш. Прикачването е за снимки, pdf файлове и т.н. :)

 

traveler май е нацелил правилния линк :)

Връзка към коментар

Разказът е много хубав и исках да го споделя,да го прочетат повече хора.Темата е едно пътуване и 5 ракии,но при прикачането излиза съобщение,че такива файлове не могат да се прикачат-каквото и да значи това.Публикуван е в 24 часа и случайно попаднах на него и много ми хареса :)

 

Благодаря ти Захариева, наистина е страхотен.

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Имам честта да познавам лично Жоро Бърдаров и мога да потвърдя, че е един от най-отдадените и готини географи, които познавам. В Софийския университет е един от любимите преподаватели и няма негов студент, който да не го харесва. Освен че е голям географ е и много голям човек. Целият му живот е много интересен. Родом е от Кулата и има един интересен разказ в нет-а и за там. Прочетете го задължително. Освен това е много добър разказвач и спечели едно състезание за разказвач на някаква история по избор. Наскоро издаде интересна книга само с футболни разкази, но такива, които са интересни чисто човешки. Освен всичко е и напълно луд фен на Уругвай, където за съжаление още не е ходил. Въобще е толкова интересна и колоритна личност, че си заслужава да се видят още неща за него в интернет. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Благодаря ти! Невероятен е не само разказът,ами и авторът!

Радвам се,че ви е харесал...Невероятен усет има авторът.

Имам честта да познавам лично Жоро Бърдаров и мога да потвърдя, че е един от най-отдадените и готини географи, които познавам. В Софийския университет е един от любимите преподаватели и няма негов студент, който да не го харесва. Освен че е голям географ е и много голям човек. Целият му живот е много интересен. Родом е от Кулата и има един интересен разказ в нет-а и за там. Прочетете го задължително. Освен това е много добър разказвач и спечели едно състезание за разказвач на някаква история по избор. Наскоро издаде интересна книга само с футболни разкази, но такива, които са интересни чисто човешки. Освен всичко е и напълно луд фен на Уругвай, където за съжаление още не е ходил. Въобще е толкова интересна и колоритна личност, че си заслужава да се видят още неща за него в интернет. 

Завиждам ти на това хубаво познанство :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.