Прескочи до съдържание

Прага - Манила / Манила-Лондон за 376 евро


Препоръчани мнения

Интересен маршрут са изровили пиратите покрай актуалната промоция на China Southern .

Знам , че заради логистиката такива предложения не са толкова актуални за БГ особенно в посока Азия , но пък обичам да си раздвижвам мозъка ;)

Иначе Манила е по-лесно достъпна откъм организация през Истанбул.

 

 

 

Прага - Манила / Манила-Лондон  през http://www.budgetair.co.uk/ за 376 евро:

 

post-140-0-25220600-1404242452_thumb.jpg

 

 

Същото през http://www.kayak.com го намирам на 400 евро :

 

post-140-0-62813400-1404242459_thumb.jpg

 

 

 

П.С. Интересно защо ita.matrix изобщо не ми намира тези полети ( не съм задавал отсечките една по една)???

 

 

За low cost логистика е Европа страхотният сайт подсказан от наш съфорумник :

http://airixo.com/en#frmType=simple

Редактирано от stenk
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

306 паунда:

 

prg.jpg

 

Алтернативно, можеш да вкараш cz cz+ в Advanced routing-a и на двете посоки.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Матрицата има определена дълбочина на търсенето. Понякога просто трябва да я побутнеш да се разрови по-дълбоко :)

 

Каяка е само търсачка, рови кеширани резултати много често. По старо правило - ако искаш цените от матрицата: orbitz и hipmunk. Второто ще е част от следващата ми статийка..

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Да , аз през каяка стигнах до Orbitz и там цената си е налична , но резултатите бяха изровени без допълнително "насочване"

Просто задавам Прага -Манила с връщане Манила-Лондон и се появяват.

Затова се чудя що матрицата не ги показва при тези условия.

Редактирано от stenk
Връзка към коментар

Ами някой в каяка си е направил труда преди теб да го "насочи" :) Ти виждаш вече кеширан резултат, най-нисък за такова търсене. Така най-лесно може да се обясни.

Матрицата с годините намалява постепенно дълбочината на търсенията .. сума ти народ се оплаква от това. Стана прекалено популярна и сульо и пульо от цял свят ходи и бъхта по 50 летища във всяка кутийка и на ония сървърите им пушат, а пари не печелят от това. Да не говорим скриптърите какво правят по 24 часа без дори да са си на компютрите...  Вече, ако не ползваш специалните кодове, ще видиш кажи-речи каквото виждат и средностатистическите търсачки.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Казано просто: имаш Х секунди процесорно време, което ти отделя матрицата. Ако си прецизен в заявката си, т.е. ако въведеш авиокомпания, връзка и т.н. тия Х секунди ще отидат точно в целта. Ако търсиш по-общо като например само двупосочен полет между две летища определени връзки ще изпаднат по трасето и така :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.