Прескочи до съдържание

Wizz Air упорито не ми връщат парите


Препоръчани мнения

А до кое ГВА е правилно? Българското ли? Полетите бяха София-Киев и след 3 дни Киев-София.

 

Българското, по-лесно ще се общува с него. Дори може по телефона да направиш консултация какво ще ти кажат след това. Но наистина може и да се стигне до дело...

Връзка към коментар

Аз също съм анулирал билети до Киев . Но процедурата беше странна. Тъй като , полета се изпълняваше от украинците трябваше да попълня един формуляр и да го изпратя по пощата на ХАРТИЯ . Казаха ми, че не може по факс или e електронна поща . Изпратих го с Български пощи . Погледнах си сега е мейла  и видях , че на 07,08,2013 - са ми поискали номер на банкова сметка  вече на e-maila . Писал съм си с CustomerRelations.ua@wizzair.com и парите съм ги получил обратно на 15.08.2013 . 

Връзка към коментар

A, и аз минах процедурата с писмото на хартия. Днес украинците отново ми обещаха, че ще пуснат превода и да го чакам до 2 седмици, обаче малко автоматично отговарят и се съмнявам дали ще стане. Ще видим след 2 седмици.

Връзка към коментар

Днес украинците отново ми обещаха, че ще пуснат превода и да го чакам до 2 седмици, обаче малко автоматично отговарят и се съмнявам дали ще стане. Ще видим след 2 седмици.

Предполагам, че щом признават и не оспорват факта, че имат да ти дават пари, значи все някога ще стане, просто явно при теб нещо се закучи положението и трябва да се въоръжиш с търпение и да им досаждаш упорито и методично, докато не си получиш кинтите. ;)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Току-що ми приведоха парите :yahoo:

...не по сметката, която им изпратих 10 пъти и диктувах по телефона, ами по кредитната карта :lol: (около 9 месеца след покупката на билета- можело значи и след повече от 3 месеца)

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Току-що ми приведоха парите :yahoo:

...не по сметката, която им изпратих 10 пъти и диктувах по телефона, ами по кредитната карта :lol: (около 9 месеца след покупката на билета- можело значи и след повече от 3 месеца)

Еййй, най-после. Голяма мъка беше. :)

Ошко, аз на твое място тази компания бих я зачеркнала генерално. Определено нямаш късмет с Уиз във всяко отношение.

Ако все пак решиш пак да летиш с тях, моля те обяви публично датите и посоката, за да можем всички останали да избягваме този полет, че иначе лошооооооооо :angry: и после мъкаааааааа :(  :P

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Току-що ми приведоха парите :yahoo:

...не по сметката, която им изпратих 10 пъти и диктувах по телефона, ами по кредитната карта :lol: (около 9 месеца след покупката на билета- можело значи и след повече от 3 месеца)

А честито  :)  , казвах ти, че рано или късно ще стане ;)

Стигат ли да си покриеш телефонните разговори? :P

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.