Прескочи до съдържание

Първа среща на magelanci.com!


  

18 магеланци са гласували

  1. 1. Кога ви е най-удобно да направим срещата?

    • 27 Април
      8
    • 28 Април
      13
    • 29 Април
      5


Препоръчани мнения

Колко форуми може да се похвалят със среща едва 10-ина дена след стартирането си не знам, но тук виждам че напира желание да се поопознаем и на живо!

 

И понеже винаги около най-светлият български празник - Гергьовден, съм си в България може би точно сега е удачното време, защото следващата възможност вероятно ще е чак края на лятото. Датите, които предлагам са: 27, 28, 29 април. По-късно предполагам доста хора ще хванат горите за почивните дни, а по-рано на мен не ми е възможно. 

 

Уикенда предполагам ще е удобно, ако има някой извън София, който иска да дойде. Но в делничен ден може би хората са по-свободни.

 

Нека видим колко са желаещите, какви са им ангажиментите, ще фиксираме дата и ще преценим някое заведение, което да ни приеме. 

 

Всички са поканени, носете си международните паспорти, не че ви трябват за пресичане на границата, просто много обичам да разглеждам чужди визи и печати!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Ей, браво ;)

Аз винаги съм навитак за такива инициативи, така че спокойно може да ме броиш :)

Живот и здраве - тук съм на тия дати, нямам особени предпочитания кой ден да е точно, все пак леко предимство за събота или неделя, че понеделникът по дифолт си е малко тегав ден. ;)

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

Леко само с най-светлият български празник :D Моите предпочитания са единствено да седнем навън за да мога да пуша...и без мрънкане относно цигарите моля :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

ОК, за сега добре вървим. Няма как на всички да им са удобни всички дати, ще разчитаме безпристрастната анкета да фиксира датата :)

Връзка към мнение

Мен пък няма да ме има защото ужким ще пътувам /пу-пу-пу да му се незнае и късмета/ , но ако нещо се размине пътуването съм на линия и нямам никакви претенции за деня на срещата. А така ми се идва и на мен...

Редактирано от Polina
Връзка към мнение

Кога се регистрирахме, кога на срещи тръгнахме, любов необяснима. :) На 28 ми е най-удобно. Тц, за дрес кода предлагам Георги да поръча значки с ей тази снимка дето си е лепнал на профила, с добре обдуханите жълти гащи и да ни раздава на входа. Тъй де, да се знае кой е лидера на дружината юнашка. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

За мое много голямо съжаление няма да мога да присъствам на тази среща. :( Първо не съм от София и второ на всички дни съм на работа. Искрено се надявам на следващата среща да присъствам, и едно предложение защо следващата среща да не е някъде другаде а не в София?

На всички ония които ще се съберете ви пожелавам много хубаво изкарване, и ако публикувате и някоя снимка от мероприятието никак няма да е лошо :)

Връзка към мнение

За мое много голямо съжаление няма да мога да присъствам на тази среща. :( Първо не съм от София и второ на всички дни съм на работа. Искрено се надявам на следващата среща да присъствам, и едно предложение защо следващата среща да не е някъде другаде а не в София?

На всички ония които ще се съберете ви пожелавам много хубаво изкарване, и ако публикувате и някоя снимка от мероприятието никак няма да е лошо :)

 

Чисто практично предполагам, че на най-много хора им е най-удобно в София. Иначе за в бъдеще може и другаде да са срещите, когато придобием по-стройна организация и се организираме с коли и т.н. :) Нищо, следващият път ще участваш.

Връзка към мнение

Аз, както вече стана дума в друга тема, също няма да съм тук. 

Ти идваш насам, аз отивам на там...и така :)

 

Желая ви да си изкарате супер готино, и някой следващ път да се уцелим.

 

Ще очаквам снимки, аз най-много да постна някоя на фасадата на Rijksmuseum, ремонтиран и без скеле най-после.

Връзка към мнение

И аз няма да мога, в Берлин съм. Връщам се на 28, но едвали ще мога да съм в кондиция, защото цяла вечер няма да съм спал.

 

Весело изкарване! И чакаме снимки! 

Връзка към мнение

Дааа, още малко и магнитчета за хладилник ще поискате такива!!!

Какво да ни правиш - екскурзианти, откъдето минем все сувенири гледаме да забършем. :)

Връзка към мнение

В Бургас съм, на тези дати съм на работа и няма как да дойда до София.

На 28 с БгЕР има добри часове за полети - 14.30 следобед от Бургас и в 23.55 от Сф, но просто съм на бачкане.

Така или иначе, надявам се да има и други срещи.

Идеята за магнитчета и ключодържатели е мнооооого куул и може да измислите нещо. :D

Връзка към мнение

Аз до последно нищо, ама съвсем нищо не знам. Ако все пак успея- хубаво. Ако пък не, си искам сувенира! Георги да не се скатава!

Значката или квото е там е мое!

Редактирано от Тони
Връзка към мнение

Чисто практично предполагам, че на най-много хора им е най-удобно в София. Иначе за в бъдеще може и другаде да са срещите

Може, може ... - например - среща на магеланците, живеещи в Чикаго, среща на магеланците от Лондон, среща на магеланците от Сидни и т.н. :D

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре би било освен среща на БГ земя - да има някаква и на друга - например много се изкушавам от среща на Магеланците през септември в Лисабон, например... Но някой ден и това ще стане.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.