Прескочи до съдържание

Първа среща на magelanci.com!


  

18 магеланци са гласували

  1. 1. Кога ви е най-удобно да направим срещата?

    • 27 Април
      8
    • 28 Април
      13
    • 29 Април
      5


Препоръчани мнения

Я първо да се преброиме в БГ, пък после може и някъде другаде да се организираме на дълъг уикенд, колко му е :) 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Иначе за в бъдеще може и другаде да са срещите, когато придобием по-стройна организация и се организираме с коли и т.н.

:huh::O:rolleyes:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз предлагам първо да видим дали ще се изтърпим, пък после да се мисли да ходим всички заедно някъде :)

Хаха, като рибари да си разказваме лакърдии, верно може и да не се изтърпим :)

Връзка към мнение

Хаха, като рибари да си разказваме лакърдии, верно може и да не се изтърпим :)

:D като видна рибарка какви истории имам....

Притесненията ми са основно за това, че тук си се базикаме спокойно, ама като се видим да не се спече обстановката. Айде ние с тебе пием и ще се отпуснем, ама капитана какво ще прави не знам....

Връзка към мнение

:D като видна рибарка какви истории имам....

Притесненията ми са основно за това, че тук си се базикаме спокойно, ама като се видим да не се спече обстановката. Айде ние с тебе пием и ще се отпуснем, ама капитана какво ще прави не знам....

И аз пия, и аз пия :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Добре би било освен среща на БГ земя - да има някаква и на друга - например много се изкушавам от среща на Магеланците през септември в Лисабон, например... Но някой ден и това ще стане.

Ти ако чуеш някоя приемлива оферта за Лисабон за края на септември - началото на октомври - свиркай. Аз идвам, пък ако ще и само аз да съм :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ентусиазмът е голям, но никой нищо не споменава за подробности - като например къде може да се проведе подобна среща?! Вкусове различни...

Георги ще каже, предполагам, когато прецени че са отговорили достатъчно хора. Аз нямам претенции, освен да се сервира пиене и да е близо до метрото :Р

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ох, все се надявах някой друг да поеме да избере заведението :)

 

Но иначе гледаме да е нещо, което да има голям двор навън, да е пицария или бирария - т.е. без бели покривки и винени чаши,  достатъчно непретенциозно, но и да не е обект, на който обядват строителните работници :)

 

Ще пусна фаза 2 скоро. 

Връзка към мнение

О!Шипка на ул. Будапеща е добра идея..има чудесна градина, в центъра е, цените са прилични. Единствен недостатък е, че работи до 01ч вече.. 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение

Но иначе гледаме да е нещо, което да има голям двор навън, да е пицария или бирария - т.е. без бели покривки и винени чаши,  достатъчно непретенциозно, но и да не е обект, на който обядват строителните работници :)

Е с какво строителните работници са по-долу от Пешо-шлосера, талисмана на форума?! ;)  :P

В О'Шипка на Будапеща има сравнително голяма градина, иначе заведението вътре е доста малко.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Е с какво строителните работници са по-долу от Пешо-шлосера, талисмана на форума?! ;)  :P

В О'Шипка на Будапеща има сравнително голяма градина, иначе заведението вътре е доста малко.

Аз първо искам да видя винения лист ... -_-

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Е с какво строителните работници са по-долу от Пешо-шлосера, талисмана на форума?! ;)  :P

Е вие брат ми Пешо на бъзик го взехте направо :) Сериозен човек е той, моля ви недейте така. Пък и шлосерите са много отговорни хора, особено като се отнася за сядане на маса  :D

Връзка към мнение

Е с какво строителните работници са по-долу от Пешо-шлосера, талисмана на форума?! ;)  :P

В О'Шипка на Будапеща има сравнително голяма градина, иначе заведението вътре е доста малко.

Кой е Пешо-шлосера? Пак съм изпуснал ... а уж се надявах на ново начало в тоя форум .. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Кой е Пешо-шлосера? Пак съм изпуснал ... а уж се надявах на ново начало в тоя форум .. :)

http://magelanci.com/topic/124-%D0%BF%D0%B5%D1%88%D0%BE-35-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D1%88%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%B5%D1%80/

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Първа и втора среща спокойно може и да се пропусне. Поне за мен са по-интересни срещи 3 и 4.

 

Избираме си някоя EU дестинация, срещаме се на терминала и се започваме: бой с възглавници, пиене на бира и т.н.

Настаняване в хотела, конференция, реч на Жоро и после - клубове по интереси: кой на дискотека, кой в залата за упражнения по намиране на евтини билети, кой на бяла покривка и тънки разговори.

Вече съм си харесал няколко другарчета, с които бих искал да съм на една маса.

Та, отворихте ли самолетната карта и сложихте ли кода SOF. Кой ще е следващият код?

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.