Прескочи до съдържание

Здравейте и от мен!


Препоръчани мнения

Винаги съм обичал да пътувам,да откривам нови места и да се срещам с различни култури и нови приятели.Едва 3 годишен предприех първото си пътуване с моята триколка до съседния квартал с което изправих на нокти родители и роднини.Като по голям обикалях света с книгите на Джек Лондон,Марк Твен,и мн.други,Обикалях Русия с влак,берях маслини в Калабрия,обикалях Европа с пътуващи циркове,спал сам под мостове и в гари и съм го правил с едната мисъл да мога да видя,да опозная и да се срещна с нови места.нови светове,нови хора.Не осъмвай там където си замръкнал,този девиз на прабългарите явно го има и в мойта кръв.Сега съм международен шофьор,пътя е мойто ежедневие,но никога не ми омръзва,не изпускам възможност събота и неделя да открия нещо ново взависимост от това къде се намирам.Базиран съм в Словения,но често си отскачам до България,където е семейството ми.А Европа е моят дом,малко са непознатите места на които не съм бил,но за други континенти все още мечтая.може би по натам.Искам от тези страници да поздравя всички,магеланци с шофьорския поздрав за лек и безавариен път,здрави гуми и пълен резервоар. :)

post-1711-0-30549500-1405324427_thumb.jpg

post-1711-0-98609000-1405324548_thumb.jpg

  • Харесвам 15
Връзка към коментар

Добре дошъл!

Като ти гледам снимката от Триест предполагам, че живееш в района на Любляна, за което най-благородно ти завиждам :)

 

Благодаря на всички за сърдечното посрещане в сайта,бях 4 години в Любляна,сега от 6 мес.сам в Изола,малко живописно градче на Адриатическото крайбрежие,Триесте или Трст,както му казват словенците е на 30 км от тук.Утре,ще кача малко снимки от това старо италианско градче.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.