Прескочи до съдържание

Зоо кът и още нещо...


Инка

Препоръчани мнения

Здравейте,

Както вече често се случва в България, отпуската е като играта тука има тука нема. С две думи мъжът ми ме изненада с отпуск от този петък за една седмица, ние го чакахме по друго време ама нейсе...все пак го има. По този повод за около ден-два трябва да организирам почивката с децата / на 3 и 1,5 г/ в България. Моля, за харесани от вас места, не много известни и пренаселени. Децата много обичат животните, затова търся да има нещо като мини зоо кът в хотела, селището ....ако има и топъл минерален басейн направо ще е супер. Най-важното от всичко да е в планината поне на 1000 м н.в. Благодаря от сърце.

Връзка към коментар

Мои познати ходиха миналата година тук:  http://arkantours.com/bg

Тихо и спокойно място е, има и конна база, в планината и близо до други забележителности :)

Не съм сигурна дали има басейн. Приятна и спокойна почивка, където и да отидете :)

Връзка към коментар

Здравей,

 

само ще изброя няколко локации, които на мен са ми харесали. Линкове няма да слагам да не им правя излишна реклама в google лесно ще намериш всеки един от тях.

 
хотел (и ресторант) Езерото - в с. Костенец - много приятно място, страхотна кухня, сравнително голям басейн, и имат ЗООкът (една сърна, голям езеро рибарник с доста риба която се вижда, паун (или подобно :)  ) имаха и други животни но не помня, 
 
Хотел Перфект, с. Ямна - много приятно и спокойно място, за активна почивка, басейн с уникална гледка, имаше огромен двор с всякакви детски забавления. Няма зоокът или спа, ако е лошо времето е скучно, понеже всичко приятно е отвън.
 
Хотел Астера, Банско - локацията не ми е най-любимата, но този хотел има убийствен закрит аквапарк и външен басейн с затопляща се вода. Не е минерална доколкото знам. Ако ти трябват добри цени, ще ти пратя на лично линкове. Самия хотел има страшно обслужване, на фона на Bansko style идеите за туризъм.
 
хотел Марагидик, Априлци - не съм ходил, но съм чувал добри неща
 
спа хотел Селект, Велинград - не е най-добрия хотел там (имат леки проблеми с облсужването и кича), но имат огромен басейн, футболни игрища, тенис кортове, детски кът, игрище за плажен волейбол и др. Като съотношение цена/качество е доста добре, иначе в района има по-добри хотели но на по-високи цени (бих казал малоумни понякога)
 
хотел Каза Арт - интересен е като идея, но не мисля че е много подходящ за деца
 
хотел Исмена, Девин - добро Спа и обслужване, но малко скъп за това което предлага
 
доста ми харесва Хисаря като място - огромни паркове, детски площадки навсякъде, хотелите имат големи басейни и т.н.
там избора е между Аугуста (соц хотел, но не е лош, на ниски цени), Сана Спа (не съм ходил в него) и Спа Хотел Хисаря (огромна външна зона, големи басейни и височки цени :)
 
Надявам се да съм бил полезен, ако имаш въпроси относно конкретен хотел или регион, пиши, че сигурно съм пропуснал нещо.
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

Здравей,

 

само ще изброя няколко локации, които на мен са ми харесали. Линкове няма да слагам да не им правя излишна реклама в google лесно ще намериш всеки един от тях.

 
хотел (и ресторант) Езерото - в с. Костенец - много приятно място, страхотна кухня, сравнително голям басейн, и имат ЗООкът (една сърна, голям езеро рибарник с доста риба която се вижда, паун (или подобно :)  ) имаха и други животни но не помня, 
 
Хотел Перфект, с. Ямна - много приятно и спокойно място, за активна почивка, басейн с уникална гледка, имаше огромен двор с всякакви детски забавления. Няма зоокът или спа, ако е лошо времето е скучно, понеже всичко приятно е отвън.
 
Хотел Астера, Банско - локацията не ми е най-любимата, но този хотел има убийствен закрит аквапарк и външен басейн с затопляща се вода. Не е минерална доколкото знам. Ако ти трябват добри цени, ще ти пратя на лично линкове. Самия хотел има страшно обслужване, на фона на Bansko style идеите за туризъм.
 
хотел Марагидик, Априлци - не съм ходил, но съм чувал добри неща
 
спа хотел Селект, Велинград - не е най-добрия хотел там (имат леки проблеми с облсужването и кича), но имат огромен басейн, футболни игрища, тенис кортове, детски кът, игрище за плажен волейбол и др. Като съотношение цена/качество е доста добре, иначе в района има по-добри хотели но на по-високи цени (бих казал малоумни понякога)
 
хотел Каза Арт - интересен е като идея, но не мисля че е много подходящ за деца
 
хотел Исмена, Девин - добро Спа и обслужване, но малко скъп за това което предлага
 
доста ми харесва Хисаря като място - огромни паркове, детски площадки навсякъде, хотелите имат големи басейни и т.н.
там избора е между Аугуста (соц хотел, но не е лош, на ниски цени), Сана Спа (не съм ходил в него) и Спа Хотел Хисаря (огромна външна зона, големи басейни и височки цени :)
 
Надявам се да съм бил полезен, ако имаш въпроси относно конкретен хотел или регион, пиши, че сигурно съм пропуснал нещо.

Относно хотел Каза Арт-Орешак.Приятели сме със собствениците и често ходим на ресторант.Това,че не е подходящо за деца не е вярно.Напротив-стремят се да го разработят като семеен хотел.За другите изисквания-басейн има,но не е с минерална вода,животни все още няма.Иначе е интересен хотел,просто е по-различен от повечето хотели.Собственикът е художник и мебелист и всичко е наистина "Арт".

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.