Прескочи до съдържание

Милано-Сиудад дел Есте(Парагвай)-Мюнхен за 461 евро в края на 2014.


Препоръчани мнения

Здравейте, офертата наистина е налична. Проверих я и в испанската и английската експедия и там е налична. В Американскатата не е. За полет до Рим и съответно връщане от Мюнхен мислч всеки може да си натамани нещата сравнително евтино. Проверих и за дати 27 ноември с връщане 15 декември- същата цена. 27.11-13.12 отново 453евро или 370паунда. Не знам до кога е валидна, а и не съм проверявал други дати. Успех на всички и ако някой запази, като се върне да почерпи  ;)

 

Малко съм нов тук и моля да ме извините, ако съм пропуснал нещо или съм сбъркал  :blush:

 

Ох офертата е от Рим, не от Милано. Не знам защо така съм писал в заглавието, сега го видях  :(

Редактирано от Krum4ov
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Отлично попадение :)

Ако се чудите, какво точно да се прави в Сиудад дел Есте е добре да знаете, че този град е на десетина километра от водопадите Игуасу. По мое лично мнение това е едно от най-красивите и интересни места в Южна Америка... водопадите де...иначе в Сиудад дел Есте се опитаха да ме преджобят на десетата минута от както стъпих там. Самия град е безмитна зона и ужасно прилична на "МОЛ" Илиянаци преди 10 години :lol:

До колкото виждам цената се получава от комбинация на две промоции и липса на около 300 евро гориво заради оpen jaw-а.

Едната от промоциите е със срок на валидност до утре!

 TICKETS MUST BE ISSUED ON/BEFORE 17JUL 14.  

Пътуването трябва да е приключило до 01 януари, но последната дата, на която има места Сао- Мюнхен е 21 декември.

След 5 декември има места за прибиране на дати 7,8,9,14,15,16,21.

 

Дългите полети Мюнхен-Сао Пауло-Мюнхен се изпълняват от Луфтханза!

 

Пробвам и други градове из Америка... ама нищо под 500 не излиза :wacko:

Редактирано от mitkobiker
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

София- Рим/ Мюнхен- София може да се навърже с Луфтханза за още 150-180 Евро

Като цяло София- Игуасу- София за 620 Евро с багажи и всичко си е оферта.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.