Прескочи до съдържание

Нов форум, шаблони и още нещо...


Препоръчани мнения

Сигурно сте забелязали появата на новият форум, в който неопитни и не чак толкова неопитни пътешественици да си задават въпросите. Смятам, че е необходим за привличане на нова аудитория, защото тук се загнездиха хора с много опит и знания, но сякаш за сега няма с кой да споделят тези знания - много вожд, малко индианец :)

 

В този ред на мисли, ще почна леко да влагам ред в по-хаотичните дискусии, не се притеснявайте, нямам предвид тежко модериране, просто ще деля големите теми на отделни клончета, ако преценя за целесъобразно за да е по-прегледно. 

 

Във форум "Оферти за самолетни билети" има въведен шаблон, чрез който всеки споделящ оферта ще може лесно и прегледно да попълни необходимата информация, така че да е достъпна за всички без обърквания. Тази концепция с шаблоните ще я доразвием в бъдеще. 

 

Ами това е за сега :)

Връзка към коментар

Прочетох темата, която е затворена. За там ясно - билетите вече са взети, но това да се затваря тема за всеки форум ли ще се прави? Тепърва доста хора се регистрират тук, четат форуми, които сме дискутирали шепа хора от началото и може да искат да се включат. Стига съм се обяснявала - ще затваряш ли и други теми или не? :D

Връзка към коментар

По-бавно, щото май днес леко изоставам :)

 

Я дай линк към съответната затворена тема и да видим, спомням си само една тема да съм затворил и не е нищо общо с билети и чудесии :)

Връзка към коментар

Добре де, не била затворена, а отговорена...

http://magelanci.com/topic/103-%D0%B4%D1%8A%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BD-%D0%B8%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D1%8F/

 

Ама да не съм капо имам и друга забележка: "администратор" е в червено, даваш VIP и коронки за особени заслуги...ми аз искам да ми изписва "потребител" в зелено...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Добре де, не била затворена, а отговорена...

http://magelanci.com/topic/103-%D0%B4%D1%8A%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BD-%D0%B8%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D1%8F/

 

Ама да не съм капо имам и друга забележка: "администратор" е в червено, даваш VIP и коронки за особени заслуги...ми аз искам да ми изписва "потребител" в зелено...

 

отговорена е нещо съвсем друго :) Когато темата е въпрос е добре ако получиш отговор да го маркираш, така всички могат от заглавната страница да видят дали даден въпрос е получил отговор или както е в случая, ако съответният самолетен билет е намерен и няма нужда от помощ. 

 

Искаш, ама не може. В зелено ще са модераторите, когато ги имаме някой ден :)

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Още едно ново форумче, където да обсъждаме фотографска и друга техника, разни трикове благодарение на модерните телефони и технологии, адаптери и преходници за електрическата мрежа, куфари и чанти и всичко друго, което ни улеснява по време на пътуване!

 

http://magelanci.com/forum/29-%D1%82%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%B1%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B6-%D0%B8-%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B5%D1%81%D0%BE%D0%B0%D1%80%D0%B8/

Връзка към коментар

Здрасти, Жоре, поздравления за новата ти статия. Както винаги, много си добър, НПМГ си е НПМГ. Класата ви е голяма. Сега гимназията е още по-добра от времето на Недевски. А тоалетните, новата директорка Ваня Генова ги направи таман.

 

След великолепното започване на магеланци форумът като че преминава първоначалната форма на влюбването и отива в спокойните дебри на нормалната връзка. Постовете стават по-редки, основните секции си стоят празни, ти продължаваш да упорстваш, че, видите ли, да разберем какъв е интереса, пък после ще му мислим.

 

Моля те да ме разбереш правилно, когато се готвя за пътуване, за мен ще е голям кеф да отпочна именно от магеланци, а не от трипадвайзъра. Форумът има нужда от по-добра структура, но ти като всеки млад човек бързаш и не оценяваш какво си направил. И не слушаш нЕкои разумни предложения.

 

Я да видим сега, беше в Трявна. Знаеш ли къде е най-добрата кухня там?

 

 

 

Връзка към коментар

Разбирам какво искаш да кажеш, но за пореден път - не смятам, че отварянето на тонове секции ще повдигне активността. А и не мисля, че имаме проблеми с активността, всичко си е абсолютно нормално с оглед на броя потребители. 

 

Секциите ще се променят и ще изчезват и появяват постоянно, но няма да става с резки завои на ръчна, а с плавни движения. Става ли да отложим тоя диалог, да речем за след два месеца? 

 

P.S. Това, че блокирах темата за визите не е случайно, просто предпочитам да не правя половинчати неща от бързане. Може да е предимство това, може да е недостатък, но по такъв начин работя. За това и пиша да поизчакаш малко :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Мисля, че назря времето форум дестинации да бъде разцепен по континенти. Надявам се това да спомогне повече разговори :) Освен това отделен форум за съвети за визи, което често е най-мръчкавата област от организирането на пътешествие. Освен това отделен форум за България, където да си споделяме за някое скрито кътче (освен ако не искаме да си го пазим в супер тайна :)), да си търсим спътници за излети по планините или морето и т.н. 

 

Всички теми от стария форум бяха разпределени, където им е мястото.

 

Дано промяната е положителна :)

 

Ако някой чете всички теми във всички форуми и новото разделение означава, че ще трябва да клика повече, горещо препоръчвам бутона "Ново Съдържание" горе в потребителското меню, ще ви изкара всички непрочетени теми, независимо в кой форум са. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ако някой чете всички теми във всички форуми и новото разделение означава, че ще трябва да клика повече, горещо препоръчвам бутона "Ново Съдържание" горе в потребителското меню, ще ви изкара всички непрочетени теми, независимо в кой форум са. 

Казвах аз, че това е най-лесния начин. Поне в началото, докато човек свикне коя тема в кой подфорум е, става най-бързо с тази функция. :)

Те хората като слагат функции и опции на форумните платформи, не го правят случайно ;)

 

Аз точно ги научих къде какво да търся и без "ново съдържание", айде сега пак наново...

Връзка към коментар

Казвах аз, че това е най-лесния начин. Поне в началото, докато човек свикне коя тема в кой подфорум е, става най-бързо с тази функция. :)

Те хората като слагат функции и опции на форумните платформи, не го правят случайно ;)

 

Аз точно ги научих къде какво да търся и без "ново съдържание", айде сега пак наново...

 

Искам да обърна внимание, че ако някой браузва по секция, а не по "Ново съдържание" и има секция, която не го интересува грам, може да я минимизира с едно почти невидимо минусче вдясно, което се появява когато мишката мине над заглавието на секцията:

 

2013-05-19_17-06-21.png

 

А иначе ще свикваш и пак ще отвикваш, защото промени ще има, не чести, но ще има :) 

Връзка към коментар

А иначе ще свикваш и пак ще отвикваш, защото промени ще има, не чести, но ще има :)

А, хич не се и съмнявам, ама не се плаша. Пък и с тези новости и промени, интереса постоянно се поддържа. ;)

Както е казал "поетът", еднообразието убива и най-силното чувство - любовта :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.