Прескочи до съдържание

Сейшелите през февруари


Георги Матеев

Препоръчани мнения

Утре се прибирам и ще разпиша

Ставаше въпрос за островчета в близост до Виктория, ще погледна името

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Националният парк е Света Ана: http://www.snpa.sc/marine-parks/st-anne , като просто ти трябва екскурзия, която обикаля островите в него. Има разни доставчици, а можеш и на кея във Виктория да намериш.

До този в планината, Морн,  аз не успях да стигна.

 

Един ден стига за тур с ферибот до Ла Диг, но не е достатъчен. За мен, без спане на Пралин, се изпуска много, но който както си прецени.

 

Махе се обикаля за 1 ден от-до, без разточителни спирки. Чак гид, не, ама хубава карта/гпс трябват. Спирането е проблемно, според мен, защото пътищата са тесни.

Иначе, аз план за действие вече няколко пъти писах: спане на двата острова е най-добре, като на Махе да е по-близо до Виктория.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
  • 2 години по-късно ...
  • 8 месеца по-късно ...
На 8/20/2014 в 11:57, macf1an каза:

Сейшелите са МНОГО развита туристическа дестинация и всичко е подвластно на това. Има две основни туристически агенции - Креол и Мезон. Те колят и бесят :)

Казвам го, защото ако намериш техен партньор - цената на хотела може да пробие пода, а предимствата, като безплатни трансфери и организирани турове с отстъпка, са сериозни :)

В крайна сметка, чрез техни партньори резервирах стая, която не се предлагаше от хотела, на 1/3 от цената на най-ниската им оферта :)

Как на практика намираш партньор на Креол или Мезон? Някакви сайтове, които продават само хотели на Сейшелите? Или контактваш местни агенции по имейл? Дай, моля те малко помощ по тази идея.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Преди 4 години е това мнение .. Каквото и да съм знаел тогава, сега може да няма общо.

Потърси в сайтовете им с кои агенции си партнират, друго не мога да те посъветвам.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.