Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

преди 3 часа, bay_kolio каза:

Пощаджия стои пред оградата на къща и очевидно се бои от огромния доберман в двора. - Влизайте, не се бойте, той е кастриран! - провиква се стопанката.
- Ама аз, да си кажа честно, повече се страхувам да не ме ухапе! - мърмори пощаджията.

И се сещам за един друг... случай 🙂

В Перник се навъдили много бездомни кучета, които били и доста агресивни. Известно време перничани се мъчили сами да се справят с проблема, но не им се удавало и накрая с официално писмо поискали помощ от София. След ден-два получили отговор "Ще ви помогнем, разбира се, нали сме комшии! Още утре ще ви пратим една бригада за кастриране."

Перничани реагирали на мига с телеграма: "Ама вие нещо не ни разбрахте - они не ни @бат, они ни апат!"

Редактирано от iaia_mama
  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар

- Много ви харесвам. Искам да преспя с вас.
- Какво си мислите!? Не спя с първия срещнат!
- Ще ви платя, 100 лева.
- Аз да не съм ви прос*итутка? Аз съм порядъчна, омъжена жена!
- Колко тогава?
- Поне триста.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 13 часа, cybersimo каза:

978B086F-7AE4-41B7-B25D-FE28C1F61A99.jpeg

 Отговорът е прост - щом в Солт Лейк Сити е успял да намери горнооряховски тухли четворки, дето е подпрял казана с тях, както и срязано шише от нашeнска минералнa вода, да търси дамаджана в същия магазин там. Ако не намери, да ми се обади - подобни варели от соц-а, дето ги ползва за охладител се търкалят под сайванта на дядо ми - ако са свършили там, да взема да пратя няколко за негова сметка - ще се закопчея в един такъв, и ще се пратя сам натам, пък да се доредя и аз да видя новия свят без виза... Българи сме, ще му намерим чалъма!

Редактирано от Palio
  • Харесвам 4
  • Смея се 1
Връзка към коментар

- Защо народните танци на българите са характерни с енергично и високо повдигане на краката?
- По навик... Когато са се появили тук, земната кора още не била изстинала!

  • Харесвам 3
  • Смея се 8
Връзка към коментар

Някъде в щатите. Тъмна нощ. Самотна бензиностанция. През нощта няма клиенти и продавачът спи.

Каца извънземен кораб. Отваря се врата и излизат две фигури.

- Идваме с мир.

От бензиностанцията - мълчание.

- Пропътувахме галактиката, за да дойдем при вас, да се запознаем и си помагаме.

От бензиностанцията - мълчание.

- Пътувахме години със съпругата ми, за да ви донесем знания, безплатна енергия, лечение на всички болести ...

От бензиностанцията - мълчание.

Ядосан говорещия се обръща и двамата тръгват. Корабът излита. След часове мълчание единият пита:

- Как е възможно да не искат да се запознаем, защо не ни отговориха?

- Скъпи, ако и ти можеш да го навиеш три пъти около себе си и успееш да го мушнеш в ухото си съм съгласна да не ми отговаряш, когато те питам!

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   4 магеланци

    • Kristi988
    • schnappsyy
    • tolysgg
    • Lirea
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.