Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

В последният епизод от Трансформърс, Оптимус Прайм вижда цената на гражданската, събира всички автоботи и бързо напускат Земята. Остава само братовчед му, катаджията Ко Прайм...

  • Харесвам 1
  • Смея се 11
Връзка към коментар

Миналата година не ходих на ски в Италия. Тази година реших да не ходя на ски в Швейцария. Така де... Малко разнообразие да има! 

  • Харесвам 3
  • Смея се 9
Връзка към коментар
преди 6 часа, chandni каза:

Миналата година не ходих на ски в Италия. Тази година реших да не ходя на ски в Швейцария. Така де... Малко разнообразие да има! 

Отварям хладилника - к'во ли няма - мляко няма, сирене няма, месо няма...

Отварям атласа - къде ли не съм бил - в Норвегия несъм бил, в Мексико не съм бил, в Япония не съм бил...

 

  • Харесвам 6
  • Смея се 12
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Във фейсбук:

– Някой да препоръча най-добрия рибен ресторант в Ница, цените са без значение.

Коментар:

– В Ница ли си? Преди час те видях в маршрутката!

Отговор:

– Много си тъпа, трябва ми седмо водоравно с осем букви!

********************************************************

В Холивуд толерантността достига вече пределите си: ако в семейството двамата родители са бели, то децата задължително са момченце и момиченце – момиченцето – черно, момченцето – китаец…

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, Niceday каза:

Един DJ хванал златната рибка и я пуснал веднага. А тя:
- Я чакай малко! Ами трите желания?
DJ-ят въздъхнал и казал:
- Ох, добре! Казвай кои песни искаш!

Това със сигурност не е бил DJ Balthazar😃

  • Харесвам 2
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Майка към детето:

- Ако не слушаш, ще кажа на татко ти да не те води вече в зоопарка!

- То пък на мен много ми се ходи! Да седя на един стол и да гледам как някакви лелички се събличат!

 

----

 

„Зад всяка загоряла манджа стои жена с компютър. Зад всяка загоряла жена стои мъж с компютър.” – народна мъдрост

  • Харесвам 4
  • Браво 1
  • Смея се 12
Връзка към коментар

Шофьор чака на червен светофар. Ромка с дете на ръце чука по стъклото:

- Ше даваш два лева за детето?

Шофьорът й дава. След малко пак чука.

- К'во искаш? Нали ти дадох два лева?

- Епа, земи детето, де...

  • Харесвам 3
  • Смея се 15
Връзка към коментар

Чудех се в коя тема... Най-логично ми се видя в специализираната с офертите, но пък можеше да ме линчуват 😄 


Black_Sabbath.jpg

 

Иии музикален съпровод, вижда ми се подходящ след цял ден неуспешно ровене в оферти и чакане на мистериозни кодове 😄

https://www.youtube.com/watch?v=0qanF-91aJo

Редактирано от Niceday
  • Харесвам 8
  • Браво 2
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 1 час, Niceday каза:

Иии музикален съпровод, вижда ми се подходящ след цял ден неуспешно ровене в оферти и чакане на мистериозни кодове 😄

 

Първан, склададжията у магазина за гуми, бавно поливаше склада с бензин и си мърмореше:
- Са че видите вие черен петък!
 
  • Харесвам 2
  • Смея се 6
Връзка към коментар

- Какво е черен петък?
- Жена ти да се движи с 80 лв. в минута!

***********************************************************************

Мъж се прибира от работа и сяда да вечеря. Жена му го пита:
- Скъпи, имаш ли някакви планове за Великден?
- Да, имам! Смятам да направя като Исус - ще изчезна петък и ще се върна в неделя!

***********************************************************************

След доста усилия Асанчо завърши осми клас с отличен и с три златни зъба.

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Историята разказва как веднъж, след като пристигнал в Манчестър, Майкъл О'Лиъри, главен изпълнителен директор на RYANAIR, решил да посети пъба към хотела, в който се настанал. О'Лиъри се изправил на бара и поръчал халба "Гинес".

Бармънът кимнал и му казал просто: "Това ще Ви струва един паунд, господин О'Лиъри."

Донякъде изненадан О'Лиъри отговорил: "Но това е много евтино" и подал парите.

"Е, опитваме се да изпреварим конкуренцията. Освен това раздаваме безплатна бира всяка сряда от 6 до 8 вечерта. И имаме най-евтината бира в цяла Англия", отговорил му барманът.

"Това е забележителна цена!", възкликнал О'Лиъри.

Барманът обаче продължил: "Виждам, че си нямате чаша, в която да ви сипем бирата, така че вероятно ще ви е необходима една от нашите. С това цената става 3 пануда".

О'Лиъри се намръщил, но платил, без да казва нищо. Той взел чашата си и тръгнал да си избере маса, на която да седне.

"Вие искате да седнете!" - възкликнал барманът. - "Това ще Ви струва още 2 паунда. Ако изберете да си резервирате мястото предварително, цената остава само един паунд."

След това продължил малко по-тихо: "Мисля, че може да сте твърде голям за този стол. Мога ли да Ви помоля да седнете в тази рамка, за да преценим габаритите ви?"

Шефът на Ryanair се опитал да седне, но рамката била твърде малка и когато не могъл да се измъкне от нея, се оплакал на бармана: "Никой няма да се побере в тази малка рамка!".

"Опасявам се, че ако не можете да се поберете в рамката, ще трябва да платите допълнителна такса от 4 паунда за вашето място", отговорил барманът.

О'Лиъри изпсувал тихичко под носа си, но платил. В този момент барманът отново заговорил: "Виждам, че сте донесли лаптоп си със себе си. Тъй като това не е било предварително заявено, това ще ви струва още 3 паунда."

Майкъл О'Лиъри вече бил толкова раздразнен, че се върнал на бара, ударил халбата си в тезгяха и извикал: "Това е абсурдно, искам да говоря с мениджъра".

"Виждам, че искате да използвате тезгяха" - спокойно казал барманът - "Това ще струва още 2 паунда."

Лицето на О'Лайъри почервеняло от ярост. "Знаеш ли кой съм аз?", изкрещял той.

"Разбира се, че знам господин О'Лиъри", отговорил мъжът зад бара.

"Достатъчно! Какъв е този хотел?! Аз влязох да изпия едно питие на спокойствие, а вие се отнасяте с мен така. Настоявам да говоря с мениджъра!", изръмжал възмутено собственикът на Ryanair.

"Ето Ви имейл адреса му. Ако желаете, можете да се свържете с него между 9.00 и 9.01 часа всяка сутрин от понеделник до вторник на този безплатен телефон. Таксата е само 1 паунд за секунда или част от нея...", отговорил все така спокойно барманът.

Съвсем възмутен Майкъл О'Лиъри възкликнал: "Никога повече няма да посетя този скапан бар!"

"Разбира се, господине, но помнете, че все пак ние сме единственият хотел в Англия, който предлага бира на цена от 1 паунд за халба."

 

 

  • Харесвам 3
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Имало шестима братя, живеели високо в планината. Всеки месец един от братята слизал в града да пазарува. Слизайки в града имали традиция да сяда в кръчмата и да пие по шест ракии, по една за всеки брат.

Слиза един от братята и спазвайки сяда в кръчмата и поръчва Пет ракии и ги почва една по една.

Кръчмаря леко учуден го погледнал и казал:
- Да не починал някой от братята?
- Ааа не, ама аз вече не пия!

  • Харесвам 5
  • Смея се 14
Връзка към коментар

Идеалните жени - това са шахматистките. Могат да мълчат с часове, следят за фигурите си, пък и знаят доста интересни позиции.

 

 

Звъни се на вратата. Отваря човека и отвън - комшията, пита:
- Абе комшу, какво я правиш твойта котка, че вие така?
- Ми къпя я.
- Е и аз къпя мойта, ама не вие така.
- А как я изстискваш?

 

 

- Не разбирам защо ме бие мъжът ми! В къщи е чисто, пера, гладя, готвя, децата отличници..
- Да не ходиш по чужди мъже?
- Е само за това ли?

 

 

Баба Гинка извежда внучето си на разходка из селото. Съселяните я питат:
- Бабо Гинке, защо си му обула ботушите на баща му, не са ли му големи!?
- Е па големи са, ама ако му обуем неговите не мо'ем да го стигнем!

 

 

Всеки вика "вали сняг", а в Перник до първите 30 сантиметра му викат слана...

 

 

Тя така страстно му каза "Здравей", че един щъркел застана на стартова позиция. 😂

  • Харесвам 4
  • Смея се 16
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.