Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

* не искам в онзи хотел по-горе 😄 

 

Моряци намират в океана писмо в бутилка:
„Претърпях корабокрушение и съм на необитаем остров. Тук няма хора, няма коли, няма магазини, няма заводи, няма телевизия! Ха! Пукнете се от завист!"
Niceday 🙂

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , Георги Матеев каза:

Във Френска Полинезия и Макдоналдс ти се прияжда чак...

20181130_084824.jpg

А makf1an нарочно ни лъже, че били само некви грозни дебелани :rolleyes:

  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 4 минути , Фичо каза:

А makf1an нарочно ни лъже, че били само некви грозни дебелани :rolleyes:

Уви, не лъже... Откога почна да вярваш на реклами 🙃

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
«В погоне за максимальной красотой»: 25-летняя модель перенесла уже три операции на попу

 

image.png.8420589b7386e798413ab928aca8f6e0.png

 

«От своей цели — иметь самую большую задницу в мире, я никогда не откажусь и обязательно этого добьюсь!” — заявляет Наташа.

Редактирано от AlexandraKo
  • Смея се 1
Връзка към коментар
На 21.12.2018 г. в 8:54, Радо каза:

Не знам дали на това му е мястото тук точно, но ако все още се чудите къде да изкарате празниците:

http://artehotel.bg/stai-apartamenti-velingrad/paket-nova-godina-2018-2019/

🙂

image004.jpg

Аз в таквиз сиромашки хотели не влизам! Аз чиляк за 11000 ли съм? А? 😜😁

  • Харесвам 2
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 1 час, Костов каза:

Аз в таквиз сиромашки хотели не влизам! Аз чиляк за 11000 ли съм? А? 😜😁

Нали! Докато не вдигнат цените поне двойно, няма да им стъпим! 

Редактирано от Фичо
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
На 21.12.2018 г. в 8:54, Радо каза:

Не знам дали на това му е мястото тук точно, но ако все още се чудите къде да изкарате празниците:

http://artehotel.bg/stai-apartamenti-velingrad/paket-nova-godina-2018-2019/

🙂

image004.jpg

Бързо им порасна работата.М.г. между Коледа и нова година платих 640 лв. за 2 нощувки НВ за 3+3. Може би е най-добрият български хотел, в който съм била, но са се оср@ли с цените.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 11 минути , bibi каза:

Бързо им порасна работата.М.г. между Коледа и нова година платих 640 лв. за 2 нощувки НВ за 3+3. Може би е най-добрият български хотел, в който съм била, но са се оср@ли с цените.

Аз също съм бил в този хотел, макар и служебно. Спечелили са награда за миналата година и вероятно затова са така надути цените.

По-интересното обаче е, че има маса сноби, които ще дадат толкова пари, за да са в този хотел 🙂 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
On Fri Dec 21 2018 at 8:54 AM, Радо said:

Не знам дали на това му е мястото тук точно, но ако все още се чудите къде да изкарате празниците:

http://artehotel.bg/stai-apartamenti-velingrad/paket-nova-godina-2018-2019/

🙂

image004.jpg

Зад тези цени е съвсем възможно да са пуснали ваучери в сайтовете за колективно пазаруване с цена от примерно -75% от обявената на сайта им. Хората отварят сайта, гледат цените там, цъкат с език, че "вярно там е скъпото, дай да вземем ваучери и ще сме на супер сделката"... И заетостта върви, мястото се пълни. 🙂 Попадала съм други хотели с претенции за ексклузивност да го правят, възможно е и този хотел да е с практиката.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, Niceday каза:

Търся ръководство „Как да се преборим с мързела без всякакво усилие." Не ми е спешно.

 

* търся силно казано, но ако някой ми го предложи...  😄

Не предизвиквай съдбата. … Я си представи, че някой ти помогне и ти без усилие пребориш мързела. От този ден нататък няма да подвиваш крак - работа, търчане, хиперактивност. То ще е мъка само да те гледа човек.

  • Харесвам 2
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 1 час, ven62 каза:

Не предизвиквай съдбата. … Я си представи, че някой ти помогне и ти без усилие пребориш мързела. От този ден нататък няма да подвиваш крак - работа, търчане, хиперактивност. То ще е мъка само да те гледа човек.

УЖАС Баси ужаса!!!!

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.