Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

АЗ съм Веганче

Обичам хумус, бурени зелени

Киноа да снимам с телефона

Първа радост е за мене

 

Аз съм веганче

И браня всяко агне, антилопа

Никога не ще се храня с дюнери от Попа

 

Аз съм веганче

Презирам карантия, чеверме

И най-малкото кебапче

Куршум е в моето сърце

 

Аз съм веганче свободно, хапвам елда, годжи бери,

Ути, Токев, Майстор Миро-вий за мен сте лицемери!

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 13
Връзка към коментар
преди 4 часа, Емика каза:

Горното е виц, но аз съм виждала подслушвателна стая в министерския апартамент на наш черноморски хотел на съдебната система. Отиват си на почивка, чики-рики, а всичките стаи са се слушали. Това е било едно време по соца, да не помислите, че е сега.

Ама разбира се, че сега подслушват по друг начин. Вече има смартфони, таблети, телевизори с готини функции 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Група италианци стоят пред Ниагарския водопад. Екскурзоводът им обяснява:
- Намирате се пред най-големия водопад в Северна Америка. Всяка секунда от височина 55 м. се изливат 3000 кубически метра вода, тътенът му се чува на 20 мили и ако млъкнете за малко, ще го чуете!

  • Харесвам 3
  • Смея се 15
Връзка към коментар

Бащата мие чиниите, момченцето ги бърше, а майката играе на карти в другата стая със съседките...
По едно време жените се скарват и започват да крещят. Бащата тежко въздиша. Момченцето тихо:
- Трябва да сме благодарни на съдбата, тате. В някои страни мъжете имат по 5-6 жени...

  • Харесвам 2
  • Смея се 10
Връзка към коментар

Двама сицилианци приятели след няколко месечна раздяла се срещат. Салваторе:

- Ееей... Чао, Карме! Чаао!.. Е, как е там, в Англия?

Кармелло:

- Оо, Саальво, страхотно! Прекрасна е Англия!... Ама има някои неща, дето не можах да ги разбера.
- Какво бе, Карме?

Абе, глей са, например улиците им – дъълги, широоки, с по четири ленти за колите, а ги наричат „стреети“ (stretto=тесен)! Маршрутките им високи, двуетажни... а ги наричат басс (basso=нисък). Жените им пък – хубавки, блондинки, синеоки, много от тях ходят с мини... а ги наричат „уомене“ (uomo=мъж)!! И което изобщо не разбирам: на спирките им виси табелка „ONE WAY“ (южноиталианците го четат като „оне вай“, което в Неапол, Сицилия и изобщо южна Италия означава „къде отиваш“). Аабе, мамка им, какво ги интересува аз къде отивам?!

 

  • Харесвам 2
  • Смея се 14
Връзка към коментар
преди 36 минути , iaia_mama каза:

Двама сицилианци приятели след няколко месечна раздяла се срещат. Салваторе:

- Ееей... Чао, Карме! Чаао!.. Е, как е там, в Англия?

Кармелло:

- Оо, Саальво, страхотно! Прекрасна е Англия!... Ама има някои неща, дето не можах да ги разбера.
- Какво бе, Карме?

Абе, глей са, например улиците им – дъълги, широоки, с по четири ленти за колите, а ги наричат „стреети“ (stretto=тесен)! Маршрутките им високи, двуетажни... а ги наричат басс (basso=нисък). Жените им пък – хубавки, блондинки, синеоки, много от тях ходят с мини... а ги наричат „уомене“ (uomo=мъж)!! И което изобщо не разбирам: на спирките им виси табелка „ONE WAY“ (южноиталианците го четат като „оне вай“, което в Неапол, Сицилия и изобщо южна Италия означава „къде отиваш“). Аабе, мамка им, какво ги интересува аз къде отивам?!

 

Ми па, прав си е човекът, ще ходи, където си иска!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.