Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

Like+A+BOSS.gif

 

*********************

У Враца:

Един градинар са фали у кръчмата:
- Вчера ветъра отве плАшилото и докът напраим ново турнах жената на неговото место.
- И?
- Ми днеска гаргите върнаа и ланшната реколта...

*********************

Генчо взе пушката, отиде на лов… и елените станаха с един повече…

Редактирано от AlexandraKo
  • Смея се 10
Връзка към коментар

Иванчо си играе на детската площадка пред блока. От една от терасите се чува глас:
- Иванeee, Иванеееее...
- Оооо?
- Прибирай се да ядеш!
- Стига бе, мамооо! Не съм гладен!
Същият глас:
- Не съм майка ти, баща ти съм!
- Ще ви *** и педерастите, така и не ви научих кой кой е...

  • Харесвам 1
  • Смея се 9
Връзка към коментар

Въпроси, зададени на сайт за посещение на Южна Африка относно Южна Африка и отговорите на собственика на сайта:

Q: Ветровито ли е изобщо в ЮАР? Никога не съм виждал да вали по ТВ, как растат при вас растенията? (Англия)
A: Внасяме растенията пораснали и след това седим и ги гледаме как умират.

 

Q: Ще видя ли слонове по улиците? (САЩ)
A: Зависи колко сте пили!

 

Q: Искам да вървя пеш от Дърбан до Кейптаун - мога ли да следвам линията на влака? (Швеция)
A: Може, само 2000 километра са. Носете си повечко вода...

 

Q: Безопасно ли е да се тича около храстите в ЮАР? (Швеция)
A: Аaa! Значи е вярно това което разправят за шведите...

 

Q: Има ли банкомати? Можете ли да ми пратите списък на тези в Йоханесбург, Кейптаун, Книсна и Дърбан?
A: От какво, казвате, умря последния ви роб?

 

Q: Можете ли да ми дадете повече информация за надбягванията с мечки коала в ЮАР?
A: Авс-тра-лия е оня големия остров в средата на Тихия океан. Африка е големия триъгълен континент на юг от Европа на който няма... Ооо, забрави! Да, бе. Надбягванията с коали са всеки вторник вечер в Хилброу. Елате голи!

 

Q: Накъде е север в Южна Африка? (Англия)
A: Значи заставате на юг и се обръщате на 180 градуса. Като стигнете дотам ни се обадете за по-нататъшни указания.

 

Q: Можете ли да ми дадете програмата на Виенския момчешки хор? (САЩ)
A: Авс-три-я е оная чудата малка страна в средна Европа, която... Ооо, забрави! Да, бе. Виенския момчешки хор свири в Хилброу всеки вторник вечер, веднага след надбягванията с коали. Елате голи.

 

Q: Имате ли парфюми в ЮАР? (Франция)
A: Не. Не миришем!

 

Q: Можете ли да ми кажете районите в ЮАР, където женското население е по-малко от мъжкото? (Италия)
A: Да. Нощните гей-клубове.

 

Q: Празнувате ли Коледа в ЮАР? (Франция)
A: Аха. Ама само по Коледа.

 

Q: Има ли пчели-убиици в ЮАР? (Германия)
A: Не, ама за вас ще внесем.

 

Q: Има ли супермаркети в Йоханесбург и продава ли се мляко целогодишно? (Германия)
A: Не! Ние сме мирна цивилизация на строги ловци и събирачи. Млякото е забранено.

 

Q: Ще мога ли да говоря английски на повечето места на които отида? (САЩ)
A: Ще можете. Само първо трябва да го научите.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 17
Връзка към коментар

Руски турист предизвика масова паника и погром
с гръмкото, неочаквано провикване към съпругата си, във фоайето на аерогарата в Ню Йорк - "Алла! Я в бар"

  • Харесвам 4
  • Браво 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар

Няколко дни подред, кокошките на бай Мехмед не снасяли. Ядосал се човекът една сутрин и се заканил, че ако и утре няма яйца ще ги изколи. Отива на другата сутрин, под всички кокошки по три четири яйца, само една с едничко.
- Що така? - Попитал човекът.

- Аз съм петелът, бе бате, толкоз можах...
  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 2 часа, aleksandrina каза:

Петгодишното финландче Уллехаасцвенгвендир Марасцвайенхааннен на въпроса "Момченце, как се казваш?", винаги отговаря с "Гледай си работата!"

И ако иде да живее в Казахстан - смятай!

 

- Къде сте роден?
- Пишете Казахстан.
- По- точно?
- Всички пишат Казахстан.
- Бе, ти ли ще ме учиш бе? Казвай!
- Кармакгулсийски район, Кизилбурдинска област, село Яндингулкурган.
- Така и ще запишем - Казахстан.

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 18 часа, stanimir каза:

Въпроси, зададени на сайт за посещение на Южна Африка

Четох и цвилих от смях...

Представа си нямате колко е реалистично. Ако знаете какви щуротии са ме питали за Япония в bg-mamma...

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
14 minutes ago, samuraika said:

Четох и цвилих от смях...

Представа си нямате колко е реалистично. Ако знаете какви щуротии са ме питали за Япония в bg-mamma...

Давай, давай- пиши. :D :D :D

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
В болницата - във втора стая, трето легло - слагат пациент. След една седмица, точно в понеделник, пациентът издъхва. Разбира се в освободилото се легло слагат друг. Точно след една седмица в понеделник и той умира. Лекарите започват да се бъзикат мощно, че леглото е прокълнато. Слагат в него трети пациент. Следващия понеделник и той умира... Лекарите продължават да се бъзикат, но вече по-нервно. Слагат четвърти пациент в това легло. Следващия понеделник и той умира. Вече никой не смее да се майтапи, вместо това слагат на въпросното легло един едър, здрав и боен санитар. Лежи си той, всичко е наред. В понеделник сутринта идва чистачката, спокойничко вади от контакта щепсела на животоподдържащата апаратура, включва си прахосмукачката и започва да чисти...
 
  • Смея се 7
  • Замислям се 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, samuraika каза:

Четох и цвилих от смях...

Представа си нямате колко е реалистично. Ако знаете какви щуротии са ме питали за Япония в bg-mamma...

Даавй, давай, пиши! :grin:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Студентски стол

Студент пита готвачката

- Извинете, салатата днешна ли е?

- Да - отговаря готвачката

След два дни

- Салата днешна ли е - пита пак същия студент

- Абе, нали оня ден ти казах, че е днешна! Ти тъп ли си!!! - ядосано отговаря готвачката.

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Iliyan Minchev
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.