Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

Отдавна мечтая да посетя Япония, правя си разни проучвания и събирам информация, обаче като гледам какви фестивали правят ...  започвам леко да се притеснявам :unsure:
 

image.thumb.png.31872406585479f38017085abe595026.png

  • Харесвам 4
  • Смея се 26
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Не е първоаприлска шега.В Google Maps обаче езерото не е пресъхнало.

 

Човечеството никога няма да се промени и тази снимка от космоса го доказва

01 април 2019 г., 16:43
3625
 
extra_large-1530285585-cover-image.jpg?i

Авторът е неизвестен. Източник: Google Maps

Няма как да не се зачудим какво ще си помисли някоя извънземна раса, ако в този момент реши да погледне през телескопа към нашата планета. Можем само да се надяваме, че няма да забележи тази гигантска рисунка на пенис в Австралия.

Тя е направена в пресъхналото езеро в Беларин, Виктория и е толкова голяма, че може да се види ясно и през Google Maps.

И не, това не е първоаприлска шега. 

content-1530285476-penissss.jpg


Източник: Google Maps

от www.obekti.bg

  • Харесвам 2
  • Браво 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 11 часа, Topfly каза:

55613176_2241195669272520_91908272314069

Хм... а представяш ли си как ще изглежда дамският чепик, пък и мъжкият, ако върхът му е на най-дългия пръст? 😉   И изобщо, как биха изглеждали хората с подобни пътъци на улицата  😂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

KLM започнаха да конвертират някои от своите Боинг 777 в модел 777-SP, които имат по-голяма максимална далечина на полета. Промяната е необходима за новата стратегия на компанията да изпълнява ултра дълги полети. Модификациите са както по фюзелажа, така и 2 допълнителни двигателя:

image.png.dca3b00a4c868b35b061247e62455a81.png

  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, iaia_mama каза:

Хм... а представяш ли си как ще изглежда дамският чепик, пък и мъжкият, ако върхът му е на най-дългия пръст? 😉   И изобщо, как биха изглеждали хората с подобни пътъци на улицата  😂

Да ти кажа, аз тия дни си купих тези кундрички, които са  страшно удобни, пък и не изглеждат зле.

Върхът е на големия пръст.

109CFBF4-03A6-4991-A6AB-EA8797CD59C4.jpeg.d6998aaa72fd14aa2fb4c106d65a07e2.jpeg

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 10
Връзка към коментар
преди 3 часа, AlexandraKo каза:

Да ти кажа, аз тия дни си купих тези кундрички, които са  страшно удобни, пък и не изглеждат зле.

Върхът е на големия пръст.

109CFBF4-03A6-4991-A6AB-EA8797CD59C4.jpeg.d6998aaa72fd14aa2fb4c106d65a07e2.jpeg

Честито, Алекс! Със здраве да си ги носиш, със здраве да си ги скъсаш! И аз много обичам да ходя с подобен модел обувки, защото са много удобни и не можеш да се изчанчиш, ако се налага цял ден да ходиш насам-натам с тях. А в предното ми включване имах предвид как ли биха изглеждали обувки с доста дълъг и остър връх, който е не на средата, а на палеца. Че и ако са на високи токчета...  🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, AlexandraKo каза:

Да ти кажа, аз тия дни си купих тези кундрички, които са  страшно удобни, пък и не изглеждат зле.

Socofy ли е това? Че аз поръчах едни такива, шаренки, но петата е толкова повдигната, че направо ми излиза крака от обувката и съм доста разочарована 😞 А се чудех точно за този модел и размислих.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 18 минути , bobole4e каза:

Socofy ли е това? Че аз поръчах едни такива, шаренки, но петата е толкова повдигната, че направо ми излиза крака от обувката и съм доста разочарована 😞 А се чудех точно за този модел и размислих.

Да, точно те са. Много са удобни, като пантофки .

Сега съм си поръчала едни обувки на ток и едни чехлИчки, за мили мамини краченца, дето вика Кума Лиса:declare:

image.png.b5f598ab9eac2a0a8aa6806ecfb453f8.png

 

image.png.b3699a4c4a57ab02a5090a852226a1c9.png

Нали си обичам шаренко.:declare::dance4:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Вие четете този пост с любезното съдействие на Кирил и Методий!

********************

Facebook е първата социална мрежа, която обедини хората, седящи в различни тоалетни по краищата на света.

********************

Нямам интернет и не знам какво да правя с живота си.

********************

- Обичам те!
- Защо ми го казваш?!? Публикувай го във Фейсбук, като нормалните хора.

********************

Мамо, татко е в спалнята с непозната жена.
- Ей сега вече го убивам!
- Честит 1 април, мамо! Не е непозната, съседката е...

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 5
  • Смея се 5
Връзка към коментар

- Здравейте, съседи! От месец съм в Люлин 1. Какво трябва да знам за квартала?
Люлинчанин:
- Ако ти викат по тъмно "чшшш ела за малко" или "братле, мое ли те питам нещо" или "дай една цигара" почвай да бегаш бате!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Iliyan Minchev
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.