Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

преди 2 часа, Oldkozel каза:

Той не е в Макдоналдс, а в Бъргър КИНГ 😉

Най-вероятно ще е в Маркълдоналдс :cool: Макар че не изключвам възможността да рекламира маргарин като оня в „Кейт и Леополд“ 🙂

Връзка към коментар

За да не развалям апокалиптичната тема с мой спам (макар, че голяма част от служебните ми задължения на тъмен лорд включват изготвянето на цялостни апокалипсиси, макар и в ограничен, планетарен мащаб, но да не се самоизтъквам!) отговарям тук на важните ви въпроси, @Oldkozel & @master_of_germs:

 

vader1.jpg.a657d5a7a90eafff91776388e89998a8.jpg

 

vader2.png.24528060b22c16f34dc884666ba43570.png

 

 

 

  • Харесвам 2
  • Смея се 15
Връзка към коментар

Отидох на работа в Израел още деветдесета година. Там в град Назарет се събрах с една руска еврейка, дете ни се роди. Кръстихме го на баща ми — Христо. Един такъв русоляв, синеок — не еврейче, а ангелче. Жената няма претенции за вяра, нали идва от страната на Ленин и Сталин — атеист. Обаче аз малко си вярвам и особено като си дойда в София, винаги ходя в църквата „Александър Невски“. И това лято така направих. До нас една баба — слаба, черна и парцалива — плаче и Богу се моли за дребни човешки неща: още двайсетина лева към пенсията, да е зимата мека, че малко въглища да изгори, да докарат от евтиния аспирин… Синът ми никога не е виждал сиромашия и през цялото време гледаше бабата в устата в усилие да разбере всичко — все пак българския му е само от мене. По едно време очите му се наляха, пусна ми ръката и приближи към нея.
- Бабо, не плачи. Всичко ще се оправи. Ще имаш пари. И ще е топло, много топло… Лекарствата няма да ти трябват…
Тя отвърна очи от иконите, погледна го — бял, с руси къдри, добър, сякаш не е от този свят, и унесено попита:
- Кой си ти, миличкото ми?
- Христо.
- Откъде си, ангелче?
- От Назарет.
Бабата тупна като круша… Докторите в „Пирогов“ не успяха да я убедят, че е говорила с обикновено българско еврейче…

  • Харесвам 7
  • Браво 1
  • Смея се 8
Връзка към коментар

УНИКАЛНИ ДЕТСКИ СЪВЕТИ ЗА БРАКА!

Коя е подходящата възраст да се ожениш?

- 23 е най-добрата възраст, защото за това време ти вече ще познаваш човека цяла вечност. – Камил, 10 години

Как непознат може да разбере дали двама души за женени?

- Ще познае по това дали двамата крещят на едни и същи деца. – Дерек, 8 години

Какво е общото между твоите родители?

- И двамата не искат повече деца. – Лори, 8 години

По-добре е да си сам или да си женен?

- За момичетата е по-добре да са сами, но не и за момчетата. Момчетата имат нужда някой да чисти след тях. – Анита, 9 години

Какво трябва да направиш, за да е успешен бракът ти?

- Казвай на жена си, че е красива, дори да прилича на камион. – Рики, 10 години

  • Харесвам 8
  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 13 часа, Topfly каза:

 

Какво трябва да направиш, за да е успешен бракът ти?

- Казвай на жена си, че е красива, дори да прилича на камион. – Рики, 10 години

Ааа, тоз Рики, много умен, бееее!
Ще стигне далеч:))))))

  • Смея се 5
Връзка към коментар

Бабата потъркала бутилката и от нея излязъл Духът:
– Казвай бабо, какво е твоето желание?
– А бе ти, от колко време си в тая бутилка? Я сядай тук да ядеш, после желанията...
🤣🤣🤣

  • Харесвам 5
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Прасчо и Мечо вечерят. В чинията остават две кюфтета - едното цариградско, другото - болярско. Прасчо забожда по-голямото, болярското, и го лапва. Мечо недоволства:
- Д`еб* и свинята, как лапна голямото кюфте. Аз ако бях, щях да взема малкото.
Прасчо отговаря:
- Ми ето ти го малкото кюфте, защо бучиш?

____________________________________________

  • Харесвам 1
  • Смея се 14
Връзка към коментар

МАЙКА ОТИВА НА ГОСТИ НА СИНА СИ, КОЙТО ЖИВЕЕ СЪС СЪКВАРТИРАНТКА.
Докато вечерят, майката забелязва колко добре изглежда съквартирантката. Тя отдавна мисли, че синът й е нещо повече от съквартирант с тази жена, и подозренията й се усилват, като ги гледа как се държат един към друг.
Синът усеща за какво си мисли майка му и решава да действа изпреварващо:
– Знам за какво си мислиш, мамо, но те уверявам, че ние сме само съквартиранти.
Една седмица по-късно съквартирантката казва на младежа, че откакто майка му си е тръгнала, една сребърна чиния липсва. Макар да се съмнява майка му да е откраднала чинията, младежът решава да провери как стоят нещата, и написва писмо на майка си:
“Мамо,
Аз не казвам, че ти си взела сребърната чиния от квартирата ни. Не казвам и че не си я взела … И все пак остава фактът, че откакто ти беше на гости, чинията я няма.
С обич,
твоят син”
След няколко дни пристига отговорът от майката:
“Скъпи сине,
Аз не казвам, че ти спиш със съквартирантката си, и не казвам, че не спиш с нея … И все пак остава фактът, че ако тя спеше в нейното собствено легло, досега щеше да е открила сребърната чиния под възглавницата си.
С обич,
твоята майка”

  • Харесвам 5
  • Смея се 14
Връзка към коментар

Иванчо се връща от училище и още от вратата въодушевено разправя:
- Бабо, бабо! Днес в училище учихме, че човек трябва да бъде честен и ако направи някоя беля - да си признае. Иии... ами, бабоо... ами аз...  оф, искам да си призная нещо сега... Есента беше... и аз, таковата, веднъж извадих един буркан със сладко от мазето, изядохме го с Митето и за да не ми се караш, изаках се после в буркана и го върнах на мястото му...
Дядото скача ядосан:
- Видя ли, ма дърто! Аз като ти викам, че в буркана са говна, ти: Захаросало се е, яж, яж! Захаросало се е...

  • Харесвам 2
  • Смея се 12
Връзка към коментар

Сара Маркована въвеждаше толкова пъти грешна парола, докато компютърът не се съгласи с нея...

 

*********

 

Двама си говорят:

- Купих си къща. Кучето домъкна от някъде едни панталони и цяла седмица ги ръфа. Сега е домъкнало пък, някакви ботуши.

Другият:

- Може другата седмица да ти домъкне и скелета на предишния собственик...

 

  • Смея се 7
Връзка към коментар

Бай Иван отишъл в близкия град за покупки. Отначало той купил едно менгеме, а след това на пазара спазарил една кошница и една патка. Много му харесали две кокошки, но нямало как да ги носи. Предвидливият търговец му рекъл:
- Какво толкова има. Сложете менгемето в кошницата, в другата ръка вземете патката, а двете кокошки под двете мишници и сте готов.
Бай Иван направил както му казал търговецът на кокошките и тръгнал към къщи. По пътя настигнал една монахиня, която го попитала знае ли къде живее попът в тяхното село.
- Отец Онуфрий живее точно до нас. Аз знам една близка пътека и ако тръгнете с мен, ще ви заведа баш до неговата къща.
- Как да вървя с вас? Аз съм безпомощна жена, как да ви повярвам, че вие възползвайки се от моята слабост, няма да ме заведете в някое пусто място, да ме хванете през кръста, да ми дигнете полата и да ме изнасилите?
Бай Иван я погледнал с насмешка:
- Дявол да го вземе, сестро! Вижте ме само! В кошницата ми - тежко менгеме, в другата ръка – патка, а под мишниците ми две кокошки! Как да направя всичко това, от което се страхувате?
Монахинята се замислила за момент и хитро погледнала бай Иван:
- Какво толкова има? Ще сложите патката на земята, ще я покриете с кошницата, а отгоре ще сложите менгемето, да не избяга!
- Ами кокошките? Какво ще правя с кокошките, а? – отвърнал не на шега сърдитият вече бай Иван.
- Какво толкова кокошките, та кокошките? Голяма работа! Ми не мога ли да ги държа аз!?

____________________________________________________________________________________________________

 

Между приятели:
- Братле, кажи какво да правя, като отида за риба и съседът ходи при жена ми?
- А опита ли да останеш при жена си някой ден?
- Опитах, но той пък тогава ходи да ми лови рибата...

___________________________________________________________

  • Харесвам 2
  • Смея се 9
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.