Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

преди 2 часа, Светославов каза:

От руски форум за пътешествия:

"... Но вышло все не так просто, как хотелось: весь день было некогда разобраться в причине бесконечного плутания по городским узким проулкам и дворам, кукурузным полям и заброшенным дорогам, куда нас заводил навигатор. Пока мы не оказались на какой-то богом забытой дороге уклоном градусов в 10 и шириной в корпус Рено Клио, густо засыпанной старой хвоей, с обрывом с одной стороны и горой с другой.. когда 15 минут бесконечного поворота в гору не открывают никаких перспектив, кроме продолжения этого бесцельного подъема. Страшнее всего на такой дороге - уткнуться в какой-нибудь шлагбаум с невозможностью развернуться. В такой ситуации мы оказались на следующий день в Ленно, правда, те 100 метров я спустилась задним ходом. Тут же такой номер точно бы не прокатил. Найдя наконец малюсенький пятачок, пригодный для разворота, я встала на якорь и поклялась не сдвинуться с места, пока не будет найдено решение, как нам попасть на нормальную трассу. Штурман взял себя в руки и тут же нашёл причину этого безобразия - новая версия наФигатора, установленного в режим... "велосипед"! Доломитовые каникулы (февраль/август 2019) Доломитовые каникулы (февраль/август 2019) ..."

То да не се смея на хорската мъка, че и аз веднъж се бях докарала до там, че търсих село забравено от карти и държава даже...с навигация за градски транспорт...намерих го де

Връзка към коментар

Вчера през нощта ме спира катаджия. Отварям прозореца и като се навежда към мен, изкрясквам в лицето му!
- Бау, бау!
Той скача назад стреснат, а аз му показвам колана си и му казвам:
- Не бой се бее... Вързана съм...😂😂

  • Харесвам 4
  • Смея се 9
Връзка към коментар

Учителката казва на Иванчо:
- Утре да дойде дядо ти в училището!
- Сигурно искате да кажете - баща ми?
- Не, дядо ти. Искам да му покажа, какви грешки прави синът му в твоите домашни.

----------------------------------------------------------------------------

– Пешо, що си насинен, бе?
– Това е… човек винаги страда от добротата си… Извадих мацето от водата, голо, беззащитно, спасих го… а жена ми ме бушонира!
– Еее… ама това е гадно! Туй къде става? В река ли, в морето ли?
– Ми не… в наш’та вана

-----------------------------------------------------------------------------

Жена ми е гледала нещо в телефона ми и сега виждам, че ми подрежда дрехите в един куфар! Много се вълнувам, сигурно ще ходим на пътешествие!

  • Харесвам 3
  • Смея се 14
Връзка към коментар

Местният пияница бай Кольо бързо се сдоби с прякор "Хакера", след като нулира цялата кредитна история на селото, открадвайки "тетрадката" от магазина.

  • Харесвам 2
  • Смея се 16
Връзка към коментар

- Освен,че пише с грешки, дъщеря ви пише и псувни!
- Ами старае се детето, напряга се, греши, изнервя се... и псува.
 

 

Мъж с голи ръце не можеш да хванеш... Нужни са голи крака.

 

 

- Знаеш ли как се прави коктейл "Трите прасенца"?
- Как?
- Купуваш 3 литра ракия и каниш двама приятели!

 

 

Тя беше като кебапче от гарата - гореща, сочна и опасна!

 

 

Мъжете, които ходят с камуфлажно облекло по улиците, явно са на лов за жените, които ходят с леопардови клинове...

 

 

Разбираш, че живееш в ДОБЪР КВАРТАЛ, когато видиш кучетата, облечени по-добре от теб...

 

 

- Много скъпо, бе! - си помисли принц Хари, получавайки първата си сметка за ток.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 19
Връзка към коментар

Разговор между трима мъже:
Първият:
- Представете си, обикаляме с гаджето по магазините, тя видя едни секси бикини... Струваха ми 50 лева...
Вторият:
- А аз отивам с жената в някакъв магазин, а тя като хареса едни прашки с диаманти по тях... струваха ми няколко стотин...
Третия:
- А моята пък видя едни гащи, съвсем обикновени, нищо особено... Струваха ми 100 хиляди и развод...
Първият и вторият:
- А в кой магазин ги намери?
Третият:
- В какъв магазин, бе.... под леглото ги намери

 

*********************************

 

Снимка на Надка Вълчева.

  • Смея се 8
Връзка към коментар
Преди 1 час, bad kid каза:

FB_IMG_1582125167690-01.jpeg

Това не е смешно. Точно от Али експрес не ми пристигна една пратка и след 3 месеца решиха да си вземат парите, защото нямам доказателство, че не е пристигнала, а в бг пощи казват: "тази пратка не можем да я проследим". Парите не са много, но аз повече от Али експрес никога няма да пазарувам. А, и пускам сълза над смешката 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Боян Димитров каза:

Това не е смешно. Точно от Али експрес не ми пристигна една пратка и след 3 месеца решиха да си вземат парите, защото нямам доказателство, че не е пристигнала, а в бг пощи казват: "тази пратка не можем да я проследим". Парите не са много, но аз повече от Али експрес никога няма да пазарувам. А, и пускам сълза над смешката 🙂

А диспут повдигнахте ли ?  Аз диспут, който да е решен в  полза на търговеца нямам. Мине ли обявеното време за доставка, повдигам диспут и ТЕ трябва да докажат, че са я дoставили ! Даже в това отношение за мен Алиекспрес са един от най-коректните посредници. Имам 500+ поръчки оттам.

  • Харесвам 11
Връзка към коментар
Преди 1 час, Боян Димитров каза:

Това не е смешно. Точно от Али експрес не ми пристигна една пратка и след 3 месеца решиха да си вземат парите, защото нямам доказателство, че не е пристигнала, а в бг пощи казват: "тази пратка не можем да я проследим". Парите не са много, но аз повече от Али експрес никога няма да пазарувам. А, и пускам сълза над смешката 🙂

Не съм им адвокат, но твърде отдавна пазарувам / преди от Алибаба/. До сега, всичко е пристигало, макар и след повече време. А ти не можеш ли да си я проследиш или да пишеш на търговеца? Като се позабави нещо, почвам да ги тормозя и да питам, през ден:))

Поръчах едни  картонени кръгове, дето се въртят, за съчетаване на цветовете. Едновременно, от два различни търговеца. Едните пристигнаха, другите - не. Хич не се разправях, че бяха евтини. Еле,еле, след половин година, пристигна и втората поръчка. Къде бяха ходили тия кръгове, само те си знаят:)))))Не е изключено, да са седяли забутани у некое кьоше на Бг пощи:(

Прави ми впечатление, че преди да съм получила пратката, в профила ми в Алиекспрес, щом пристигне в Бг е отразено,, че е предадена в мястото по назначение.

Веднъж така, отидох на пощата да си търся една рокля, нямаше я. Обясних на лелята, че трябва да е пристигнала. Тя рече, че  може да е пристигнала, ама, в склада в София, а оттам, можело да дойде и след две седмици. С което ми събра очите. От Китай дошла за три седмици, от Сф до Пд, за две:((((

И всичко, що пазарувам от Китай, плащам с Пей пал, а там съм регистрирала Револют.

На три пъти не получавам стоки от други сайтове - пиша им на Пей пал и те си ми връщат парите.

 

И, за да съм в темата:

 

Кльощавите се мислят за пълни.

Пълните се мислят за дебели.

Дебелите се опнат в леопардов клин и се мислят за хубави.

А, разбери я женската логика:))))

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • Oldkozel
    • aladinoplus
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.