Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

преди 1 час, bibi каза:

А диспут повдигнахте ли ?  Аз диспут, който да е решен в  полза на търговеца нямам. Мине ли обявеното време за доставка, повдигам диспут и ТЕ трябва да докажат, че са я дoставили ! Даже в това отношение за мен Алиекспрес са един от най-коректните посредници. Имам 500+ поръчки оттам.

Да , диспут отсъди в полза на търговеца. Казаха, че нямам доказателства, че не е дошла. Пратката е най-обикновена. БГ пощи казаха, че по тази причина не могат да я проследят. Все тази, аз дори не я искам вече тази пратка. Беше с едни детски часовници и бях взел 5 по 4 долара парчето да си подаряват моите деца на приятелчетата по Нова година. Ама тя Нова година мина и ще се чудя какво да ги правя, ако вземат да дойдат. Истина е че тотално имам 3 поръчки в Али експрес и с 3те имам фалове. 1та поръчка имаше бясно несъответствие на снимката на обувките с това, което дойде. 2та една раница един месец ми я пращаха и накрая ми казаха, че нямат вече, но там поне ми върнаха парите. 3та сега с тези часовници.  

 

 

Ама не е много по-темата, а не целях да предизвикам полемика. Поствам и една смешка, за да съм коректен:

 

Всички викат: няма расизъм, ама Уил Смит само негри играе.

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
1 hour ago, Боян Димитров said:

 

Всички викат: няма расизъм, ама Уил Смит само негри играе.

А не е така! Помня един филм, спореха - Не бил достатъчно черен 🙂

 

Will Smith 'casting as Richard Williams' sparks colourism debate

An upcoming biopic about the father of Serena and Venus Williams has faced criticism amid reports that Will Smith will play the lead role.

 

But Smith's reported casting in the film has angered critics, who say he is too light-skinned for the part.

 

https://www.google.com/amp/s/www.bbc.com/news/amp/world-us-canada-47468011


 

 

  • Смея се 2
Връзка към коментар


Забавен хороскоп по македонски:

 

Овен – Не знам оти са го именували така, ама не мое да биде пръвата зодия, дека е на Александър Македонски, да се именува Овен. Спорем мене тая зодия требе да се кажува Бик, та да биде достойна за името на най-великиот македонец.

Телец – Глей само како се чуе – Телец! Па тако я – Телец! Не е некакво си мижаво пръле или па пръч, а Телец. Я най си я аресувам те тая зодия, оти у нея се е пръкнал на белиот свет самиот Гай Юлий Цезар – македонец до мозакот на вехтите си кости. Тая зодия е имперска – сите са ти у нозете и тапчеш, тапчеш... Ех, земьо македонскааааааа...

Близнаци – Е те това си е най-македонската зодия у целиот зодияк. Она си е кат назе – шизофренична. Се по двама се видиме и се броиме. Те са скоро ке станеме 600 милиона и горко им на китайците – иде и техниот ред.

Рак - Овой е стандарт у сите зодии. Сите дека сте се пръкнали у тая зодия чекайте писмо. Що сте сакали преди време, ке стане. Писмото ке го получите и отворите към среда, и ке зинете – не верувате? Оти не верувате щом сите дзевзди са се строили и чекат да им командувате? Оно и македонецот Мойсей не е верувал и 40 лета е обикалял као гламав из пущинякот, а е требало само да си види що му редат дзвездите и те така...

Лъв – А са ми оратете дека дзвездите не са македонски. Оти са кръщавани така? Оти се знае у цел свет дека ние сите сме лъвове, та за туй! Лъв е и македонскиот император Никифор Фока, дека татарскиот кан Крум му скина кратуната от две. Що е маке се е лъв!

Дева – Македонско девойче... Ибреееееее... Нема, Нема, Неке се родииии, по-юбаво... А, шо ке кажувате? Най-убавата зодия е те тая, оти само за девойчиня се орати. Я не сам видовал на овой бели свет по-арна седмица за пътуванье. Земете па идете на белиот брег и се качете на некой от ония корабите що са. Па изръшкайте цела Македония - на изток от Владивосток, та чак до Ванкувар на запад. Одете да видите земите дека македонскиот пътешественик Ристе Колумбовски, ги е открил и присъединил към майка Македония.

Везни – Ентелегентска зодия е те тая. Кой се е пръкнал у нея се е умен и начетен, като македонските двама братя Кирил и Методий. Они чисто сами дваминцата са написали македонската азбука и са я шитнали на вси славяне книги да четат.

Скорпион – Ама много са серт тия ора, брееее. Оно акъл не приема, ти му викаш седни, оно легне. Иначе са нежни откъм лирика. Радиото па ке свирне и ке слушат великата македонска хеви-метъл банда "Металика".

Стрелец - Не мойте да си кривите душата и да си криете чувствата. Дайте шанса на емоциите и ако ви се реве, ревете. Па вие сте романтици, бе! На вазе една Луна ви стига да се олигавите до шия. Не одете ни на кино, ни на театро, оти ако ви се падне постановка или филм по македонецот Шекспир, ке потопите салонот у слуз

Козирог – Разбрали сте дека контролот над делата ви е бегал и сичко е со газот нагоре. Губите концентрация у сите важни моменти и не можета да сопрете белата да не стане. Нема да варкате, помнувайте дека тръпеливоста е доблест. Он и великиот македонски откривател Исак Нютон е седел и чекал у ваната ябълката да го мууне право у простата глава.

Водолей – те, е това е зодията дека ми е най на сръцето. Те и утре, Венера ке ви кара да се чувствате окрилен. Ма имайте едно на ум! Его е и на македонскио авиатор Икар са му покарали перки, а до дека е стигнал?

Риби – те у тая зодия са се пръкнали безчет велики македонци – Кубилай хан, Екатерина Велика, манечкио и трътлест Наполеон и кралица Елизабет.

 

  • Харесвам 3
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 10 часа, Coo каза:

А не е така! Помня един филм, спореха - Не бил достатъчно черен 🙂

 

Will Smith 'casting as Richard Williams' sparks colourism debate

An upcoming biopic about the father of Serena and Venus Williams has faced criticism amid reports that Will Smith will play the lead role.

 

But Smith's reported casting in the film has angered critics, who say he is too light-skinned for the part.

 

https://www.google.com/amp/s/www.bbc.com/news/amp/world-us-canada-47468011


 

 

Всъщност този човек не винаги е Уил Смит. Понякога е Уил Снемит 😉

  • Смея се 1
Връзка към коментар
Рецепта за успех: Млако се кривиш, вземаш едно Оскарче, после правиш Роки 17 или Терминатор 12 за милионен хонорар.
 

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 1 час, traveler каза:

На мен пък дясната снимка много ми харесва!

Че кой магеланец не би я харесал... ВИЛА НА БАЛИ! 🙂

 

От мене малко хорър 😉

lego.jpg.e7ddd7a76742a30a0890648afa4a151b.jpg

 

 

  • Харесвам 3
  • Смея се 12
Връзка към коментар

Разговор между идеалния мъж и идеалната жена:
- Скъпа, искаш ли да отидем до бижутерията и да ти купя пръстен с огромен диамант?
- Не.

 

 

Как жена избира козметика: Този балсам ще направи лявата ви вежда удивително лъскава и здрава.

Как мъжът избира козметика: Шампоан 6 в 1 - за коса, тяло, зъби, под, пране и кола.

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 9
Връзка към коментар

Въведение света на изобразителното изкуство ...
Основни знания:
- ако виси, значи е картина.
- ако може да се заобиколи, значи е скулптура.
1. Ако на картината има тъмен тон и измъчени лица - това е Тициан.
2. Ако на картината има обилно количество тлъстини и целулит, дори при мъжете - не се съмнявай - това е Рубенс.
3. Ако на картината мъжете изглеждат като къдрави жени с кравешки поглед - това е Караваджо. Жени е рисувал само няколко пъти.
4. Ако на картината има множество малки човечета - Питер Брьогел Стари.
5. Много малки хора + малки непонятни тайни - Йеронимус Бош.
6. Ако на картината може просто да се добавят няколко дебелички амурчета или агънца (или те вече са там), без да се наруши композицията - това може да са: а) Буше б) Вато
7. Красиво, всички са голи и телата им са като на културисти след баня - Микеланджело
8. Видиш ли балерина - говориш за Дега. Говориш ли за Дега - виждаш балерина.
9. Контрастно, рязко и всички имат мъртвешки брадати лица - Ел Греко.
10. Ако всички, даже лелите, приличат на Путин - това е Ван Ейк.
11. Моне - петна.
12. Мане - хора.
13. Когато видиш глупости на търкалета - вероятно е Пикасо
14. Търкалета и квадрати – вероятно Кандински.
Това е! Кратко, точно и изчерпателно!

  • Харесвам 7
  • Смея се 14
Връзка към коментар
преди 10 минути , dimitrov6 каза:

Кое е правилно-ТахЪн или Тахан

 

IMG_20200221_160344.jpg

Screenshot_2020-02-21 сусамов тахън - Google Търсене.png

ТахАн е правилно, според мен, за нашия правопис.

А иначе, си е турска дума и оригинално си звучи, като “ тЪХЪн”.Не знам търците как го пишат:))).

*******

По темата:

 

Отпуската е единственото време, когато се ококорваш сутрин, тоооочно в 6, без аларми и будилници.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Не знам къде да отперя един въпрос. И понеже може да ви се стори хумористичен, тук 🙂 Ще ми вземат ли шишенца миниатюри с уиски на проверката на летището? 50 мл са.

Връзка към коментар
1 minute ago, Bellaero said:

Не знам къде да отперя един въпрос. И понеже може да ви се стори хумористичен, тук 🙂 Ще ми вземат ли шишенца миниатюри с уиски на проверката на летището? 50 мл са.

Не, ако са в отделна прозрачна торбичка като всички течности и не надхвърлят литър. 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , aleksandrina каза:

Не, ако са в отделна прозрачна торбичка като всички течности и не надхвърлят литър. 

...и имаш само една торбичка, и торбичката може да се затвори, което не знам дали ще е възможно при 20 бултилченца 🙂 Но няколко със сигурност не ти е проблем. 

Връзка към коментар
1 minute ago, Rainy said:

...и имаш само една торбичка, и торбичката може да се затвори, което не знам дали ще е възможно при 20 бултилченца 🙂 Но няколко със сигурност не ти е проблем. 

Да, да- така е. То 4-5 неща и торбичката е пълна. 🙂 Опаковките заемат много място. 🙂 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 12 часа, Topfly каза:

10. Ако всички, даже лелите, приличат на Путин - това е Ван Ейк.

Да,  загадка е как Ван Ейк е прозрял  раждането на Путин! Почти всичките му портрети сякаш са на Путин от младите му години до зрялост!🤔

  • Смея се 4
Връзка към коментар
Преди 1 час, aleksandrina каза:

Да, да- така е. То 4-5 неща и торбичката е пълна. 🙂 Опаковките заемат много място. 🙂 

Абе, от пластмасовките с Бомбай сапфир събирам  повечко:)))))))

 

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • Oldkozel
    • aladinoplus
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.