Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

На 26.02.2020 г. в 10:36, AlexandraKo каза:

Еееее, щом е в ретрограден Меркурий, значииии е сигурно.

Не че знам, какво точно е " ретрограден Меркурий" , но ми звучи купешки и авторитетно.:party::party::party::party::sarcastic_hand:😪

https://www.nenovinite.com/ne/neuka/amerikancite-suzdadoha-tehnologiya-koyato-pravi-merkurij-retrograden-po-vsyako-vreme

 

Да видиш ти! 😄 

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар

***+18***

 

Всяка събота Поп Младен Христов вземал вана. Било ред на сестра Магдалена да я приготви. Преди това изслушвала указанията на игуменката, как трябва да се държи с голия Поп. На следващата сутрин двете си говорят за къпането:

 

-Сестро Магдалена, какво се случи вчера?

 

-Майко, игуменке, получих избавление!

 

-И как се случи това?

 

-Поп Младен влезе във ваната и ме помоли да му помогна. Хвана ме за ръката и я пъхна между краката си, като ми каза, че там Господ държи ключа от Рая!

 

-Така си и знаех! – промърморила игуменката.

 

Сестра Магдалена продължила:

 

-След това ми каза, че ако ключът пасне на моето катинарче, вратите на Рая ще бъдат вечно отворени за мен. И сложи ключа в катинарчето ми. Отначало ме болеше. Поп Младен каза, че пътят към избавлението е болезнен, но накрая Господ ще ме възнагради ,със сладострастни усещания. Така и стана! Майко игуменко, и това се случи….Господи, колко ми беше хубаво!

 

-Дърт мръсник! – ядосала се игуменката - А на мен ми каза, че между краката му е тръбата на архангел Гавраил, и ме кара 40- години да свиря на нея!!!

 

***************************************
 

 

 

Старият сиукски вожд Големия Страшен Бик умрял от старост. Наследил го неговия син Малкия Страшен Бик. Малкия Страшен Бик трябвало да се ожени. Той решил да открадне дъщерята на вожда на съседното племе Реещия се Кондор, Краче от Сърничка. Пратил той войни от племето, откраднали те Краче от Сърничка. Довели я при него. Шамана ги венчал. Станало време да консумират брака. Започнали консумацията и една седмица не излизали от типито, само от време на време им оставяли храна и вода отпред, и така една седмица. След една седмица непрекъснат секс Малкия Страшен Бик казал на Краче от Сърничка:

 

- Краче от Сърничка, сега няма да ме виждаш цяла седмица!

 

- Защо? - отвърнало най красивото момиче от околните племена.

- Да не би да отиваш на война с коварните Апачи, които крадат конете ни, и жънат царевицата ни?

 

- Не! - отвърнал Малкия Страшен Бик.

- Минавам ти отзад!

  • Харесвам 1
  • Смея се 11
Връзка към коментар
преди 7 часа, master_of_germs каза:

Ми тъй, ами, какво ще го чакат да ми се нагласява. Като ти трябв - хоп,с копчето:)))))))

А може ли, някой да ми обясни кому и за какво е тоз РМ. Съкратих го, че много дълго:))))

Да не би, нещо важно,  пък съм съм изпуснала, поради дебело невежество.:(((

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Понеже хуморът е в карантина в другата тема, тук ще пусна малко актуални новини  за коронавирус.

 

Сръбският президент Александър Вучич на официална пресконференция във връзка с коронавирус е казал, че като превантивна мярка той лично всеки ден ще пие аклкохол 🙂

 

 

Našalio se i rekao da je video kod Amerikanaca da tamo "gde stavite alkohol, tu koronavirus ne raste".

"Tako sam ja našao sebi izgovor da popijem koju čašicu više dnevno", našalio se Vučić.

https://www.alo.rs/vesti/politika/vucic-i-brnabic-izlaze-sa-informacijama-o-korona-virusu/291147/vest

 

Вучич обаче далече е бил задминат по хумор от д-р Владимир Несторович, който на същата пресконференция препоръчва изобщо да не взимаме на сериозно коронавирус и да не гледаме новини, Фейсбук и т.н.. На жените които по принцип са по защитени от коронавирус им препоръча да пътуват до Италия, защото е чул, че сега там има големи разпродажби. Видеото може да се види тук

 

На летището в Дебрецен в Унгария също са почнали да мерят температурата на пристигащите от Италия, като резултатът е бил следният:

 

koronavirus_debrecen

 

Резултат с изображение за „debreceni repülőtér koronavírus“

 

Ще ми е интересно @master_of_germs да коментира при такава телесна температура какво би трябвало да е състоянието на пътуващите? 🙂

 

 

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар
3 minutes ago, funny said:

Новина от последните минути!
В Франция 11 болни от корона вируса излекувани 11. В България от нито един болен излекувани 4 по здравна каса.

Това беше готино. Стана ми фаворит от всички вицове по вирусната тематика.

Връзка към коментар

Откакто се разбра,че българската ракия бори коронавируса,на КАТ са раздадени нови
дрегери-след 2 промила изписват "имунизиран"!

  • Харесвам 2
  • Смея се 11
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.