Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

1. ...... И понеже учителката в детската градина се развеждаше, децата вече два месеца рисуваха прасе! :biggrin:

 

 

2. Влезнал Индиана Джоунс У врачанска кръчма. Поогледал се и рекъл:

- Малиии ....... , те тАва е "Храмът на обречените". :biggrin:

 

 

Добър ден! :biggrin:

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Из истински оплаквания на туристи до агенцията “Томас Кук” :D 
* Лети се 9 часа от Ямайка до Англия. А американците летят само три часа до вкъщи. Това изглежда нечестно.
* Когато бяхме в Испания, имаше твърде много испанци там. На рецепцията говореха испански, храната беше испанска. Никой не ни каза, че там ще има толкова много чужденци.

* Плажът беше с твърде много пясък.
* Тези почивки на малките магазинчета в Пуерто Валартато следобед - често имах нужда да си купя нещо по време на “сиеста” и не можех. Тази “сиеста” трябва да бъде забранена!
* Въпреки че в брошурата се казва, че ще има напълно обзаведена кухня, нямаше резачка за яйца в чекмеджетата.
* Годеникът ми и аз поискахме единични легла в стаята. Но вместо това бяхме настанени в стая с голямо легло. Сега ние искаме да ни платите обезщетение за това, че аз съм бременна. Това нямаше да се случи, ако ни бяхте настанили в стая, каквато поискахме.

 

Старичко, но ФБ ме подсети и го поствам защото в ТозиФорум НИКОЙ не би написал нещо дори подобно. Е, докато не са ни налазили америкосите ;)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Из истински оплаквания на туристи до агенцията “Томас Кук” :D 

 

* Годеникът ми и аз поискахме единични легла в стаята. Но вместо това бяхме настанени в стая с голямо легло. Сега ние искаме да ни платите обезщетение за това, че аз съм бременна. Това нямаше да се случи, ако ни бяхте настанили в стая, каквато поискахме.

 

Старичко, но ФБ ме подсети и го поствам защото в ТозиФорум НИКОЙ не би написал нещо дори подобно. Е, докато не са ни налазили америкосите ;)

Oт друга страна, ако се разпространи, че Томас Кук са изплатили обещетение, може и ние да се пробваме  :P

Редактирано от Oshko
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Не мисля, че трябва да се притесняваме от това, че не се класирахме за европейското. Все пак и Аржентина не успяха, а имат  Меси. И Бразилия не успяха - с Неймар.

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Една журналистка я пратили да интервюира някакви овчари, свидетели на НЛО. Между другото станало дума че живеят сами в планината по 7-8 месеца без да виждат други хора. Журналистката ги попитала:
- А как издържате без жени толкова време?
Овчарите я наобиколили, а единият подхилквайки се казал:
- Ами казваме че сме видели НЛО, че да ни изпратят някоя журналистка.

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––

 

Мъж се кара на комшийско дете, накрая съвсем избеснява:
- Чуваш ли бе, да ти еба майката!
Майка му вика от кухнята:
- Да не излъжеш детето, ей!

–––––––––––––––––––––––––––––––

 

По време на спектакъла актьорът почувствал, че му се отлепва брадата и казал на партньорката си:
- Извини ме, скъпа, някой ме вика.
Той изтичал зад кулисите, но тъй като гримьорът го нямало там, актьорът свалил брадата си и вече без нея излязъл отново на сцената.
- Кой беше ? - попитала партньорката му.
- Бръснарят!

–––––––––––––––––––––––––––––––

Редактирано от georgiev
  • Харесвам 11
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Не мисля, че трябва да се притесняваме от това, че не се класирахме за европейското. Все пак и Аржентина не успяха, а имат  Меси. И Бразилия не успяха - с Неймар.

Както беше казал веднъж Пената за Копа Америка: "... то в момента нали се провежда Европейското на Южна Америка..."  :biggrin:

 

...........

 

post-139-0-97866600-1465747019.jpg

- Обажда се Бонд, Джеймс Бонд! 

- Бонд, откъде се обаждате? 

- От Кан, Тутракан!

 

 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Бях си забравил два билета за концерт на Веско Маринов на таблото на колата.
И нощес някакъв тъпанар ми е счупил предното стъкло и е оставил още четири ...

  • Харесвам 15
Връзка към коментар

Купила си Пена модерна пола, с две цепки. Вуте я пита:

- За к`во са тия цепки, ма?

- Уф, па и ти бе, Вуте, ми да ми се видАт прасенцата.

- Е, па, цЕпни още една цепка, та да ти се види и кочинката ...  

 

 

:biggrin:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :biggrin:  :lol:  

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Слушам си вчера сутринта радио и чувам следната реклама: "Искате да пътувате евтино?" Веднага се заслушвам, но чувам неочакваното продължение: "Купете си карта за градския транспорт..." :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.