Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения


В зоомагазин:
-Да въ питам, колко е пипигала ?
Продавача:
-1000 лева
-Въъъъй мноо скъпо, ва !
Папагала:
-Какво скъпо, бе ?! Аз говоря български по-добре от тебе !

 

 

 

 

 

 

9E80E906-D579-40C3-97D2-F5BB26E1F660.jpeg

 

90660B70-114C-415A-8DAA-5C006651510C.jpeg

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 14
Връзка към коментар
18 hours ago, samuraika said:

И от мен една истинска случка.

 

Тук училищата са затворени за месец и аз откачам с 3 броя дЕца в къщи. Седя и мрънкам, че ми се пътува. Мъжа ми и големия син се споглеждат и веднага правят план - да ме вържат с колан за фотьойла в хола за 8 часа, като ще ми донесат веднъж вода и студен сандвич. Според новите анти коронавирус мерки - няма да ми носят одеалце и възглавница.

И аз се надявам за една по дълга корона ваканция през която може да избягаме на някое екзотично място, но за сега вирусът се е заинатил и официлно не иска да ни посети 🙂

 

В случай, че останем вкъщи съм решил да си складирам много трайни хранителни продукти, но съм в дълбока дилема ориз от Китай или спагети от Италия е по добре да складирам срещу коронапаника в магазините? 🙂

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 12 часа, Topfly каза:

И аз се надявам за една по дълга корона ваканция през която може да избягаме на някое екзотично място, но за сега вирусът се е заинатил и официлно не иска да ни посети 🙂

 

В случай, че останем вкъщи съм решил да си складирам много трайни хранителни продукти, но съм в дълбока дилема ориз от Китай или спагети от Италия е по добре да складирам срещу коронапаника в магазините? 🙂

Винаги можеш да вземеш, за разнообразие само, Арборио от Италия и нудели от Китай...

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 14 часа, Topfly каза:

В случай, че останем вкъщи съм решил да си складирам много трайни хранителни продукти, но съм в дълбока дилема ориз от Китай или спагети от Италия е по добре да складирам срещу коронапаника в магазините? 

А някой готвил ли е макарони с ориз?

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар

Жена е на преглед...
- И кой взима важните решения у вас? - я пита лекаря.
- Ами как кой,мъжът ми естествено,нали той все пак е главата на семейството!Всичко важно той го решава,а аз само се занимавам с дреболиите...
- Дайте ми пример?
- Ами той решава най-глобалните неща,а аз се занимавам така да се каже-с ежедневието,с бита... един вид с подробностите...
- И по-конкретно?
- Ами по-конкретно... Аз например решавам кога и какво ще има за ядене,къде да излезем вечерта,къде ще ходим на почивка,къде да учат децата,къде да си купим къща,какъв да е интериора у дома...
- А какви са важните неща,които той решава?
- О,ами нали ви казах-той решава за глобалните неща... Дали подкрепяме разширяването на Европейския съюз... или дали сме за ядрено разоръжаване...

 

 

FA1D1437-80D6-4620-BF08-75AB5C892658.jpeg

  • Харесвам 4
  • Смея се 25
Връзка към коментар
На 3.03.2020 г. в 9:14, stanislavpp каза:

Жена е на преглед...
- И кой взима важните решения у вас? - я пита лекаря.
- Ами как кой,мъжът ми естествено,нали той все пак е главата на семейството!Всичко важно той го решава,а аз само се занимавам с дреболиите...
- Дайте ми пример?
- Ами той решава най-глобалните неща,а аз се занимавам така да се каже-с ежедневието,с бита... един вид с подробностите...
- И по-конкретно?
- Ами по-конкретно... Аз например решавам кога и какво ще има за ядене,къде да излезем вечерта,къде ще ходим на почивка,къде да учат децата,къде да си купим къща,какъв да е интериора у дома...
- А какви са важните неща,които той решава?
- О,ами нали ви казах-той решава за глобалните неща... Дали подкрепяме разширяването на Европейския съюз... или дали сме за ядрено разоръжаване...

FA1D1437-80D6-4620-BF08-75AB5C892658.jpeg

@Mary Не съм ти мъж - слава Богу 😄 - ама има разни съответствия в скромната ни групичка кой за какво отговаря 😄 

Връзка към коментар

На мен по едно време ми излизаха в реклами на Fendi и Salvatore Ferragamo едни с тигрови и подобни шарки

Ама няма да ги търся че после не мога да се отърва от тях

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Лондончани къртят с изобретателност! Вижте как се пазят от коронавируса в метрото СНИМКИ

Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/foto/londonchani-krtyat-s-izobretatelnost-vizhte-kak-se-pazyat-ot-koronavirusa-v-metroto-snimki_news730787.htmlhttps://blitz.bg/foto/londonchani-krtyat-s-izobretatelnost-vizhte-kak-se-pazyat-ot-koronavirusa-v-metroto-snimki_news730787.html

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Polina каза:

В Пловдив като прочетат “кликни тук” и клякат.

 

Абе, то, като виц, ама една рентгенова лаборантка ми разправя:

Колегата и, казва на пациентка : кукнИ тук, в смисъл да клекне. Пациентката рекла: “ ку-ку”.

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.