Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

преди 4 минути , AlexandraKo каза:

Абе, то, като виц, ама една рентгенова лаборантка ми разправя:

Колегата и, казва на пациентка : кукнИ тук, в смисъл да клекне. Пациентката рекла: “ ку-ку”.

 

Есе 😊

Връзка към коментар
преди 19 минути , AlexandraKo каза:

Абе, то, като виц, ама една рентгенова лаборантка ми разправя:

Колегата и, казва на пациентка : кукнИ тук, в смисъл да клекне. Пациентката рекла: “ ку-ку”.

 

Това си е типично странджански израз. Тук майтап няма. Не е виц. Навремето ловната дружинка на тъста ми тръгват на лов из дебрите странджански. Обаче единият ловджия домъкнал другар от шопландия 😆😲

Викачите и кучетата подгонват глигана към пусията, а там шопът се надигнал над храсталака, да гледа по-добре какво става. Прасето го вижда и свива встрани преди да е в обсега на пушките. Тоя, странджанеца, вика на шопа: "Кукни, бре!" 

И шопът се провикнал:"Ку-ку! Ку-ку!" 

Прасето, естествено, съвсем свило встрани у дерето и после и кучетата му изгубили следите. Та после тоя години наред го бъзикали:"Отде я найде тая шопска кукувица?!" 😲😁😷

  • Харесвам 2
  • Смея се 8
Връзка към коментар
Преди 1 час, Брани каза:

Междувременно в Лондон:

1.jpg.bc138eb830dd51ec6b2763eec676cbef.jpg2.jpg.d79e61d6001297b6a7af637cbbe0cdc7.jpg

Четох,че тук свършили маските в аптеките.Може вече с мотоциклетни шлемове ,дето са като скафандър да вземат да ходят.

Връзка към коментар
преди 53 минути , Goal & Boss каза:

Чунким тиси много убав с оная ми ти каска, дето си я нахлузил още от Episode IV! :ohmy:

Всъщност от Епизод III, и я нося по неволя - грозен съм.

  • Смея се 4
Връзка към коментар
1 hour ago, Childish said:

88103440_3590960244308311_26089705137913

Може ли да ми кажете какви са банкнотите?

 

4 minutes ago, Goal & Boss said:

Приличат на дървените (рубли).

5000r-1.jpg

Най- вероятно. Като гледам снимката е резната и е пишело 8 марта. 😉

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

FB_IMG_15834984723736797.jpg.9e70269ea1e53834565591969bc1caaa.jpg

CFU означава colony-forming units. 

Макар че това е по-скоро за другата тема, не толкова за хумористичната. 😉😷

За вируси важи подобна зависимост като за бактерии, просто не е лесно да се изследва 🤫🙄

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 9 часа, dimitrov6 каза:

Четох,че тук свършили маските в аптеките.Може вече с мотоциклетни шлемове ,дето са като скафандър да вземат да ходят.

Да, преди години в района на работата ми наистина имаше една жена на средна възраст, която всеки път когато излизаше си слагаше доста голяма мотоциклетна каска с пуснато отпред стъкло,/вероятно за да не се зарази от нещо/. Ние първоначално мислехме, че живее в района и си е паркирала някъде мотора, но после разбрахме, че живее в друго измерение. 

  • Харесвам 2
  • Шок 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 32 минути , stanislavpp каза:

От форума на бг мама:

На един мой съсед безжичната мрежа се казва „22 см“.
– Как да разбера от кой апартамент е??? 🤔

 

 

 

42CC34D2-81D8-4B6D-B87A-3C935E48A89A.jpeg

Преди няколко години спах в хостел,не помня в Белград или Ниш и видях имената на  безжичните мрежи наоколо на екрана на телефона ми.Имаше направо вулгарни и цинични имена.В България такова нещо не съм виждал.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, stanislavpp каза:

82B7284F-F095-49E5-B7D2-5EB8F7623CF4.jpeg

84C723D7-897D-4A04-8BD7-775575039262.jpeg

Това ми напомня на следния виц:
Много тежко раждане, мъжът кръстосва пространството пред родилното цяла нощ, много е напрегнат, изнервен, чупи пръсти от притеснение. Излиза докторът и казва, че детето се е родило. Бащата го пита за пола му. Момиче е. Мъжът с успокоение казва "Ох, слава богу, няма да изживее тези мъки" 😄 

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.