Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

Screenshot_6.png.693cf19d21ed2329d224147eea489be9.png

 

Хахаха нямаше как да не проверя какво е съкращението на "турското БДЖ" - (TCDD), ама ми стана интересно същото за междугалактическото БДЖ? Оставям ти да ни кажеш Лорд @Брани! :lol:

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар

Новата дума за пътуването по време на коронавирус като например принудително оставане на приятни места, ски, докато работодателите са разпуснали служители да работят от къщи и т.н.: corona-cation 

🙂

Връзка към коментар
преди 9 минути , stanislavpp каза:

E026C970-81B9-4F91-BE02-19F31DD5CF40.jpeg

 

 

203E5937-4C08-4AA3-921C-5E44B88C5FD5.jpeg
 

 

Абе теб ти е смешно, ама... да не ти дойде до главата! Истински случай:

В детската градина госпожата на нашия синковец (той вече втора или трета година там) иска да ме види. Вашият син днес каза едни неща... Неудобно ми е да ги повторя пред Вас. Жената е много възпитана и изтънчена, а аз пък живо се интересувам какво точно е казал, за да взема адекватни мерки. Така ли? Отивам при другата госпожа, тя е от Видин 😛 : Какви ги е говорил нашичкият днес?? А, той ли, ами, идва при нас, носи една тубичка от лепило и казва: госпожо, това лепило се е преебало!

:grin:

За щастие нямаше рецидив. Аз уж се въздържам да говоря пред него така, ама от време на време ме чува, то някой път няма как. Май го прихванах от моите съквартиранти в Студентски град, и двамата от Видин :grin:

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 46 минути , Goal & Boss каза:

Абе теб ти е смешно, ама... да не ти дойде до главата! Истински случай:

В детската градина госпожата на нашия синковец :grin:

...и мойта история така започва, само дето синковеца не е мой, а на приятелка.

Та прибира се от градина и на въпроса "какво ядохте днес?" детето отговаря :

"Ако ти кажа, ще трябва да кажа една мръсна дума..."

Приятелката ми място не може да си намери - какви са тия "мръсни думи" дето ги ядат децата на обяд в детската градина!?!

 

"...гъз боб..." отговаря видимо смутеното дете.

  • Харесвам 3
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 33 минути , iaia_mama каза:

Светът се обърка... И като се замисли човек - всичко е почнало от едно обикновено "Ааап..чихуу" - там, някъде в Ухан...

По-скоро с нещо от рода"Деца,с ориз ли искате да сготвя прилепите или с картофи?"

  • Харесвам 2
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 16 часа, boogy83 каза:

Screenshot_6.png.693cf19d21ed2329d224147eea489be9.png

 

Хахаха нямаше как да не проверя какво е съкращението на "турското БДЖ" - (TCDD), ама ми стана интересно същото за междугалактическото БДЖ? Оставям ти да ни кажеш Лорд @Брани! :lol:

Имаше много транспортни услуги (в рамките на Галактиката, все още не сме пращали експедиции до други галактики, освен, разбира се, моето досаждане във вашата), но когато с моя приятел Императора сформирахме Империята, решихме временно да ги ограничим заради военновременната обстановка и в името на мира, реда и стабилността, разбира се. И вече 30на години сме така ... Ако човек иска да "види свят" (технически погледнато, "да види много светове"), най-добре е да постъпи в имперския флот - ние доста обикаляме ...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 57 минути , iaia_mama каза:

Светът се обърка... И като се замисли човек - всичко е почнало от едно обикновено "Ааап..чихуу" - там, някъде в Ухан...

В доста по-общ смисъл

Цитат

Нима не е истина, че едно време на мъртвата тогава планета е кацнал кораб с вашия флаг? Че поради авария на хладилниците част от хранителните му запаси са били развалени? Нима не е истина, че на този кораб са летели двама вакуумници, зачеркнати по-късно от всички регистри заради машинациите им с ресняците, и че тези мошеници, тези безпътни млечни безобразници са се наричали Бан и Пуг? Нима не е истина, че пияните Бан и Пуг не само замърсили беззащитната пустинна планета, ами им се прищяло и да аранжират на нея по престъпен и наказуем начин биологична еволюция, каквато светът дотогава не бил виждал? Нима не е истина, че тези двама тараканци съзнателно и предумишлено решили да превърнат Земята в люпилня на кошмарни чудовища, в космически цирк, в паноптикум, в музей на ужасяващи експонати, които след време да станат посмешище за най-далечните мъглявини?!! Нима не е истина, че онези двама негодници, лишени от всякакво чувство за приличие и морални задръжки, са излели върху скалите на мъртвата Земя шест бъчви гранясало желатиново лепило и два бидона с развалена албуминова паста; че към тази каша са добавили ферментирала рибоза, пентоза и левулоза; и сякаш тези пакости не били достатъчни, та те полели всичко с три големи лейки разтвор от плесенясали аминокиселини, след което разбъркали получената смес с лопатка за въглища, изкривена наляво, и с ръжен, също извит в тази страна, поради което всички белтъчини на бъдещите земни същества станали ЛЕВО-посочни?! Нима накрая не е истина, че Пуг, който по онова време страдал от силна хрема, подкокоросван от Бан, комуто пък било трудно да запази равновесие следствие злоупотребата със спиртни напитки, съвсем умишлено се изкихал в плазмения зародиш, заразявайки го със злокачествени вируси, като същевременно хихикал, че така вдъхва „божествен дух“ в нещастната еволюционна подкваса?! Нима не е истина, че онази левопосочност и злокачественост после са преминали във всички земни организми и се срещат у тях и до днес, от което нещастните представители на расата Artefactum Abhorrens нарекли себе си Homo sapiens, сигурен съм, единствено от простодушна наивност страдат?

Станислав Лем

  • Шок 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 6 минути , Аzia каза:

За геймъри, но може да се пригоди и за карантинирани човеци.

https://www.designboom.com/design/the-ultimate-gaming-bed-bauhutte-03-11-2020/?fbclid=IwAR0c7UJdzcKA-KCQNGDxLkZOj_MFCjrWJGvCX_0pzN7VajJIki3boE9RmgE

 

Пак оттам, за магеланци: https://www.designboom.com/shop/design/airframe-james-kim/

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Goal & Boss каза:

 

Пак оттам, за магеланци: https://www.designboom.com/shop/design/airframe-james-kim/

Ми ако световната тенденция се запази, ще почнем да си поръчваме такива

Че ще има абстиненция...

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 1 минута , neuromancer каза:

Ми ако световната тенденция се запази, ще почнем да си поръваме такива

Че ще има абстиненция...

Баш! Хем че са и в промоция в момента.

Връзка към коментар

Една баба влиза в смесения магазин на центъра:
- Момиче, дай ми едни лилякови гащи като за мен.
Момичето зад щанда ѝ подава едни лилави.
- Не, не такива! Лилякови искам.
Момичето я пробва с по-розови и с по-сини... Ама бабата - не, та не!
- Ами няма други, бабо. Останаха само тия белите.
- А така! Тия искам. Ти бел лиляк не си ли видела?

  • Харесвам 1
  • Смея се 16
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.