Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

И аз вчера ходих на пазар, един идва и гледа опашката....вика: аз само да попитам нещо...влезна и след 5 минути излезе с 2 колички брашно. Не било за него....за жена му да се учела да меси хляб..... :lol:

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
  • Замислям се 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , boogy83 каза:

И аз вчера ходих на пазар, един идва и гледа опашката....вика: аз само да попитам нещо...влезна и след 5 минути излезе с 2 колички брашно. Не било за него....за жена му да се учела да меси хляб..... :lol:

@Костов ??

  • Шок 1
  • Смея се 9
Връзка към коментар
Преди 1 час, stanislavpp каза:

Направи мусака да ти олекне 😉

Значиии...

Прекарах три дни в аграрна карантина на село. Ютията никога няма да е моят инструмент, ама виж, ножицата за кастрене на клони е съвсем друга работа 😉. Прави силно впечатление, обаче, че по земите добруджански навсякъде е заредено с Тоалетна Хартия... Явно неслучайно регистрационните номера на автомобилите са ТХ, по името на таз скъпоценна стока... "Трафиканти и Хитреци"- помисли си Щирлиц. 😆😁😷

Оформих подъл план -писах по пътешественичките фейсбук-групи, че мога да напълня цялото спално купе във влака с тоалетна хартия... Викам, ще излезе далавера 😋😎😷😁 Тия 'ора си мислят, че майтап си правя 😲😋 и не ме отразиха...

Е, затова сега във влака нося мусака вместо тоалетна хартия 😉😎 Понеже при мобилизация всяка мусака ще е нужна... А за тоалетната хартия, амиии... Имаше един стар лаф... "Сереш в ботуша на бойния си другар и нямаш време да се извиниш... Ама няма как, война е!"... Тъй де - пандемия. 😬

 

  • Харесвам 2
  • Смея се 9
Връзка към коментар
преди 28 минути , master_of_germs каза:

регистрационните номера на автомобилите са ТХ, по името на таз скъпоценна стока... "Трафиканти и Хитреци"- помисли си Щирлиц. 😆😁😷

Всички знаем, че ТХ е Техеран 😉 

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, Goal & Boss каза:

Аз бях. Но явно не са разбрали за какво го вземам. 

Пък да знаете колко неудобно ми стана на касата. Всички напълнили количките с тоалетна хартия, а аз с брашно. И то не една количка, а две. Хората ме гледаха, като извънземно. Даже чух да си шушукат - " Този не е добре". Пък касиерката, с такова съжаление ме гледаше, милата ... Ох, добре, че е тази карантина та дано ме забравят в Кауфланд.

  • Харесвам 2
  • Смея се 6
Връзка към коментар

Вуте:

”Начии, я такава паника не помна, от времето, кога у наше село се разбра, че Спаска има трипер...”

 

********

 

Не е зле, след новините, да пускат по нЕкой филм на ужасите, че да се отпуснат нервите на зрителите.

 

********

  • Харесвам 3
  • Смея се 12
Връзка към коментар
преди 57 минути , Аzia каза:

 Охх, ни моа😂затворихме се, изолирахме се, ся и по гащи не можем да 

FB_IMG_1584354212399.jpg

Защо пък да не може? Даже ако попаднеш на урок за човешкото тяло, може и за манекен да те ползват. 😂😂😂

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   3 магеланци

    • Мрън
    • Martin
    • master_of_germs
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.