Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

Статус на един познат от ФБ:

******* (името на дъщеричката му) е болна и се гледаме. Яде череши. Много узрели черни хрущялки. Ако влезе полиция или ще ме арестуват, или директно ще ме застрелят, защото ще решат, че сме я заклали. 

:biggrin:

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Ако УЕФА изхвърли Русия от надпреварата, Гриша Ганчев е готов да купи лиценза им и ЦСКА да продължи на тяхно място.

Ако пък това не се случи, Гриша Ганчев бил готов да преименува отбора Етрополитекс-ЦСКА-Микре на Реал Мадрид и така да подсигури  участие в Шампионската лига   :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Ей, голям страх ви тресе от известно време! Споко, има време до началото на вътрешното първенство. Преди това е време за поредното географско откритие на футболната карта на Европа, Азия, а скоро и на други континенти... :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Ей, голям страх ви тресе от известно време! Споко, има време до началото на вътрешното първенство. 

Не знам за кого/какво говориш  :P , но аз към тази жалка пародия, наречена вътрешно първенство, отдавна не проявявам абсолютно никакъв интерес  ;) 

Сега, ако за някой участието в тази пародия е някаква висша заветна цел, чието постигане оправдава всякакви средства, включително погазването на правилата и законите, това е друг въпрос.  :biggrin:  :P

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Ще трябва да отворим нова тема, за да ти докажа, че в конкретния казус няма нито заобикаляне - нито нарушаване на правилата

Няма как да ми докажеш нещо недоказуемо и ти сам добре го знаеш   :biggrin:

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

Няма как да ми докажеш нещо недоказуемо и ти сам добре го знаеш   :biggrin:

 

Защо? Съвсем елементарно е и дори не изисква специални знания. Отделяш спортното (клуб, емблема, успехи) от неспортното (търговско дружество) и нещата стават кристално ясни. Второто променя фирмата (наименованието) и премества своето седалище, при спазване на нормите посочени в ТЗ, а в последствие чрез правна сделка изкупува от първото несъстоятелно дружество само спортния актив. До края на годината процесите ще приключат, имай малко търпение...

Редактирано от Duke
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Отделяш спортното (клуб, емблема, успехи) от неспортното (търговско дружество) и нещата стават кристално ясни. 

Отделяш главата от тялото и нещата стават кристално ясни  - получава се летален изход   :(  - колкото и да се опитваш да присадиш друга глава към тялото, или друго тяло към главата, или някакви други франкенщайнски номера.  :biggrin:

 

имай малко търпение

 

споменах ли, че нямам никакъв интерес към пародията  ;) , следователно нямам нужда от търпение за нищо свързано с нея   :)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Добре де, горе-долу схемата е ясна. Само не разбрах как ще се изкупи спортният актив? И как ще се отдели той от неспортната част? Примерно шампионските купи ще струват 1 милион, купите на България половин милион и т.н.? И ще има ли друг ЦСКА в б или в група? Примерът с различните имена на Левски в случая е неудачен, защото по същото време не е имало друг Левски.

Връзка към коментар

Добре де, горе-долу схемата е ясна. Само не разбрах как ще се изкупи спортният актив? И как ще се отдели той от неспортната част? Примерно шампионските купи ще струват 1 милион, купите на България половин милион и т.н.? И ще има ли друг ЦСКА в б или в група? Примерът с различните имена на Левски в случая е неудачен, защото по същото време не е имало друг Левски.

 

Купите и титлите са държавни! Тях няма кой да купи. Успехите, традициите и статистиката не се купуват. Купува се обаче емблемата. Останалото се припознава по различен начин, като например: ползване на същия стадион, игра със същите клубни цветове и емблема, пълнене на стадиона от същата публика, посещение на същия музей и т.н. Няма да има друг ЦСКА. В момента, в който сегашното дружество бъде обявено в несъстоятелност, същото прекратява търговска и всякаква друга дейност. Дотогава пък има забрана за картотекиране на играчи, а на щат не се води нито един към днешна дата. Освен играчи, съгласно нормативните актове на БФС, се изисква да разполагаш и с административен персонал и база. Нито едното, нито другото е налично. Договорът с министерството относно ползване на стадиона отдавна трябваше да бъде прекратен поради неизпълнение на поети ангажименти от едната страна. Дори и това да не се случи, както казах, въпрос на време е търговското дружество да бъде обявено в несъстоятелност и да спре да функционира. Драма няма. Същото се случи с Ботев Пд преди десетина години, както и с Берое. Истерията е обяснима. ЦСКА не е просто фактор във футболния живот в страната, а нещо много повече... ;)

 

П.П.: Упс, забравих да отговоря на последното изречение. А дали е така? Освен пак да погледнеш картинката, която постнах за Фичо... :P

Редактирано от Duke
Връзка към коментар

Ако пък това не се случи, Гриша Ганчев бил готов да преименува отбора Етрополитекс-ЦСКА-Микре на Реал Мадрид и така да подсигури  участие в Шампионската лига   :biggrin:

 

Автентичният ЦСКА става ФК Лупи

...в дневния ред основната точка е: "Наименованието на ПФК ЦСКА АД се изменя от "Професионален футболен клуб ЦСКА" на "ФК Лупи АД".

 

http://donbalon.eu/news258496.html

Връзка към коментар

Автентичният ЦСКА става ФК Лупи

...в дневния ред основната точка е: "Наименованието на ПФК ЦСКА АД се изменя от "Професионален футболен клуб ЦСКА" на "ФК Лупи АД".

 

http://donbalon.eu/news258496.html

Да, добре замислен ПР ход, с много лоша реализация...

Връзка към коментар

Моля да върнем темата на вицовете. Наистина, хумор е много точно заглавие на дискусия за българския футбол като цяло, но пък хич не е смешно :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Алф: 20 cool цитата

profile-1_1416662874.png

 

 
1_1466070448.jpg
Снимки: wallpapercave.com

Гордън Шамуей е дребен извънземен, който получава прякора Алф (от английски: A.L.F. (Alien Life Form - извънземна форма на живот). Той е роден на 28 октомври 1756 г. в долната източна част на планетата Мелмак, която се намира на шест парсека (близо 20 светлинни години) разстояние от звездния свръхкуп Хидра-Кентавър и има зелено небе, синя трева и лилаво слънце.

HighViewArt.com добра 20 незабравими цитата от симпатичния пакостник Алф:

1. "Колата мърка като котенце, което ме подсеща, че съм гладен."

2. "Писна ми да звъни по всяко време! Като хемороид, който върти телефони."

3. "Знаеш ли какво става, когато разтърсиш живота за ревера? Пада пърхот - това става!"

4. "Няма го вече! Гушна прасковите!"

5. "Ако обичаш нещо, пусни го на свобода. Ако го сгази кола, значи не ти трябва."

6. "Който ходи под хорските легла, чува някои неща."

7. "Сандвич с хляб — две филии хляб и една по средата."

8. "Любимата ми храна е от всичко по много."

9. "Много съм взел да забравям напоследък. Трябва да си вържа конец на пръста... Я, аз съм си вързал... И за него съм забравил!"

10. "Какво е това - бележка: "Алф, не яж това!" Та аз не ям хартия!"

11. "Седях си тихо и спокойно и изведнъж огладнях! Останалото ми е като в мъгла…"

12. "Хайде първо да хапнем, а после да проявяваме дружелюбие?"

13. "Зеленчуците не са храна, зеленчуците са това, което се яде с храната."

14. "Лин, послушай старите, остави изкуството и действай по план. Първа точка – хвани се за първия попаднал ти богаташ!"

15. "Не мога да ви разбера вас - хората! Ако обичате някого, се страхувате да му го кажете, а ако разберете, че и вие не сте му безразличен, ревете за загубеното време… Ами ако утре планетата ви се взриви?"

16. "Извинявай, Кейт, не знаех, че се къпеш гола!"

17. Алф е постъпил в манастир.

Алф: Казаха ми изискванията: мързел, алчност, лакомия...

Уили: Това са седемте смъртни гряха.

Алф: Уили, всички знаят, че седемте смъртни гряха живеят в гората със Снежанка...

18. Уили: Ти ползваш моята четка за зъби?

Алф: Зелената е твоята, нали?

Уили: Вече не е!

19. Уили: Някои хора са толкова заслепени от жаждата за пари, че загубват моралните си стойности и правят неща, които не би трябвало да вършат.

Алф: Е, добре, това обяснява "Ловци на духове II".

20. Тревор Ачмонек: Хей, Танер, познайте кой е!

Алф: Аз ще се опитам. Смахнатият ни съсед.

По материали от "Уницитат".

2_1466070469.jpg
Редактирано от traveler
  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Мъж и жена били на разходка в гората, когато съзряли кладенец, на който пишело: "Кладенец на желанията". Любопитната жена се надвесила над него, за да види какво има там и не щеш ли, паднала в него.
А мъжът си помислил: „Бреей, много бързо изпълнява желанията тоя кладенец!"...

_________________________________________________________

 

Прибира се мъж вкъщи, а жена му мие пода. Дупето й вирнато нагоре. Без да мисли, отива, гепва я за гъза, вдигнал й полата, свалил си гащите и действа. Свършил си работата, а жена му се обръща и казва:
- Същия простак си като колегите от работата.

_______________________________________

 

Сутринта влязох в асансьора заедно с жена, със страхотни цици.
Загледах ги втренчено, а след няколко секунди тя каза:
"Няма ли най - после да натиснете".



И тук нещата се объркаха...

_______________________________

Редактирано от georgiev
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

13413000_1170969992955258_76260127625365

 

13406917_815321341938077_219443459151979

 

И малко хумор от Ивайло Кортезов:

0000208791-article2.jpg

 

13445620_10206729472866137_7647143038871

 

Любов ли бе да го опишеш:

giphy.gif

 

post-51-0-52920600-1466133696.jpg

 

18+

 

post-51-0-46381800-1466133695.jpg

 

- Защо плачеш?
- Режа лук!
- Абе, вие вегетарианците съвсем изтрещехте, бе!

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
Минава обратен покрай строеж, работниците му викат:

- Здравей, педал!

- Здравейте, мръсни вонящи бачкатори!

На следващия ден минава пак покрай същия строеж, а работниците му викат:

- Здравей, гей!

- Здравейте, господа архитекти!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.