Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

преди 56 минути , funny каза:

Ефектът на пеперудата 2020:
Един китаец изяжда полужив прилеп в Ухан, заради което 4 месеца по-късно в София свършва тоалетната хартия.

Абе, софиянцииииии, защо давате грешен тон за песен? Или сте се по****и от страх.
Отивам днес в Лекси-то, не мож се размина, от тоалетна хартия. Запасили са се, с едни камари, до тавана чааааак. Направих собствено социологическо проучване: повисях на касата, да видя, какво се купува.

За десетина минути:

 

4 бр.Тумбички по 5 кила Мерло от Карнобат

1 шише някаква ракия, не видях марката

2 кила свинско

Десетина марули

Няколко торбички с портокали

Половин кило кафе

Десетина кофички мляко

Три кофички сметана

2 пакета салфетки

2 дезодоранта за тоалетна

1 кило лимони

И никаква тоалетна хартия.

Магазинът си е пълен, нищо не липсва.

Извод - ние у Филибето, няма да умрем ни от глад, ни от страх:)))))

 

 

 

  • Харесвам 2
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 3 часа, mirosn каза:

Всеки се оплаква,че му е скучно в къщи,ама как никой не се похвали,че си е измил прозорците от скука.

А не

Вчера се скарахме с малкият ми син кой да измие чиниите, всеки искаше за него си това развлечение...

  • Харесвам 1
  • Смея се 10
Връзка към коментар
преди 59 минути , Tim каза:

А не

Вчера се скарахме с малкият ми син кой да измие чиниите, всеки искаше за него си това развлечение...

Аз съм си наумила, за да няма караници и скука, да връча на детето една ножичка за нокти и да го пратя в градината отзад да подрязва тревата... Само малко да поизсъхне, че да може да се въргаля на свобода. Обмислям също да усложня задачата, като включим поне чипровски шарки, а ако напредне много - карта на света.

  • Харесвам 2
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • Oldkozel
    • aladinoplus
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.