Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

преди 3 часа, Goal & Boss каза:

Колеги, някой ще ми съдейства ли да си извадя виза за Добрич, че в понеделник имам път натам?

Нямаш грижи. Там поне е заредено с тоалетна хартия 🙂 

 

А за "Македонскиот вирус од Прилеп" ми е баш нервно да го обjaснам да сите другарчиня, дека не е ова дезинформациja, а зафркаванье и се шаламе. 😄 

 

"Прилеп" на бугарски се вика "лилjaк" на македонски. Си имам еден колега од Прилеп и он го знае ова; кога му се jaвам по телефон, му викам: "Еj, Батман, како, си бре, лилjak прилепски". Он го знаe, ама сите други стварно се лути, кога ке им кажам дека е од Прилеп вирусот 😄 

 

  • Харесвам 2
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Малко лично творчество, измислено днес в лабораторията в паузата между два PCR-a... Ама е гавър-версия, затова ще го публикувам тук, а не в темата "ПОЕЗИЯ" 😄 

 

Алкохолът ни свързва, перхидрол ни дели.
Малко тъжна е тази наша обич, нали?
Аз през маската кашлям; ти отсреща мълчиш
И не мога да видя, кихаш или сумтиш.


Ако ти заговориш, аз не мога така,
С ръкавици да стопля твойта малка ръка.
Как изгрява, не виждам, върху устните смях
И усещам как плъзва от короната страх.


Ти, ти, ти,

Ти, ти, ти,

Ти, ти, ти, моя любов.
Ти, ти, ти,
Ти, ти, ти,
Ти, ти, ти - вирусе нов!


Ти ще дойдеш тук аз зная;
Нещо в мене днес боли!
Най-далечно разстояние
Е туй, което ни дели. 😷................................................😷 

  • Харесвам 10
  • Браво 9
  • Смея се 10
Връзка към коментар
преди 58 минути , Zaro каза:

От коя страна?

Нали съм написал - "срещу". Значи от другата страна.:biggrin: 

---------------------

Сериозно. Аз май наистина съм много тъп. Не разбирам защо едно куче има по-голяма необходимост да се разходи в парка от едно дете.

  • Харесвам 10
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

@ven62 защото не следят новините 🙂

 

Coronavirus: Hong Kong confirms a second dog is infected

The German shepherd owned by a Covid-19 patient is in quarantine, along with another dog from the same home

It is ‘very likely’ the two positive canine cases are examples of human-to-animal transmission, says virologist

 

https://amp.scmp.com/news/hong-kong/health-environment/article/3075993/coronavirus-hong-kong-confirms-second-dog

  • Харесвам 2
  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , Coo каза:

@ven62 защото не следят новините 🙂

 

Coronavirus: Hong Kong confirms a second dog is infected

The German shepherd owned by a Covid-19 patient is in quarantine, along with another dog from the same home

It is ‘very likely’ the two positive canine cases are examples of human-to-animal transmission, says virologist

 

https://amp.scmp.com/news/hong-kong/health-environment/article/3075993/coronavirus-hong-kong-confirms-second-dog

Не е това. Или поне аз нямам това предвид.

Нали и кучетата и малките деца не се разхождат самички.

Още по-просто:

Излизам сам в парка - Не може

Излизам с кучето си или с хамстера си - Може.

Ъъъъ!?

  • Харесвам 2
  • Замислям се 2
Връзка към коментар

Ден шести от карантината-Намерих в къщи една тетрадка от пети клас и си написах домашното,което не бях направил тогава.Даже и оценка си поставих.

*********
Тръгнах до супермаркета да купя гел дезинфектант и се върнах с бутилка Джони Уокър-цената им беше същата.

*********
Ако по време на карантината си с жената,това не е карантина ,а домашен арест.


 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 11
Връзка към коментар
преди 7 часа, ven62 каза:

Не е това. Или поне аз нямам това предвид.

Нали и кучетата и малките деца не се разхождат самички.

Още по-просто:

Излизам сам в парка - Не може

Излизам с кучето си или с хамстера си - Може.

Ъъъъ!?

Да ти кажа, не съм го чула Генералът, да вика, че може да си разхождаш Кучо или Хами:)))))))))))))

Само им е до домашните любимци, в тоя зор.

Връзка към коментар

 

" У хорошей бабьi мужик накормлен, напоен, сексом наделëн и спит, а сама баба в Интернете!" 

 

 "- Добро утро се пожелава, когато часовникът показва 11ч, календарът показва лято, а през прозореца се вижда Океана."  🙂

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Давам под наем куче за разхождане! При слънчево време 1 час 30 лева, 2 часа 50 лева. При дъждовно време 1 час 20 лева, а два часа 30 лева. При належаща нужда на същото място могат да се наемат морски свинчета, костенурки и т,н. за разхождане.

 

Човек с куче в парка може, но сам – не

https://www.plovdiv-press.bg/2020/03/21/човек-с-куче-в-парка-може-но-сам-не/

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
1 hour ago, dimitrov6 said:

Вместо Магеланци да се наричаме Карантинци.

Сега едни приятели организират виртуална кръчма. Вечерта всеки ще си пие сам вкъщи и ще си говорим по вайбер 🙂 Като се напием няма да е проблем как ще се приберем вкъщи 😄

  • Харесвам 3
  • Браво 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 16 часа, ven62 каза:

Сериозно. Аз май наистина съм много тъп. Не разбирам защо едно куче има по-голяма необходимост да се разходи в парка от едно дете.

Ако трябва да перефразирам вица: 

"Милиционери, сър"

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
16 hours ago, ven62 said:

Сериозно. Аз май наистина съм много тъп. Не разбирам защо едно куче има по-голяма необходимост да се разходи в парка от едно дете.

Сори, че ще съм малко офф, но като баща на малки деца и собственик на куче подкрепям решението. Децата общуват с други деца, пипат катерушки, копчета в асансьора, слагат си ръцете в устата и т.н. Като цяло се държат много по рисково от едно куче.

  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.