Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

преди 6 часа, logist13 каза:

Май няма по-подходяща тема за пускане на тази нова заповед:

 

https://www.mh.government.bg/media/filer_public/2020/03/25/rd-01-149_ot_25032020.pdf

 

Хубаво е, че спират камионите от Доминиканска република, Перу, Колумбия, Канада, Шри Ланка и др. минаващи през България на път за Турция. 

Някак не мога да разбера защо трафика на камиони от Бора Бора са го оставили свободно да преминава към Турция значи ...:nea:

  • Харесвам 2
  • Шок 1
  • Смея се 9
Връзка към коментар
преди 7 часа, funny каза:

Някак не мога да разбера защо трафика на камиони от Бора Бора са го оставили свободно да преминава към Турция значи ...:nea:

Ееее, как що?
Ми, пак има наши и ваши:))))))):girl_cray2:😉

 

 

А пъъъък, вчера на опашката в 8,30 пред магазина , ми направиха забележка, че било, само за хора, над 60 години:)))))))

Засрамено си тръгнах, някак си, ме беше срам да си извадя личната карта и да доказвам, коооолко е до 102...

  • Харесвам 4
  • Браво 5
  • Смея се 3
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 15 минути , Topfly каза:

Още една седмица карантина, и маската ще ми стане малка!

То да е само маската... Май всички ще трябва да обновяваме гардедоба след карантината 🙂 

преди 4 часа, AlexandraKo каза:

А пъъъък, вчера на опашката в 8,30 пред магазина , ми направиха забележка, че било, само за хора, над 60 години:)))))))

Засрамено си тръгнах, някак си, ме беше срам да си извадя личната карта и да доказвам, коооолко е до 102...

Това не е било забележка, а комплимент 🙂

 

По темата:

 

Ако не носите маска и имате само 2 ролки тоалетна хартия у вас значи сте от Съпротивата!

  • Харесвам 3
  • Смея се 7
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 23 минути , Ognyan каза:

FB_IMG_1585216956443.jpg

 

преди 15 минути , Zaro каза:

В контекста на COVID-19, кодовете TDK60 и BASF90 звучат като някакви зловещи вируси от миналото 😄

Я какво си намерих забравено в едно шкафче... Чисто ново неразпечатвано копие на опасния вирус UX-PRO!

20200326_122235.jpg

  • Харесвам 6
  • Браво 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
Мирослав Василев

Взето от Фейсбук

 

Не успях да си взема багажа от аерогарата и отидох на гишето за изгубен багаж. Служителката, която беше там, ми се усмихна и каза да не се безпокоя - тя имала голям опит и проблемът щял да бъде бързо решен.
- За начало ми кажете, - попита служителката, - вашия самолет вече кацна ли? 

  • Харесвам 1
  • Смея се 12
Връзка към коментар
преди 15 минути , Георги Матеев каза:

Който твърди, че един човек не може да промени света, явно не е ял недоопечен прилеп.

Като си помисля, че ядох...

ама опечен изглежда

F36CF0A6-1496-4BB8-AEBD-10B8D8DF9E66.jpeg

  • Харесвам 2
  • Шок 8
  • Смея се 1
  • Замислям се 2
Връзка към коментар

Без майтап,сега получих това писмо в спама

 

 

Здравейте!

Аз съм хакер, който има достъп до вашата операционна система.
Това означава, че имам пълен достъп до вашия акаунт.
Гледам те вече няколко месеца.

Факт е, че сте били заразени със злонамерен софтуер чрез сайт за възрастни, който сте посетили.

Ако не сте запознати с това, ще ви обясня.
Троянски кон ми предоставя пълен достъп и контрол над компютър или друго устройство.
Това означава, че мога да видя всичко на екрана ви, да включа камерата и микрофона, но вие не знаете за това.

Имам достъп и до всичките ви контакти и цялата ви кореспонденция.

Направих видео, което показва как се задоволявате в лявата половина на екрана, а в дясната половина виждате видеото, което сте гледали.
С едно щракване на мишката мога да изпратя това видео до всички ваши имейли и контакти в социалните мрежи. Мога също да публикувам достъп до цялата ви електронна поща и съобщения, които използвате.

Ако искате да предотвратите това, прехвърлете сумата от (1100 лв.) На моя биткойн адрес (ако не знаете как да направите това, пишете на Google: Купете биткойн).

Моите биткойн адреси (BTC портфейли) са: 1KSJxQztHn7AS3mT4kHvCarXzrCwUuUWXs

След получаване на плащането, ще изтрия видеоклипа и никога повече няма да ме чуете.
Давам ви 72 часа да платите.
Имам известие за четене на това писмо и таймерът ще работи, когато видите това писмо.

Подаването на жалба някъде няма смисъл, тъй като този имейл не може да бъде проследяван като моя биткойн адрес.
Не правя грешки.

Ако открия, че сте споделили това съобщение с някой друг, видеоклипът ще бъде незабавно разпространен.

На Ваше разположение!

 

  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 10 минути , dimitrov6 каза:

Ако открия, че сте споделили това съобщение с някой друг, видеоклипът ще бъде незабавно разпространен.

Понеже вече сподели това съобщение ... къде да чакаме клипа? :grin:

преди 3 часа, Oshko каза:

Като си помисля, че ядох...

 

F36CF0A6-1496-4BB8-AEBD-10B8D8DF9E66.jpeg

Ошко, къде беше това? 

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 26 минути , dimitrov6 каза:

Направих видео, което показва как се задоволявате

 

преди 27 минути , dimitrov6 каза:

Гледам те вече няколко месеца.

Тоя не е хакер,а обикновен извратеняк!

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 39 минути , dimitrov6 каза:

Без майтап,сега получих това писмо в спама

 

 

Здравейте!

Аз съм хакер, който има достъп до вашата операционна система.
Това означава, че имам пълен достъп до вашия акаунт.
Гледам те вече няколко месеца.

Факт е, че сте били заразени със злонамерен софтуер чрез сайт за възрастни, който сте посетили.

Ако не сте запознати с това, ще ви обясня.
Троянски кон ми предоставя пълен достъп и контрол над компютър или друго устройство.
Това означава, че мога да видя всичко на екрана ви, да включа камерата и микрофона, но вие не знаете за това.

Имам достъп и до всичките ви контакти и цялата ви кореспонденция.

Направих видео, което показва как се задоволявате в лявата половина на екрана, а в дясната половина виждате видеото, което сте гледали.
С едно щракване на мишката мога да изпратя това видео до всички ваши имейли и контакти в социалните мрежи. Мога също да публикувам достъп до цялата ви електронна поща и съобщения, които използвате.

Ако искате да предотвратите това, прехвърлете сумата от (1100 лв.) На моя биткойн адрес (ако не знаете как да направите това, пишете на Google: Купете биткойн).

Моите биткойн адреси (BTC портфейли) са: 1KSJxQztHn7AS3mT4kHvCarXzrCwUuUWXs

След получаване на плащането, ще изтрия видеоклипа и никога повече няма да ме чуете.
Давам ви 72 часа да платите.
Имам известие за четене на това писмо и таймерът ще работи, когато видите това писмо.

Подаването на жалба някъде няма смисъл, тъй като този имейл не може да бъде проследяван като моя биткойн адрес.
Не правя грешки.

Ако открия, че сте споделили това съобщение с някой друг, видеоклипът ще бъде незабавно разпространен.

На Ваше разположение!

 

Не му плащай, вече е късно! Аз му преведох парите и човекът ми изпрати видеото.

Сега ако обичаш, преведи ми 1100 € в биткойни, ще ти дам сметката на лични. Да не станеш за кашмер пред целия форум!

(Разбира се, ако форумът иска да види как @dimitrov6 се задоволява в лявата половина на екрана, мое ляво, аз съм отворен за оферти, като започваме от 1500 €)

Спечеленото възнамерявам да инвестирам в акции на авиокомпании, така де - в тоалетна хартия. Те напоследък се поомешаха двете понятия и истинската тоалетна хартия се превърна в инвестиционен актив, а акциите - в тоалетна хартия.

  • Смея се 20
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • stanislavpp
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.