Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

преди 2 минути , Zaro каза:

Който изкара карантината с половинката си, ще се зачита за трудов стаж.

 

 

 

А ниййй, дет, вече сме се пенсионирали, за втора пенсия, ще важи ли?:girl_dance::girl_dance:
 

 

  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 15 минути , Георги Матеев каза:

Плажното ми тяло се отлага за 2021 г. На всички, проявили съчувствие... благодаря!

Жорка, да не ти пука. По-добре една седмица срам на плажа, отколкото цяла година глад и пот във фитнеса. 😉 😂🤣

  • Харесвам 3
  • Браво 2
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Самолет, в него Тръмп, Путин, Папата и Меркел. Обаче, някакси, на борда се промъкнало едно малко момченце.

Самолетът, изведнъж, губи височина. започва да пада. Те са 5, парашутите - 4.

Тръмп грабва първия и казва: “ аз управлявлавам света, трябва да оживея” и скача.

След него - Путин, с подобно обяснение.

След него - Папата, без него пък - църквата не  можела.

Меркел казва на детето: аз съм вече стара, ти трябва да живееш, вземи последния парашут и скачай.

Детенцето: Танте Меркел, спокойно, ще скочим двамата, онзи, дето управляваше света, скочи с мойта раница.

 

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 12
Връзка към коментар
преди 11 минути , AlexandraKo каза:

Самолет, в него Тръмп, Путин, Папата и Меркел. Обаче, някакси, на борда се промъкнало едно малко момченце.

Самолетът, изведнъж, губи височина. започва да пада. Те са 5, парашутите - 4.

Тръмп грабва първия и казва: “ аз управлявлавам света, трябва да оживея” и скача.

След него - Путин, с подобно обяснение.

След него - Папата, без него пък - църквата не  можела.

Меркел казва на детето: аз съм вече стара, ти трябва да живееш, вземи последния парашут и скачай.

Детенцето: Танте Меркел, спокойно, ще скочим двамата, онзи, дето управляваше света, скочи с мойта раница.

 

По стара традиция, да кажа за оригинала. В него главата на техническата нация България беше скочил с противогаз.

  • Харесвам 2
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 7 минути , Zaro каза:

По стара традиция, да кажа за оригинала. В него главата на техническата нация България беше скочил с противогаз.

Е, това е осъвременен вариант:))

Ганьо днеска е на заден план:)))))))

Връзка към коментар
Георги Матеев

Обява: "Срещу заплащане идваме облечени като специализиран екип за борба с коронавирус, отвеждаме ви с линейка за 14 дни при любовницата и след това ви връщаме вкъщи."

 

 

Настъпиха такива времена, че все повече хора заобичаха животните.

 

 

ЗАРАЗА 2 - в кината през април.

90851763_10217745449682273_1385539884000739328_o.jpg.2a9e731db7f678a1808bc6f51a9a495c.jpg

  • Харесвам 6
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.