Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

В момента, Георги Матеев каза:

Аз първо прочетох ФОЛКЛЕНДСКИ ОСТРОВИ, а вие? 😎

Първата мисъл-Ren в Бретан,където така исках да отида.Знам,че се пише Rennes,ама мечтите не обръщат внимание на правописа 🙂

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Докато си малък ти казват, че има четири вълшебни думички:
"- Извинявай", "Моля", "Благодаря" и "Заповядай" !
И чак след години разбираш, че и "з@еби", също има своя чар...😀😉😍

  • Харесвам 2
  • Смея се 9
Връзка към коментар

Снимка на Папур Тръстиков.

 

*****************************

 

Трима фермери се хвалят, кой по-голяма ябълка е отгледал: Първият казва, "Аз като сложих ябълката на кантара и той се счупи" Вторият казва, "Аз като сложих ябълката на кантара и се счупи, и той, и масата".

Третият казва, "Това е нищо, аз като сложих ябълката на каруцата"...  другите двама го прекъснали - ти сега ще кажеш, че се е строшила каруцата.

"Не бе, не се строши каруцата, ама излезна един червей  и глътна коня"

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 3 минути , Goal & Boss каза:

След като си получи обратно парите и за последната му пропаднала резервация, @Георги Матеев спечели титлата Рефундаменталист на годината!

Добро попадение, но малко подранило, че чакам още 20-30 рефънда от половината свят 🙂

 

Засега ще се задоволя с номинацията за Кандидат рефундаменталист на годината 🤓

  • Харесвам 2
  • Шок 2
  • Браво 4
  • Смея се 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, AlexandraKo каза:

91036632_2754632697989950_5288520933827411968_n.jpg.cdb7585a39255a99b05477bb3cf8e546.jpg

Ха, това ми припомни една случка с леля Пенка фризьорката.

Пътувам си аз и спирам в гр.Х, да видя приятелка и да се наговорим ей така фейс ту фейс. Тя обаче има някаква работа и трябва да я изчакам. Аз ги знам тия нейните 5 минутки, ама вечерта съм на събитие и имам още 300км до там, няма да имам време за букли. Оглеждам се...фризьорски салон, влизам, питам...няма часове. Момичето ми съчувства и ми казва ...ей тук наблизо има друг салон, вижте там. Аз вече под пара, тук-там, намирам  някакъв салон и влизам, питам може ли измиване и сешоар...???...ама без подсригване ли-ме питат, казвам -да без....??? Говоря по телефон с приятелката ...ще закъснея, дъра-бъра..по едно време усещам нещо не е наред...на пръв поглед не разбирам какво точно ме разтревожва, но погледа ми минава през ценоразписа до огледалото...

мъжко, детско, дамско подсригване - 2,50лв

боядисване със собствена боя -2,50лв

ТолкоЗ.

Значи по спомен за 2,50лв ми отрязоха плитката във 6-ти клас.

Някак си бях се телепортирала във времето назад.

Тъй си и останах без букли на събитието.

Нямаше ги в ценоразписа.:girl_crazy:

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
Боян Димитров

Оказва се, че Тръмп и Макрон имат една и съща любима детска приказка - Червената шапчица. Само че Тръмп харесвал момичето, а Макрон баба ѝ.

  • Харесвам 2
  • Смея се 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   3 магеланци

    • Oshko
    • Essy
    • dorita
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.