Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

От известно време ме гризе мисълта как ли ще се казва тоалетната хартия, продавана от производителите на кренвирши "Аз ям".

 

Искрено ти казвам - не зная.

Но мисля, че се сещам коя песен ще използват в рекламата си.

 

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

На това му се казва любов ... и още нещо.

 

Да де. За другото нещо пее певецът.

 

 

P.S. Абе, некой ще ми обясни ли що е то веган?

Редактирано от captain_oveur
Връзка към коментар

Да де. За другото нещо пее певецът.

 

 

P.S. Абе, некой ще ми обясни ли що е то веган?

Човек, който освен месо и риба не употребява и никакви животински продукти (все едно е на строг пост постоянно). 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Човек, който освен месо и риба не употребява и никакви животински продукти (все едно е на строг пост постоянно). 

 

Аха... Така ли беше? Мързи ме да проверявам, а съм ги забравил вече тия, откак спрях активно да следя музикалния живот.

А straight-edge значи бяха онези, дето освен че не консумират храна от животински произход, също така и не употребяват никакви вещи, дошли от животните? Например обувки от естествена кожа, гребени от слонова кост и т.н.

 

Нашенските юнаци тук някак неусетно за мен от прости вегетарианци са се издигнали до яки вегани. След някое време като нищо ще земат да станат и стрейтеджове. Много ми е интересно дотогава какво ново ще са измислили скучаещите западняци, та да могат нашите да го изкопират  B)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Един врачанин заминал за Франция, за да гледа откриването на европейското първенство по футбол. Предната вечер той излязъл да се разходи, стигнал до Айфеловата кула и видял, че пред нея са се събрали близо 100 000 души. 

- К'во има тука, бе? - попитал нашенецът.

- Концерт на Давид Гета – отговорили му отсреща.

- Малии! - възкликнал врачаниът. - Колко ора са се събрале за тоя пустиняк! Представи си к'во щеше да е, ако пееше Миле Китич!

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Един паднал от мотор, изпотрошил се целия в болницата в гипс. Дошел брат му на свиждане.
- Шо стана бе, бачьо, шо се случи ?
- Докторо рече, че имам строшени ребра, сътресение на мозако, изкълчено рамо, фрактура на таза и фрактура на реброто.
Брат му го погледал, погледал и учудено му рекъл:
- Я тава не мога да го запомна, че кажа на майка че си умрел.

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Благодарение на Гугъл мапс, можем да разгледаме Перник, без да пострадаме.

По повод на въпросите към мен - "Къде обичаш да пътуваш?"

Най-често отговарям - "Навсякъде, даже и до Перник"

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

По думите на клиента: “Компютъра не ще да се включи – викам оня луд човек админа. Дойде той, вдигна ръце към небето, промърмори някакви неясни думи, завъртя ми стола 10 пъти около оста му, ритна компютъра, наведе се под бюрото, и пак промърмори нещо неясно, вкючи компютъра и той тръгна! Пак дигна ръце към небето, промърмора нещо и излезе.”

По думите на админа: “Отивам при юзъра – а тоя глупак така се е въртял на стола, че намотал около него захранващия кабел. Напсувах го яко ама тихо да не ме чуе, разплетох кабела, ритнах компютъра по-далече под бюрото, включих го, пак го напсувах и си излязох.

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

- Добър ден, обаждаме се от Виваком, бихте ли ни казали какъв интернет ползвате и дали сте доволни?
- Ползвам интернета на комшията и съм много доволен!

....

- Скъпи, студени са ми ръцете ...  :unsure: 
- Подръж ми бирата тогава!

....

Търси се детегледачка, на възраст до 30 години. Момченцето е на 34.

 

  • Харесвам 8
  • Браво 1
Връзка към коментар

"Ще останем България, Румъния и Гърция като се получи ефектът на доминото".

Това заяви в Министерски съвет премиерът Бойко Борисов в отговор на въпрос дали, според него, след вота във Великобритания може да се очаква ефектът на доминото.

 

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2016/06/24/2783274_citat_na_denia_v_es_shte_ostanem_samo_bulgariia/?ref=yellow_fp

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Man who voted for Leave says he thought his vote ‘wouldn’t count’ and is now ‘worried’

 

I’m a bit shocked to be honest.

I’m shocked that we actually have voted to Leave, I didn’t think that was going to happen.

My vote, I didn’t think was going to matter too much because I thought we were just going to Remain, and the David Cameron resignation has blown me away to be honest.

I think the period of uncertainty that we’re going to have for the next couple of months, that’s just been magnified now.

So yeah, quite worried.

 
Към това мога да приложа крилатата фраза на Чърчил
 
"The best argument against democracy is a five-minute conversation with the average voter."

-Winston Churchill :)

Редактирано от Topfly
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • Миланка
    • Мрън
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.