Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

106-годишна баба преживяла испанския грип, първата и втората световна война, а съвсем наскоро се излекувала и от коронавирус. Внукът й се отчая и сам си купи апартамент.

  • Харесвам 5
  • Смея се 27
Връзка към коментар
Георги Матеев

Взех това от фейсбук стената на един приятел, подиграващ се с конспиративните теории... За да е по-забавно всички факти (включително името му в публикацията) са напълно истински и нищо не е измислено. Много се смях 🙂

 

За връзката между 5G и COVID-19 препоръчвам да разгледате лицето Ventsi Konsulov.
Първата буква от името V, е римската цифра 5.
КОНСулов започва със същите букви като КОНСпирация и КОрона. Отделно любимата ми бира е Corona.
Първите две букви на "вирус" са като първата и последната буква на "венци". А останалите три букви на "вирус" - съпругата ми, Karolina Debczynska, е руса.
Номерът на колата ми e CB1991KK - Смъртоносен Вирус 19 Корона Корона. 91 е оставено да дразни шпионите от Русия, защото 91-ва година се разпада Съветския Съюз.
Роден съм на 19-ти. Съпругата ми е родена на 5-ти и е израснала в щата Georgia - 5G.
Случайност??? Не мисля!!!
 
  • Харесвам 3
  • Смея се 19
Връзка към коментар

   Тираджия се прибира загорял след яка и дълга кирия и от вратата награбва булката, а тя се дърпа и не му пуска.


- Ко стаа ма, кви са тез пинизи?


- Глей сега Йовчо, на Мимето мъж й е пилот, кога се върне я съблече, па я дигне у въздуха и фию насам, фию на там, па пикират у ниското и скачат шланга да заредат гориво!На Пепа мъж й моряк, кога си дойде пълнат джакузито, туря той 1 кило сол и тя вече готова да налапа шнорхела!
А ти, ти кво?... - и аа да ревне.


Гледа я Йовчо 1 минута, мисли после усмивка озарява лицето му:


- Ей, що не речеш, че искаш да е РОМАНТИЧНО!!!Събличай се, дииибидюс те искам. Паркирай се сега на четири гуми, тъй, сега дръж тия две огледала! Дръпнал се Йовчо метър и половина назад, изул гащи, и й вика:


- Такаааа, гледай сега у огледалата и давай назад, требе да се скачиш с прицепа!!!!

  • Харесвам 3
  • Смея се 13
Връзка към коментар
преди 4 часа, Gentleman Basta каза:

След като алергията ми е вече в разгара си, мога да ви кажа само ...
image.png.213fddad28809d78d32615d18b584eb3.png

Ама и през маските ли минава тоя полен?

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Абе, айде стига си публикувал: “Аз оставам вкъщи“!
Всички знаем, че откакто се ожени, не те пускат да излизаш ...  

............ 

И специално за @Crazy Horse - ако си пропуснал новините :grin:

 

 image.png.c554a29ab7f1b4e555096e92b6624f21.png
 

  • Харесвам 2
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 2 часа, Gentleman Basta каза:

@neuromancer поставяш ме в доста неприятната ситуация да призная публично, че не нося маска ...

А може би трябва, не само заради вируса

Поне сега няма да изглеждаш странно с маска 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.