Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

НЕЙНИЯТ ДНЕВНИК: Днес мъжът ми се държи някак странно. Щяхме да ходим на вечеря на ресторант. Преди това ходих на шопинг в мол-а, с приятелки, и закъснях. Мислех си, че ще се разсърди, но той нищо не каза. Не успях дори да го заговоря и предложих да идем в едно тихо ресторантче. Той веднага се съгласи, само с две думи. Питах го какво има, а той само махна с ръка и каза “нищо”. Опитвах се да разбера, дали проблемът е в мен, но той промени темата и каза, че не си струва да говорим за това. По пътя към вкъщи му казах, че го обичам, но в отговор той само се усмихна и продължи да гледа съсредоточено пътя. Защо не ми каза, че и той ме обича? В къщи гледахме телевизия, но така и не можахме да поговорим нормално. Чувствам, че нещо го безпокои и непрекъснато мисли за него. Отидох да спя. След 15 минути дойде и той, но не беше нежен с мен и дори не ме прегърна. Когато заспа, аз заплаках. Не разбирам какво направих не както трябва. Защо се обиди?


НЕГОВИЯТ ДНЕВНИК: Има някакъв шум от турбото и не мога да разбера от какво e…

  • Харесвам 6
  • Смея се 27
Връзка към коментар

Да ви се оплача. Майка съм на прекрасно момче. Всяка сутрин му правя чудесна закуска, но той не желае да я яде. Правя му и фрешове, но и тях не докосва. Предполагам поради тази причина трудно ходи и по голяма нужда. Опитах се да му дам разхлабително, но и това се посрещна с възклицания и викове. Гледам да му давам свобода - понякога го оставям сам да си избере дрехите (намесвам се само ако навън е много студено, а той иска да излезе само по една блузка и тънко яке). Ето, онзи ден се разболя, вдигна температура, едни сополи, едно чудо. Дадох му нурофен, цяла нощ лежах на пода до леглото му да му меря температурата и да му сменям изпотените дрехи със сухи. Постоянно вървя след него да му духам носа, да му давам сиропа от бъз и витамините. На вечеря пак не поиска да яде. Направих му чудна пилешка яхнийка, а той само я близна и до там. Почти не говори.... и това ме тревожи. Постоянно му купувам нови неща, за да го зарадвам - пак всичко се посреща с цупене. Това опониране за всичко много ме наранява, но най-тежко ми стана, когато на всичките тези грижи и угаждане, една вечер докато го галех по главата за заспиване, се обърна и ми каза:
- Мамо, с жена ми мислим да се изнесем.

И онази уруспия, снахата лежи до него и ме гледа самодоволно. Права беше баба ми, като казваше едно време, че майчинството е неблагодарна работа.
 

  • Харесвам 3
  • Смея се 15
Връзка към коментар

Съд. Гошо съди голема сладкарска фирма за нанесени телесни повреди, що техен камьон ги блъснал на едно кръстовище.Фирмата се представлява от нахакан адвокат, и он рипа:
- Господине, верно ли а, че сте казале на старшината, дека е дошъл на местопроишествието, че сте добре и нищо Ви нема?
Гошо почва:
- Значи тоа фтрорник я качих Цецка да а водим на пръч...
- Ква Цецка бе? - прекъсва го адвоката - Отговарай точно кво питам.
- Така де, значи Цецка ми е най-добрата коза, сеамска, с вити роги. Абе коза един път...
- Стига с таа коза бе! Казал ли си на полицая, че си добре или не? 
- Начи товарим аз Цецка...
Адвоката па го прекъсва и се обръща към съдята:
- Господин Съдя, опитвам се да докажа, че на ищецо му не е имало нищо, а сеа съди клиенто ми, че уж имало. Тава е опит за измама.
Съдята зело да му дотега, ма му и станало интересно що оня се Цецка та Цецка. Обрънал се къде Гошо и му рекъл да продължи.
- Та натоварил съм Цецка и леко - полека тръгнааме. Спирам на разклона, гледам налево, гледам надесно....и като ме изющи тоа шашкънин с камьоно - направо ма прекина. Като са освесих манко - я съм у канафката и ме боли сичко, а кво ме не боли изтръпнало и го не усещам - дече ли не е мое. Не моем да мръднем ич.Цецка отфръкнала през улицата у другата канафка. Не моем да а видим, само а чуам къ мъца жално. Да ти скине сръцето. Ич не беше добре. Сигурен бех, че нема да а бъде.У тоа момент, гледам спира полицаю и слаза от колата. Он пръво чу Цецка...отиде, намери я...виде ква а работата...извади пищова и я гръмна да са не мъчи.Рипна после веднъга, иде къде мене, пищова още му дими у ръката и вика:
- А ти кък си? Добре ли си?
Да му е*ем макята гусин Съдя, ти да беше - къ би отговорил на тоа въпрос?

  • Харесвам 6
  • Смея се 15
Връзка към коментар

Имам си една баба-пациентка, дето, от години си я церя благотворително. На къде 90 е, сам-самичка на тоя свят.

И понеже се познаваме от много години, сме  си дружки и всеки път ми дава оценка, как изглеждам.

Идва лани и вика:

" Напълняла си, да вземеш да отслабнеш, че дебелото е болест".

Идва днеска:

" Аааа, отслабнала ди, да не си болна"...

А, ся де - какво да прави човек?

  • Харесвам 2
  • Браво 2
  • Смея се 19
Връзка към коментар
преди 17 часа, AlexandraKo каза:

DDC5A150-55D4-4978-80B0-39C77B887A12.jpeg.96a1e390119b1e92ebfc7b9c9105e494.jpeg

 

Верно, много се кискахме едно време на Ну, погоди, Вълкът, като се самоснимаше:))))в разни пози.

Пък какво стана?

Което за пореден път доказва, че има нещо истина в ония виц за Иван Грозни и руския слон.

Връзка към коментар

Продавам прасе,350 лв, може лек коментар на цената заради ушите 😁

 

118697772_311129820140909_81899468412336

 

***********

Отивам на тaвана да ce бecя!

Koгa гледам тaм: пушени меса, сланина и рeбpa...

Пa ce върнах дoлу за цигари и ракия .

 

  • Благодаря 1
  • Браво 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар

Старият Авраам на смъртния одър прошъпва на съпругата си Сара: 

 - Сара, моля те в гроба да положите до мен и Тората;

 - Да, скъпи, през сълзи казва Сара;

Минало малко време и Авраам  с усилие се обръща пак към Сара:

 - А също да сложите и една Библия и един Коран;

- Но любими мой съпруже, това пък защо?

 - За всеки случай, Сара, за всеки случай. 

  • Харесвам 3
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 50 минути , Светославов каза:

Ах, как знам, как знааам!, рекла една свекърва 🙂

  •  

 

преди 38 минути , AlexandraKo каза:

...тройна...

Тя, тази свекърва нарочно е завършила фразата с "!" вместо да сложи многоточието.

 

Абе, подозирам, че снахичките добре си живеят при такваз свекърва. Нещо като да са познали между 5-ца и 6-ца от тотото.:wink:

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.