Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

СПЕШНО!!!

Търси се шофьор кат B.

Търся личен шофьор!!!

Работа - понеделник-петък 7.00-19.00 с три почивки по час.
Работата е само управление на автомобил (FORD MUSTANG).
- опитен, уравновесен водач, без значение мъж/жена.
- заплата 1200 лв/седмица, осигуровки върху цялата заплата. Извънредни по 50 лв/час.
- допълнително пенсионно и здравно осигуряване в частни институции.
- 2 безплатни почивки по 10 дни годишно в мои хотели, море и спа.
- строго официално облекло за моя сметка.
Търся сериозен човек на когото мога да доверя както мен, така и семейството ми. Дискретен, само шофьор ще е, нищо допълнително.🤑

Така би изглеждала обявата, която ще пусна когато спечеля от тотото.😜

  • Смея се 3
Връзка към коментар

- Какъв е проблемът с жена ви? - пита психиатърът.
- Нямате представа колко ми е трудно с нея! Тя ми задава някакъв въпрос, отговаря си на него сама и после половин час ми обяснява защо съм й отговорил неправилно...

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 17
Връзка към коментар

Петров си помисли, че новата му приятелка може да се окаже жената, за която е мечтал. Но след като порови в нейните вещи и намери униформа на медицинска сестра, на камериерка и на жена-полицай реши, че ако тя не може да се задържи на една работа, не е за него!

  • Харесвам 4
  • Смея се 16
Връзка към коментар

Тръгнах за риба и си забравих цигарите. върнах се, но в гаража, гледам цигарите на сина ми. Взех ги и си пуших от тях. И като ми тръгна един късмет - налових  5 сома, три калкана, две акули, три косатки...

  • Харесвам 6
  • Смея се 11
Връзка към коментар
преди 2 часа, AlexandraKo каза:

Тръгнах за риба и си забравих цигарите. върнах се, но в гаража, гледам цигарите на сина ми. Взех ги и си пуших от тях. И като ми тръгна един късмет - налових  5 сома, три калкана, две акули, три косатки...

Сетих се за един от любимите ми... 

 

Четирима приятели отишли да ловят риба. Тръгнали както си му е реда:такъми, столове, маси, палатки, ядене, пиене... 

Започнали да ловят и същевременно си пийвали и замезвали подобаващо... 

Цял ден не успяли да хванат нищо, но някъде около полунощ на единия въдицата натежала и след сурова борба, продължила няколко часа, извадили на брега...русалка...

На сутринта, когато се събудили, установили, че не били хванали русалка, а били хванали сом-и четиримата ги било много срам... 

 

  • Харесвам 2
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 2 минути , crazyhorse каза:

На сутринта, когато се събудили, установили, че не били хванали русалка, а били хванали сом-и четиримата ги било много срам... 

 

Може да е бил женски сомът.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.