Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

Асоциативно от друга тема - някой щеше да подарява работеща клавиатура, та ако има още една...

Досистемнияадминистратор:

- Скапамисешпацията,какводаправя?

Отговор:

На_напредналия_потребител_шпация_не_му_трябва!

 

 

  • Харесвам 7
  • Смея се 12
Връзка към коментар

121307093_1220796464967332_2360594175340202505_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=825194&_nc_ohc=HKz8YP0DqzwAX8PFHqj&_nc_ht=scontent.fsof3-1.fna&oh=ce664577235b81a3b5030c92d0f44ba6&oe=5FAA8EE0

 

11-годишно момиче към баща си:
– Тате, боли ме гърлото!
– Защо?
– Мисля, че е от водката, която пих снощи...
– Ти пиеш?
– Ми да, бяхме с гаджето ми....
– Имаш си гадже?
–Ами да, стара работа...
– как изглежда?
– ....10 клас, с обица на ухото, разбойник си пада малко, но от детска педагогическа стая казаха ,че ще се оправи....
– Ооооо!....... Бащата вече е бял като финландец.
– Оф, главата нещо ме боли, сигурно е от дискотеката...
– Ходила си на дискотека???
– Ами, да! Само там дават да се пуши трева...
– Ти пушиш трева??? - бащата вече е пред инфаркт...
– .......и мисля, че ударихме колата ти!
– Гаджето ти е карало колата ми?...... бащата вече се хванал за сърцето.
Момичето:
– Шегувам се бе, татк-о-о-о,.... исках само да ти кажа, че има много по-страшни неща от една двойка по математика...

  • Харесвам 3
  • Смея се 19
Връзка към коментар
преди 9 минути , ven62 каза:

@AlexandraKo , личи си че това е монтаж. Не е реалистично - щъркелите отлетяха на юг от нашите земи.:wink:

Хихихи, монтаж ли?Браво, проницателен сиииииии!
Колко му е да се наместят там:))))))

Ще ме умориш:)))

Идеята е, че на всичко са способни, само и само да те ловнат:))))

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 37 минути , AlexandraKo каза:

...

Идеята е, че на всичко са способни, само и само да те ловнат:))))

Така си е.

 

Преди много време на входа на едно село - Пишурка (Монтана - Лом), ме спира един катаджия:

- Превишил си скоростта

- Я да видя.

- Ето тука от това дърво до това дърво е 100 м. Аз щракам с тоя секундомер и ако е под тая чертичка, значи си с над 60 км./час.

- Но с това нещо не може да ми засичате скоростта. Ако се забавите с 1-2 секунди да цъкнете и ще ме изкарате с по-висока скорост.

...

Не отстъпва ...

...

Тогава минах на друг вариант:

Вадя аз една химикалка, "Смятам", пиша 3 реда с цифри  и му показвам, че съм бил с 45 км/час. :wink:

 

Катаджията погледна листа. Почервеня целия … и ме пусна.

 

 

 

 

 

  • Харесвам 4
  • Смея се 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Не знам това дали е за тук, ама прилича на виц.   😀

 

Пожарникари в спасителна акция на куче, което се оказа жаба:

 

https://life.dir.bg/day-lapa/pozharnikari-v-spasitelna-aktsiya-na-kuche-koeto-se-okaza-zhaba

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 3 часа, ven62 каза:

Така си е.

 

Преди много време на входа на едно село - Пишурка (Монтана - Лом), ме спира един катаджия:

- Превишил си скоростта

- Я да видя.

- Ето тука от това дърво до това дърво е 100 м. Аз щракам с тоя секундомер и ако е под тая чертичка, значи си с над 60 км./час.

- Но с това нещо не може да ми засичате скоростта. Ако се забавите с 1-2 секунди да цъкнете и ще ме изкарате с по-висока скорост.

...

Не отстъпва ...

...

Тогава минах на друг вариант:

Вадя аз една химикалка, "Смятам", пиша 3 реда с цифри  и му показвам, че съм бил с 45 км/час. :wink:

 

Катаджията погледна листа. Почервеня целия … и ме пусна.

 

 

 

 

 

Често казано това ми звучи като виц и дано да е виц.

А ако не е, все пак караше ли с превишена скорост 😄

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 38 минути , tch каза:

Често казано това ми звучи като виц и дано да е виц.

А ако не е, все пак караше ли с превишена скорост 😄

Не е виц. Жена ми е свидетел.

Разбира се, че карах с превишена скорост - някъде към 80.

Който е минавал от там знае - това е една дълга права и поне в началото на селото пътя не е много разбит.

 

  • Шок 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, ven62 каза:

Така си е.

 

Преди много време на входа на едно село - Пишурка (Монтана - Лом), ме спира един катаджия:

- Превишил си скоростта

- Я да видя.

- Ето тука от това дърво до това дърво е 100 м. Аз щракам с тоя секундомер и ако е под тая чертичка, значи си с над 60 км./час.

- Но с това нещо не може да ми засичате скоростта. Ако се забавите с 1-2 секунди да цъкнете и ще ме изкарате с по-висока скорост.

...

Не отстъпва ...

...

Тогава минах на друг вариант:

Вадя аз една химикалка, "Смятам", пиша 3 реда с цифри  и му показвам, че съм бил с 45 км/час. :wink:

 

Катаджията погледна листа. Почервеня целия … и ме пусна.

 

 

 

 

 

Баща ми има подобна история, но в случая става въпрос преди много години за чудото на техниката, наречено "Таврия", която беше толкова зле, че само дето не трябваше да се бута по баирите, а един катаджия се опитал да го набеди, че кара с превишена скорост по един склон и след много разправии на баща ми му писва, хвърля му ключовете и казва "ей ти колата, качвай се на нея и ако успееш да вдигнеш повече от 20 на този баир, ти я подарявам на място!". И изобщо дори не се е шегувал (катаджията мисля, че сериозно се е уплашил и го е пуснал 🤣)

  • Харесвам 1
  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 2 часа, ven62 каза:

Разбира се, че карах с превишена скорост - някъде към 80.

 

 

преди 6 часа, ven62 каза:

Вадя аз една химикалка, "Смятам", пиша 3 реда с цифри  и му показвам, че съм бил с 45 км/час. :wink:

 

Факир! Първо си разтеглил формулата s=v*t на три реда и след това си му сметнал едно 2-3 секунди време за реакция, че успееш да смъкнеш толкова скоростта 😄 

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 16 часа, tch каза:

 

Факир! Първо си разтеглил формулата s=v*t на три реда и след това си му сметнал едно 2-3 секунди време за реакция, че успееш да смъкнеш толкова скоростта 😄 

Не, бях си нагласил скоростта при преобразуването от час в минути и после в секунди, но той не стигна до там.

Това стана през 90-те. Бедни години и всеки се мъчеше, кой както може,  да изкара пари. А този беше някакъв местен червендалест шишко, явно от самото си село, съдейки по диалекта му.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Вероятно по действителен случай

 

Сега, когато сме женени, можеш да ми кажеш с колко мъже си била?
- Не, няма, ще ми се сърдиш.
- Не, няма.
- Добре - седем.
- В смисъл - аз съм седмият?
- Не, ти си четвъртият.

  • Харесвам 2
  • Смея се 13
Връзка към коментар
На 13.10.2020 г. в 12:45, ven62 каза:

Така си е.

 

Преди много време на входа на едно село - Пишурка (Монтана - Лом), ме спира един катаджия:

- Превишил си скоростта

- Я да видя.

- Ето тука от това дърво до това дърво е 100 м. Аз щракам с тоя секундомер и ако е под тая чертичка, значи си с над 60 км./час.

- Но с това нещо не може да ми засичате скоростта. Ако се забавите с 1-2 секунди да цъкнете и ще ме изкарате с по-висока скорост.

...

Не отстъпва ...

...

Тогава минах на друг вариант:

Вадя аз една химикалка, "Смятам", пиша 3 реда с цифри  и му показвам, че съм бил с 45 км/час. :wink:

 

Катаджията погледна листа. Почервеня целия … и ме пусна.

 

 

 

Напомня ми един мой случай от онзи район с катаджия преди бая години.

На сватба сме на състудент на благоверната в Монтана. По същото време моят любим отбор играе последен мач от първенството, вече е шампион, и ще вдига купата за първи път в своята история. Аз не близвам алкохол, телом съм на сватбата, духом на стадиона. Въздъхнах по едно време, погледнах с думи жена ми, тя ме разбра, кимна и ми каза "обади се, когато стигнеш". След 2 часа бях на мача, след още 2 пътувам пак към Монтана, да довърша сватбата, на която всички без младоженците разбраха за моето бягство. На излизане от Новачене къщите свършват, давам газ и хоп, антирадарът (тогава още имах) писна. Огледах се, нямаше къщи, значи сме извън населено място, 70 е ОК.

По едно време един чичка със слънчоглед излетя на пътя ... току пред табелата за край на населеното място, която беше на няколкостотин метра след последната селска къща. Поговорихме си малко за "нещата от живота", дали работя, че наближават полицаите пенсия и ... отпердаших към сватбата, отново в приповдигнато настроение от шампионската титла.

  • Смея се 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • cck
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.